Największą dotąd obawą związaną z koronawirusem było nabycie infekcji i jej ciężki przebieg, który mógł zakończyć się śmiercią. Wiele osób bało się (i nadal się boi) tego, aby się nie przeziębić i nie mieć objawów takich jak gorączka kaszel i duszności. Niewielu zastanawiało się jednak, co się stanie po przejściu choroby. Wydawać by się mogło, że jeśli człowiek przejdzie owo „koronawirusowe przeziębienie” to już wszystko będzie w porządku, podobnie jak ma to w przypadku grypy. Okazuje się jednak, że covid to nie grypa i że skutki infekcji mogą się ciągnąć miesiącami lub latami. Po przejściu burzliwych objawów pojawiają się inne problemy takie przewlekle zmęczenie, nadwrażliwość czuciowa czy zaburzenia węchu i smaku (więcej powikłań jest podane niżej).


Powikłania mogą się pojawić zarówno u osób, które przechodziły fazę „przeziębieniową” koronawirusa jak i u takich, które przeszły go bezobjawowo. U tych drugim diagnoza dolegliwości bywa utrudniona, bo do tej pory nic im nie było, aż tu nagle zaczynają cierpieć na jakieś dziwne problemy.


Jakie są powikłania po infekcji Covid?

 • Bóle głowy
 • Zawroty głowy
 • Odczucie ciśnienia w głowie
 • Bóle neurologiczne
 • Zaburzenia neurologiczne
 • Problemy z koncentracją
 • Przewlekłe zmęczenie
 • Nadwrażliwości zmysłów
 • Nadwrażliwość czuciowa
 • Duszności
 • Szybka męczliwość
 • Problemy z sercem
 • Zaburzenia układu krążenia
 • Zaburzenia węchu i smaku (to bardzo znany objawy, pojawiający się z reguły w trakcie fazy ostrej)

Wirus COVID doprowadza do powyższych problemów z uwagi na fakt, że niszczy nie tylko układ oddechowy ale także układ krążenia i układ nerwowy w tym mózg i neurony.


Co zrobić? Jak się ustrzec i jak leczyć? Bazując na aktualnych doświadczeniach medycyny alternatywnej mamy coraz więcej środków potrafiących zatrzymać powikłania covidowe i doprowadzić do przywrócenia zdrowia. Ich dobór zależy od tego, co się dokładnie dzieje i w jakim stopniu. W grę wchodzą nie tylko znane powszechnie suplementy typu witamina D3, cynk i witamina C ale także wyspecjalizowane preparaty roślinne przygotowane w odpowiedniej formie.


W naszym gabinecie prowadzimy terapie powikłań „pocovidowych”. Jesteśmy dostępni stacjonarnie (w gabniecie w Zielonej Górze) jak i za pomocą konsultacji on-line.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

Kleszcz na liściu

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Zakażenia pasożytami

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Precyzyjna diagnostyka pasożytów i skuteczne terapie odrobaczające dla dzieci i dorosłych

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.