Coraz częściej pada pytanie "jak sprawdzić, czy mam pasożyty"? Jest wiele metod - jednak która z nich jest najbardziej pomocna?

 

Test na Biorezonansie wykaże, czy masz pasożyty

Sprawdzenie, czy mam pasożyty metodami konwencjonalnymi, okazuje się dość trudne. Wyniki często pokazują, ze kał jest wolny od pasożytów, podczas gdy robaki grasują w organizmie. Pomocne w takiej sytuacji okazują się dwie metody: badanie dra Volla (zwane także: badaniem biorezonasowym, Testem Obciążeń, Vega Testem) oraz badanie żywej kropli krwi. Obie te metody doskonale się uzupełniają i jednoznacznie odpowiedzą na pytanie "czy mam pasożyty".

  

Badanie Biorezonansem na sprawdzenie, czy mam pasożyty stosowane jest na Zachodzie już od lat 70-tych XX wieku. Zyskało uznanie na całym świecie. W Polsce jest obecnie rozpowszechniane. Cieszy się coraz większym zaufaniem z uwagi na wiarygodne wyniki i pomoc w dalszym leczeniu. Badanie wykonuje się specjalistycznym urządzeniem odczytującym fale elektromagnetyczne danego pasożyta z ciała człowieka. Jest bezinwazyjne i bezbolesne. Trwa zaledwie kilka minut, po których otrzymujemy informacje, czy mamy pasożyty, jakie są to pasożyty i jak duże jest nimi zakażenie. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru preparatu likwidującego pasożyty. Niektóre gabinety sprzedają takie preparaty u siebie, co może wyglądać nieco podejrzanie, zwłaszcza, gdy w wyniku okaże się, że mamy po 10 pasożytów i aby je zlikwidować to musimy zakupić leków za 500zł:) Radzimy, aby uważać na takie gabinety! Leczenie na pasożyty wcale nie musi być aż tak kosztowne, ale powinno być umiejętnie przeprowadzone, aby nie doszło do ponownego zakażenia. 

 

 Dłoń trzymająca elektrody od urządzenia MORA. Dwie srebrne elektrody ręczne.

 

 

Badanie kropli krwi pokaże, czy masz pasożyty

Obserwacja mikroskopowa kropli krwi jest nową metodą, która okazała się bardzo przydatna do sprawdzenia, czy ma się pasożyty. Jak wiadomo, każdy pasożyty wytwarza dziennie kilka - kilkaset tysięcy larw!!! (ilość zależy od rodzaju pasożyta). Wielkość larw nie jest większa od krwinki, ale w mikroskopie, w którym widać krwinki - można zobaczyć na własne oczy zmiany świadczące o obecności larw pasożytów. Larwy bowiem przechodzą do krwi, aby dożywić się naszymi substancjami odżywczymi. Badanie jest praktycznie bezbolesne, potrzebna jest zaledwie maleńka kropelka krwi.

 

 

 Zdjęcie reklamowe badania kropli krwi. Widać mikroskop na tle symbolicznych erytrocytów płynących we krwi.

 

 

Sprawdzić obecność pasożytów

Jeśli zatem chcemy dowiedzieć się, czy mamy pasożyty to warto wykonać badanie Biorezonasnem połączone z mikroskopową obserwacją żywej kropli krwi. 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

Kleszcz na liściu

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Zakażenia pasożytami

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Precyzyjna diagnostyka pasożytów i skuteczne terapie odrobaczające dla dzieci i dorosłych

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.