Woda, jaką pijemy, może być dla nas zbawieniem lub może bardzo zaszkodzić naszemu zdrowiu doprowadzając nawet do nowotworów!

 

Człowiek składa się w 70% z wody. W ciągu dnia część wody jest zużywana do procesów życiowych dlatego powinno się ją regularnie uzupełniać. Zalecaną dawką jest 30ml /  1 kg ciała - czyli przykładowo ważąc 70 kg powinno się wypić 2,1 litra wody. Wody! Nie płynów! Czystej wody, niegazowanej. Kiedyś mówiło się może to być każdy płyn - okazało się to jednak błędne ponieważ takie płyny jak kawa czy czarna herbata są odwadniające, moczopędne, skutkiem czego krew po wypiciu kawy staje się bardziej gęsta niż przed wypiciem! Nie dostarczając wody zaburzasz wszystkie procesy organizmu i pracę komórek.

 

Woda jest potrzebna

Picie wody pomaga dostarczać substancji odżywczych do każdej komórki oraz usuwa z niej toksyny, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne. A co, jeśli woda sama dostarcza tych toksyn?! Okazuje się, że woda z kranu jest źródłem wielu zanieczyszczeń. Znajduje się w niej chlor, fluor, arsen, glin, kadm, miedź, azbest i nikiel!  Część jest dodawana do wody przed przedsiębiorstwa wodociągowe, po to, by ją "ulepszyć", inne pochodzą z rur, jakimi woda dopływa do naszych domów. Stężenie tych metali ciężkich jest co prawda bardzo małe, ale ponieważ pijemy taką wodę codziennie przez lata to prowadzi to odkładania się ich organizmie powodując niewydolność komórkową i liczne choroby, np. uszkodzenia kości, układu nerwowego, zaburzenia układu odpornościowego, zniszczenia śluzówek układu pokarmowego, zmiany skórne taki jak łuszczyca, migrenowe bóle głowy, zmiany nowotworowe!  

 

Jak pozbyć się metali ciężkich?

Metale ciężkie wyrzucają z organizm dobre pierwiastki i zajmują ich miejsce. Tworzą tak silne wiązania, że bardzo trudno jest ich się pozbyć. Zwykłe domowe metody oczyszczania typu ziołowe herbatki nie wypłakują ich z ciała. Według prac niemieckiego Instytutu Medycyny Bioinformacyjnej MORA dopiero połączenie terapii biorezonansowego ustawionej na program neutralizacji metali ciężkich z odpowiednią suplementacją absorbującą te toksyny może przynieść zadowalające rezultaty. W naszym gabinecie korzystamy z urządzeń MORA i najnowszego programu oczyszczania z metali ciężkich. Prowadzimy także diagnostykę pod kątem obciążenia organizu toksnynami.

 

Jakiej wody używać?

W tym miejscu zapewne zastanawiasz się, jakiej wody używać do gotowania herbaty i zup, skoro woda z kranu jest niebezpieczna dla zdrowia. Rozwiązanie jest proste- trzeba używać specjalnych filtrów tzw. odwróconej osmozy. Jeszcze kilka lat temu ceny tych filtrów były bardzo wysokie, dzisiaj jednak zakup nie nadwyręży domowego budżetu. Za to dla zdrowia okaże się to bezcenne.

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310  

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087