Na nasz organizm codziennie oddziałują liczne negatywne substancje, takie jak toksyny, konserwanty, pestycydy, spaliny samochodowe, metale ciężkie oraz pasożyty i grzyby. Nagromadzenie toksyn i obciążenie pasożytami osłabia układ odpornościowy, zaburza pracę mechanizmów detoksykacyjnych, niszczy cały organizm. Toksyny nie są odprowadzane z organizmu tylko są magazynowane w tkankach i przestrzeniach międzykomórkowych. Powoduje to powstawanie licznych chorób i dolegliwości, takich jak alergie, astma, problemy skórne, nadciśnienie, reumatyzm, chroniczne migreny, przewlekle zmęczenie, zaburzenia pracy nerek, zaburzenia hormonalne, a także choroby autoimmunologiczne. Lista chorób jest znaczenie większa.

Aby się oczyścić to trzeba wiedzieć z czego. Nie ma jednego uniwersalnego panaceum na totalne oczyszczanie. Każde obciążenie wymaga innych działań stąd przed przystąpieniem do kuracji konieczna jest szczegółowa diagnostyka. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie testu biorezonansem MORA, aby dowiedzieć się, co i w jakim stopniu zanieczyszcza nasz organizm. Na tej podstawie można ustalić odpowiednie i ukierunkowane terapie oczyszczające.

 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087