Jak często odrobacza się psa? Co roku. A ile razy odrobaczaliście siebie? Hmm ... Tu prawie wszyscy są zdumieni i zszokowani, że człowiek też powianiem się odrobaczać. A jednak - powinien! I to także ten, który nie ma psa.

 

Zdjęcie glisty, jedna sztuka, leży na szarym podłożu zwinięta niczym wążPasożyty są współcześnie powszechnym problemem, choć nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Według specjalistów wiele chorób jest wywołana właśnie przez pasożyty w tym powszechne alergie, zmęczenie, częste przeziębianie się. W naszym gabinecie potwierdzamy to w codziennej praktyce, kiedy osoby chore po zastosawaniu kuracji na pasożyty zaczynają zdrowieć! Często opowiadają, co z nich "wyszło" lub nawet robią zdjęcia czy przynoszą w słoiczku :)

Zakażenia pasożytami stały się powszechne, zatem musimy się przed nimi bronić i stosować regularne oczyszczanie. Szacuje się, że około 90 procent ludzi jest zakażona pasożytami, a 50 procent chorób wynika właśnie z tych zakażeń! Jeśli zatem Ty lub Twoja rodzina męczycie się z przewlekłymi dolegliwościami to koniecznie powinniście pomyśleć, czy nie są one wywołane przez pasożyty.

  

Jak sprawdzić czy mam pasożyty?

Jednym z najlepszych sposobów na zdiagnozowanie obecności pasożytów jest badanie na pasożyty metodą wegetatywno-rezozansową, która odczytuje częstotliwość danego pasożyta z organizmu człowieka. Badanie odczytuje informacje z całego organizmu, bez znaczenia na miejsce, w jakim znajduje się pasożyt - dlatego odznacza się tak dużą wiarygodnością. Właśnie taką metodą pracuje znana na całym świecie rosyjska terapeutka, odnosząca spektakularne sukcesy w walce z pasożytami i grzybami - N. Siemionowa!
Osobom chcącym na własne oczy zobaczyć zmiany świadczące o obecności pasożytów proponujemy także mikroskopową obserwację kropli krwi! 
W naszym gabinecie stosujemy obie te formy diagnostyki.  

  

 

Kompleksowe leczenie pasożytów 

Terapia na pasożyty musi być kompleksowa i obejmować zarówno likwidację pasożytów jak i usunięcie przyczyn osłabienia organizmu, z powodu czeg doszło do rozwoju tych pasożytów. Terapia w naszym gabinecie zakłada:

 

  • określenie rodzaju pasożyty i stopnia zakażenia nim - od tego zależy dalsze postępowanie terapeutyczne. 
  • likwidację pasożytów (i grzybów) zarówno sposobem mechanicznym (suplementy) jak i informacyjnym (czyli „wykasowanie” z organizmu pamięci o pasożytach za pomocą terapii MORA w celu zlikwidowania podatności na dalsze zakażenia pasożytnicze ).
  • odkrycie przyczyn osłanienia ukłądu odpornościowego (toksyny, zaburzenie równowagi kwasowo-zasodwowej, błędy w odżywianiu lub inne) i przywrócenie mu sprawności poprzez oczyszczanie, odkwaszenie czy zalecenia dietetyczne. 

 

Żyjemy w coraz bardziej chemicznym środowisku, które sprzyja rozwojowi pasożytów w naszym organizmie. Niestety nie unikniemy tego. Musimy jednak bronić się przed tym poprzez regularne oczyszczanie i odrobaczanie. Często powtarzam, że tak jak brudzimy się na rekach i myjemy je, to tak samo zanieczyszczamy nasze organizmy różnymi obciążeniami i musimy regularnie dbać o oczyszczanie z toksyn i pasożytów. Dzięki temu uchronimy się przed wieloma chorobami.

 

Baner reklamowy pakietu badań

Przedłużamy promocje! Promocja ważna do końca 2019 roku. Pakiet testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Reklama świąteczne promocje

Świąteczne Vouchery! Doskonały pomysł na prezent. Oferta jest ważna do 23 grudnia 2019 roku    

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.