Kobieta z sokiem z pomarańczy i przekrojoną pomarańczą, którą przykłada do oka niczym lunetę. Wiadomo, że warzywa i owoce to samo zdrowie. Jednak zdajemy sobie sprawę, że współczesna jakość warzyw i owoców jest słaba i że mają one bardzo dużo różnych związków chemicznych, np. oprysków czy metali ciężkich znajdujących sie w glebie, co powoduje, że wartość ich zdrowotne maleje. I to bardzo. Może wręcz być dodatkowym źródłem toksyn dla organizmu. Niektórzy mówią, że w porównaniu ze zwierzęciem, które jak zje toksyczne jedzenie to jego wątroba usunie znaczą część toksyn. Roślina z kolei tak nie ma. Jak roślina coś zassie to koniec, toksyny zostaną w niej do końca. I jak w takiej sytuacji maja one być zdrowe? Czy mamy ich nie jeść? Odpowiedź jest bardzo prosta - musimy ich dostarczać, ponieważ stanowią one główny element naszego wyżywienia, bez którego mogą rozwinąć sie różne problemy ze zdrowiem, takie jak na przykład zakwaszenie organizmu, częste przeziębienia, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, dna moczanowa oraz wiele innych. Trzeba jednak wiedzieć, jak dostarczyć składników zawartych w warzywach i owocach bez dostarczenia toksyn. Odpowiedzią na to są specjalne wyciśnięte soki w urządzeniach zwanymi wyciskarkami.

 

Wyciskarki do soków

Wyciskarki do soków znacznie różnią sie od powszechnie znanych sokowirówek. Wydawać by sie mogło, że to to samo, jednak różnie okazują sie być kolosalne. Wyciskarki przede wszystkim oddzielaj czysty sok od skażonej toksynami pulpy - czyli suchych części rośliny, które lądują w osobnym pojemniczku. Właściwość tą odkryto na początku XX wieku, kiedy stworzono tak zwane prasy służące do miażdżenia warzyw w celu uzyskania najwyższej jakości soku. Z biegiem lat okazało sie, że ten sok jest wolny od toksyn, które, jak wspominaliśmy, pozostają w pulpie. Taki sok znalazł swoje miejsce w znanej terapii nowotworowej - terapii Gersona. Zalecał on picie tak wyciśniętych soków w bardzo dużej ilości (około 10-15 szklanek dziennie) i stosowaniu lewatyw z kawy, które miały wchłaniać uwalniane z ciała toksyny. Sok taki bowiem ma bardzo silne właściwości oczyszczające organizm z zalegających w nim toksyn Przy wypiciu tak dużej ilości soku następuje bardzo mocne uwolnienie toksyn do obiegu krwi , które mogłoby zniszczyć wątrobę i wręcz zatruć organizm. Dlatego Gerson zalecał lewatywy by zakumulowały uwalniające się toksyny. Jak pokazała praktyka, terapie Gersona cieszą sie ogromnym zaufaniem z uwagi na niezwykle pozytywne rezultaty, nazwane wręcz cudami - bo jak inaczej nazwać zniknięcie nieoperowanego nowotworu w ciągu 2-3 tygodni!!!


Dla potrzeb przeciętego człowieka, niedotkniętego chorobą nowotworową, wystarczą dziennie 2-3 szklanki takiego soku, by uniknąć problemów ze zdrowiem.

 

Green Star wyciskarka dwuślimakowa

Jedną z najbardziej polecanych wyciskarek, którą sami w domu użytkujemy od 2 lat, jest wyciskarka Green Star. Posiada ona dwa walce miażdżące warzywa i owoce. Na rynku dostępne są również inne urządzenia z jednym walcem, tzw. ślimakiem, jednak jak sie okazuje, dwa ślimaki dają bardziej wartościowy sok, ponieważ lepiej oddzielają sok od pulpy. Oczywistym jest, że taka dwuślimakowa wyciskarka jest droższa niż taka z jednym walcem, a jest cena kształtuje sie w granicach ponad 2 tys zł. W pierwszej chwili może okazać sie to zaporowa kwota jednak jeśli pomyślimy w taki sposób, że jeśli chcielibyśmy suplementować rodzinę dobrymi naturalnymi preparatami multiwitaminowymi to na osobę miesięcznie musimy przeznaczyć co najmniej około 100zł (nie mówimy tu o syntetycznych tabletkach za 5zł, ponieważ ich wartość dla zdrowia jest niska a nawet wątpliwa). Jeśli w rodzinnie jest 3-4 osoby to miesięcznie wydajemy 300-400zł. Zatem w niecały rok wydamy tylko, co na wyciskarkę, którą przecież można wziąć na raty. Taka wyciskarka posłuży nam bardzo długo - jej gwarancja to 10 lat - zatem kwota za witaminy pochodzące z kupowanych suplementów okaże sie znaczeni większa. Zdrowie leży "na talerzu", trzeba tylko je umiejętnie wydobyć. Przykre jest, że żyjemy w tak zatrutym świecie, gdzie nawet właściciel koni na planacji jabłek, krzyczy by nie podawać tych jabłek zwierzętom, ponieważ mogłyby się otruć (! prawdziwa historia!), jednak nie mamy innego wyjścia i musimy walczyć by zachować to, co mamy najcenniejszego - nasze zdrowie. Wyciskarka do soków jest jednym z takich urządzeń, która mogą nam w tym pomóc - dlatego warto o niej pomyśleć jako o urządzeniu niezbędnym dla współczesnego człowieka dbającego o zdrowie.

 

Wyciskarka do soków Green Star

 

W naszym gabinecie nie sprzedajemy wyciskarek. Zajmujemy się profilaktyka zdrowią i wykrywaniem obciążeń organizmu takimi czynnikami jak toksyny wewnętrzne (metaboliczne) i zewnętrze (związki chemiczne, opryski roślin, konserwanty itd). Na podstawie wyników testu można odpowiednio ustalić działania terapeutycze a w przypadku soków dobrać, z jakich warzyw i owoców ma być zrobiony. Np zielone rośliny skutecznie oczyszczają wątrobę a burak silnie wzmacnia krew. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.