Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest wyjątkową diagnostyką, dającą możliwość wykrycia patogenów żyjących we krwi, takich jak larwy pasożytów, grzyby candida czy bakterie. Można zobaczyć na własne oczy! Poniżej prezentujemy kilka nagrań z badań wykonanych w naszym gabinecie.

 

Nagranie 1. Badanie żywej kropli krwi 

Na filmie widać pozlepiane ertyrocyty, tzw. rulonizację, wskazującą na zakwaszenie organizmu. W osoczu widać wiele małych ruszających się elementów wskazujacych na zakażenie patogenami. Warto powiększyć obraz na cały ekran, aby wyraźnie to zobaczyć!!!

 

 

Nagranie 2. Badanie żywej kropli krwi. Pasożyty

Widać dokładnie zmiany wskazujące na zakażenie pasożytami. W tym przypadku chodziło o zakażenie glistą ludzką. 

 

 

Nagranie 3. Badanie żywej kropli krwi. Leukocyt

Badanie pozwala na ocenę układu odpornościowego na podstawie aktywności białych krwinek, leukocytów. Na tym filmiku widać porpawy ruch leukocyta, przypominający ruch ślimaka. Jest to prawidłowy proces fagocytozy.

 

 

Nagranie 4. Badanie żywej kropli krwi. Pasożyt

Kolejny obraz pokazujący zmiany wskazujące na zakażenie pasożytami. Były to zakażenia odzwierzęce. Pacjentka miała psa, od którego się zaraziła. Nie zalecamy żadnym wypadku pozbywanie się psa - a regularną kontrolę i ewentualne oczyszczanie z pasożytów!

 

 

Nagranie 5. Badanie żywej kropli krwi. Grzyby

Wg obserwacji prof Guntera Enderleinera, prekursora mikroskopowego badania żywej kropli krwi, we krwi mogą żyć różne formy pasożytniczych grzybów! Niektóre z nich mogą nawet żerować w czerwonych krwinkach! W tym filmiku typowa rozwinięta grzybnia (białe baloniki)

 

 

 

 Przejdź do: mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Baner reklamowy konsultacji on line

Konsultacje on-line. Leczenie alternatywne chorób przewlekłych i przypadków nagłych. Bez wychodzenia z domu. Kontakt przez Skype.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.