Jak często odrobacza się psa? Co roku. A ile razy odrobaczaliście siebie? Hmm ... Tu prawie wszyscy są zdumieni i zszokowani, że człowiek też powianiem się odrobaczać. A jednak - powinien! I to także ten, który nie ma psa.

 

Zdjęcie glisty, jedna sztuka, leży na szarym podłożu zwinięta niczym wążPasożyty są współcześnie powszechnym problemem, choć nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Według specjalistów wiele chorób jest wywołana właśnie przez pasożyty w tym powszechne alergie, zmęczenie, częste przeziębianie się. W naszym gabinecie potwierdzamy to w codziennej praktyce, kiedy osoby chore po zastosawaniu kuracji na pasożyty zaczynają zdrowieć! Często opowiadają, co z nich "wyszło" lub nawet robią zdjęcia czy przynoszą w słoiczku :)

Zakażenia pasożytami stały się powszechne, zatem musimy się przed nimi bronić i stosować regularne oczyszczanie. Szacuje się, że około 90 procent ludzi jest zakażona pasożytami, a 50 procent chorób wynika właśnie z tych zakażeń! Jeśli zatem Ty lub Twoja rodzina męczycie się z przewlekłymi dolegliwościami to koniecznie powinniście pomyśleć, czy nie są one wywołane przez pasożyty.

  

Jak sprawdzić czy mam pasożyty?

Jednym z najlepszych sposobów na zdiagnozowanie obecności pasożytów jest badanie na pasożyty metodą wegetatywno-rezozansową, która odczytuje częstotliwość danego pasożyta z organizmu człowieka. Badanie odczytuje informacje z całego organizmu, bez znaczenia na miejsce, w jakim znajduje się pasożyt - dlatego odznacza się tak dużą wiarygodnością. Właśnie taką metodą pracuje znana na całym świecie rosyjska terapeutka, odnosząca spektakularne sukcesy w walce z pasożytami i grzybami - N. Siemionowa!
Osobom chcącym na własne oczy zobaczyć zmiany świadczące o obecności pasożytów proponujemy także mikroskopową obserwację kropli krwi! 
W naszym gabinecie stosujemy obie te formy diagnostyki.  

  

 

Kompleksowe leczenie pasożytów 

Terapia na pasożyty musi być kompleksowa i obejmować zarówno likwidację pasożytów jak i usunięcie przyczyn osłabienia organizmu, z powodu czeg doszło do rozwoju tych pasożytów. Terapia w naszym gabinecie zakłada:

 

  • określenie rodzaju pasożyty i stopnia zakażenia nim - od tego zależy dalsze postępowanie terapeutyczne. 
  • likwidację pasożytów (i grzybów) zarówno sposobem mechanicznym (suplementy) jak i informacyjnym (czyli „wykasowanie” z organizmu pamięci o pasożytach za pomocą terapii MORA w celu zlikwidowania podatności na dalsze zakażenia pasożytnicze ).
  • odkrycie przyczyn osłanienia ukłądu odpornościowego (toksyny, zaburzenie równowagi kwasowo-zasodwowej, błędy w odżywianiu lub inne) i przywrócenie mu sprawności poprzez oczyszczanie, odkwaszenie czy zalecenia dietetyczne. 

 

Żyjemy w coraz bardziej chemicznym środowisku, które sprzyja rozwojowi pasożytów w naszym organizmie. Niestety nie unikniemy tego. Musimy jednak bronić się przed tym poprzez regularne oczyszczanie i odrobaczanie. Często powtarzam, że tak jak brudzimy się na rekach i myjemy je, to tak samo zanieczyszczamy nasze organizmy różnymi obciążeniami i musimy regularnie dbać o oczyszczanie z toksyn i pasożytów. Dzięki temu uchronimy się przed wieloma chorobami.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

Kleszcz na liściu

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Zakażenia pasożytami

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Precyzyjna diagnostyka pasożytów i skuteczne terapie odrobaczające dla dzieci i dorosłych

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.