baner biomora 2020 kompr

Przywra na czarnym tle. Wygląda jak kawałek surowego mięsa, zdjęcie robione jakby od spodu - prawdopodobnie spod szkła. Przywry są jednymi z najbardziej trudnych do usunięcia pasożytów. Ciężko się ich pozbyć z uwagi na ich przyssawki, którymi przytwierdzają się do narządów, np. do jelit czy wątroby. Rozmiar przywry wynosi ok. 2 cm. Istnieją różne odmiany przywr, np. przywra wschodnia, przywra wątrobowa (inaczej: motylica wątrobowa). 

 

Przywry. Objawy 

Objawy zakażenia przywrami są następujące:

 • bardzo czesto wystęują silne i przewlekłe alergie !!!
 • alergie pokarmowe charakteryzujące się biegunkami, drażliwym jelitem
 • alergie skórne, takie jak wysypka czy pokrzywki
 • ogólne rozbicie
 • zmęczenie
 • ból głowy
 • bóle brzucha
 • kłopoty z trawieniem
 • problemy wątrobowe – początkowo ostre z czasem przewlekłe
 • cykliczne bóle w okolicach wątroby
 • wysoka temperatura
 • astma
 • przewlekły i uciążliwy kaszel
 • odczucie wysadzania gałek ocznych

 

Przywry. Droga zarażenia 

Przywrami możemy zarazić się pijąc skażoną wodę, pochodzącą ze stojących zbiorników wodnych. Zarazimy się nimi także spożywając rośliny, podlewane taką wodą. Dlatego koniecznie powinno się umyć warzywa po zakupie ze sklepów mimo, iż były one już myte (!), ponieważ nie wiadomo, jakiej wody użyto i czy nie była ona zakażona larwami pasożytów. Cysty przywr potrafią być także przenoszone przez muchy, szczury i karaluchy.

 

Badanie na pasożyty i przywry  

Wykrycie obecności przywr jest niezwykle trudne w klasycznych badaniach laboratoryjnych dlatego wartko skorzystać z badania biorezonansem, które działa na zasadzie rezonansu fal elektromagnetycznych i pozwala precyzyjnie odczytać obecność przywr w organizmie. Badanie powstało w latach 50-tych XX wieku, sukcesywnie jest rozwijane i jest dziś jednym z najchętniej wykorzystywanych badań na pasożyty w medycynie naturalnej. Korzysta z niego np. znana naturoterapeutka N. Siemionowa, mająca niesamowite efekty terapeutyczne w walce z pasożytami i prowadząca ośrodek oczyszczania z pasożytów. 

 

 Zdjęcie analityka w laboratorium. Młody mężczyzna w okularach nakrapia coś na próbkę.

 

Badanie na przywry metodą Volla możesz wykonać w naszym gabinecie.  

Prowadzimy również kompleksowe kuracje oczyszczające z pasożytów

 

 

Ciekawostka. Ludowy rosyjski sposób na pozbycie się przywr mówi, aby wpić setkę wódki (lub koniaku), po 30 minutach 100 ml rycyny i za kolejne 30 minut ponownie setkę alkoholu. I tak przez dwa tygodnie. Opis działania tej metody: pierwsza dawka alkoholu ma za zadanie "upić" pasożyta i sprawić, że puści przyssawki od tkanek żywiciela, olej rycynowy wywoła biegunkę, co pozwoli na to, by pasożyta wyrzucić z siebie. A druga dawka spirytusu.. no coż, to już wiedzą chyba tylko Rosjanie:) 

Dla niektórych pacjentów, głównie mężczyzn, ta terapia brzmi wspaniale:) Proszę jednak pamiętać, że opisany tu sposób na pozbycie się przywr służy tylko celom informacyjnym i nie może być wykorzystywany do samoleczenia. 

 

W profilaktyce pasożytów polecamy np. preparat Para Farm, mający w składzie bardzo skuteczne zioła przeciwpasożytnicze. Trzeba brać go jednak dwa razy dłużej niż podane na opakowaniu 7 dni. Z reguły kuracja powinna przebiegać wg schematu 14 dni brać, 14 dni przerwy i znów 14 dni brać. Dla osoby dorosłej potrzebne są dwa opakowania:

 

Zdjęcie preparatu Para Farm na pasożyty i gałązek ziół z linkiem do sklepu, aby można było łatwiej kupić ten preparat.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.