baner biomora 2020 kompr

W wielu przypadkach problemy skórne wynikają z zakażenia pasożytami! Niewiele osób jednak zdaje sobie z tego sprawę i standardowo sięga po maści, które pomagają jedynie na chwilę.

 

Czteroletnie dziecko cierpiało od drugiego roku życia na atopowe zapalenie skóry. Lekarze podawali przeróżna maści, w tym sterydowe, które chwilowo łagodziły objawy, ale potem stawały sie one coraz większe. Ostatecznie lekarze rozłożyli ręce pozostawiając problem rodzinie. Mama dziecka zaczęła wiec szukać sama możliwości wyleczenia synka i będąc na jednym z wykładów dotyczących zdrowia dowiedziała się, aby sprawdzić pasożyty. Zrobili test. W kale synka wyszły larwy glist!!! Podanie leków przeciw pasożytniczych bardzo szybko zażegnało problem atopowego zapalenia skóry i uwolniło dziecko od nieustannego cierpienia!! To jest historia opowiedziana nam przez pacjentkę, która u nas była. Z wyrzutami mówiła, że nikt, żaden z lekarzy, nie powiedział jej, by przy zmianach skórnych zbadać pasożyty.

 

Wysypka na skórze. Czerwone krostki Zmiany skórne na przedramieniu. Suche, łuszczące się, skóra czerwona.

 

Różne objawy zakażenia pasożytami

Objawy zakażenia pasożytami mogą być różne, nie zawsze są to typowe bóle brzucha, zgrzytanie zębami i swędzenie odbytu. Spotkaliśmy sie z wieloma niecodziennymi dolegliwościami takim jak np. ataki padaczki, omdlewania, zmiany łuszczycowe, bóle głowy, świąd ciała bez zmian skórnych czy właśnie zmiany skórne w zgięciach łokci i kolan. Wszystko zależy od predyspozycji danego organizmu, od tego jak zareaguje na obciążenie. A jako, że pasożyty coraz bardziej przystosowują się do życia w naszych organizmach to objawy te stają się coraz bardziej nietypowe. Jeśli mamy zatem jakieś problemy ze zdrowiem, które nie poddają się konwencjonalnemu leczeniu - i to nie tylko dotyczące skóry - to warto sprawdzić, czy u podłoża nie leży właśnie zakażenia pasożytami. A z doświadczeni dodamy, że w 60% przypadków tak właśnie jest!


Pasożyty nie tylko zabierają nam substancje odżywcze ale także zatruwają nasz organizm swoimi wydzielinami, doprowadzając do zatrucia. Obroną systemu immunologicznego są różnego rodzaju stany zapalne w tym na przykład zmiany skórne. Wygląda to podobanie jak w przypadku alergii, kiedy przy kontakcie z czynnikiem alergizującym, wytwarzane są różne mediatory stanów zapalnych w tym np. histamina. Histamina odpowiada za powstanie wielu reakcji alergicznych w tym zmian skórnych! Dlatego podawanie sterydów zbijających stany zapalne daje chwilowy efekt poprawy. Zbija sie jednak sam skutek, nie likwidując przyczyny.

 

Badanie na pasożyty i leczenie

Chcąc sprawdzić, czy mamy pasożyty można wykonać na przykład podstawowe laboratoryjne badania z kału. Jeśli sie trafi, że akurat w danej próbce jest larwa pasożyta, to będziemy mieć stuprocentowe powiedzenie. Problem jednak w tym, że rzadko można dostrzec larwy pasożytów w badanej próbce. Zdarzało sie, że ludzie zanosili po kilka razy i nic nie wykazywało a po odrobaczaniu na własną rękę okazało sie, że wyszły z nich robaki.

Inną metodą, która daje największą wiarygodność wyniku, jest Biorezonansowe badanie BioKat wykonywane na biorezonansie MORA. Badanie na pasożyty jest bardzo proste, szybkie i bezinwazyjne, bowiem polega również na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych pasożytów, które odczytuje się z organizmu człowieka. Można ustalić zarówno rodzaj pasożyta jak i stopień zakażenia.

Biorezonans służy zarówno do testowania jak i do terapii, więc w przypadku wyniku pozytywnego (czyli, że mamy pasożyty), można przejść do leczenia wybijając robaki za pomocą specjalnych impulsów. W naszym gabinecie proponujemy polaczenie dwóch metod a mianowicie powyższych zabiegów na biorezonansie oraz terapii wspomagającej za pomocą odpowiednio dobranych ziół. Uzyskujemy tym sposobem efekt synergii i wzmocnienia działania obu metod co daje szybsze efekty i największą skuteczność.

 

Elektrody srebrne trzymane w dłoni MORA V,urządzenie biorezonansowe. Widać urządzenie a na nim ustawione dwie fiolki szklane i słoiczek.

 

 

Kolejny przypadek z gabinetu, mail od mamy

Nasza córeczka od roku miała pokrzywki, głownie w zgięciach łokci i kolan. Próbowaliśmy już wszystkiego, leków na alergie, maści sterydowych, zmiany diety i nic specjalnie nie pomagało. Od znajomych dowiedzieliśmy sie o biorezonansie i badaniu na pasożyty i postanowiliśmy spróbować. Badanie pokazało zakażenie glistą ludzką, w co początkowo trudno nam było uwierzyć, bowiem dziecko nie miało żadnych charakterystycznych objawów poza skórą. Postanowiliśmy jednak dać szansę bowiem perspektywa faszerowania dziecka chemia i smarowanie go sterydami była nie do zaakceptowania. Po zastosowaniu leczenia na pasożyty w oczach było widać jak dziecko zdrowieje!! Juz po kilku dniach plamy zniknęły i dziecko przestało sie drapać. Dziś jesteśmy po badaniu kontrolnym, które potwierdziło zlikwidowanie pasożytów.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.