baner biomora 2020 kompr

W Twoim organizmie może znajdować się aluminium i być przyczyną wielu problemów zdrowotnych, które albo już się pojawiły albo dopiero się pojawią. Zastanawiamy się zatem, skąd wzięło się to aluminium, przecież nie mam z nim kontaktu. A jednak - aluminium jest wszędzie, mamy z nim kontakt na co dzień, jednak nikt nam o tym nie mówi. Jak to sprawdzić, jak się zabezpieczyć i co zrobić, by nie chorować?

 

Wpływ aluminium na zdrowie

Aluminium jest absorbowane i gromadzi się w organizmie, powodując poważne problemy neurologiczne. Międzynarodowe badania wykazały, że zmiany wywołane przez aluminium leżą u genezy choroby Alzheimera. Podejrzewa się także, że przyczynia się do choroby Parkinsona i SM, ponieważ przenika do mózgu i może zakłócać prawidłową cyrkulację przekazów elektrycznych. Aluminium ma także znaczny wpływ na powstawanie chorób płuc, powodując zwyrodnienia w płucach z rozedmą płuc, chorób kości, wywołując ich zwapnienie oraz alergii będąc czynnikiem podrażniającym stale układ immunologiczny.

 

Większość naszych pacjentów borykających się z alergiami jest w większym lub mniejszym stopniu obciążona właśnie aluminium, co daję podstawę przypuszczać, że odgrywa ono ważną rolę w uszkodzeniu układu immunologicznego! Często mówi sie również o rakotwórczym działaniu skumulowanego aluminium, na przykład o jego dużych ilościach w guzach piersi. Zwraca sie także uwagę na jego znaczenie w wywoływaniu chorób związanych z osłabieniem organizmu takich jak anemia. Ważny jest przy tym wszystkim fakt, że aluminium zgromadzone w organizmie może wywołać chorobę dopiero za jakiś nieokreślony czas - większy lub mniejszy. Objawy mogą pojawić się zatem za kilka miesięcy lub za kilka lat. Jest to jak przysłowiowa bomba z opóźnionym zapłonem.

 

Skąd aluminium organizmie?

Metal ciężki jakim jest aluminium znajduje się w laptopie i komputerze, na którym czytasz ten tekst, jest zakamarkach mieszkania, w meblach, sprzętach gospodarstwa domowego, w samochodach i innych urządzeniach takich jak np. suszarki. Ale spokojnie, w tej formie nie stanowi dal nasz zagrożenia! Pojawia się ono dopiero wtedy, kiedy aluminium trafia do naszego organizmu, a to jest możliwe głownie poprzez żywność, kosmetyki, leki i szczepionki.

 

Żywność

Aluminium może przeniknąć do naszego organizmu drogą pokarmową. Zawiera je żywność sprzedawaną w papierowych kartonikach czy puszkach (soki, czipsy, piwo), gdzie wewnętrzne ścianki tych opakowań mogą być wysłane aluminium. Aluminium występuje w zanieczyszczonej glebie, skąd może przedostać się do warzyw i owoców a także do mięsa, które spożywamy. Ponadto przemysł spożywczy stosuje dodatki chemiczne na bazie aluminium takie jak emulgatory, środki przeciwzbrylające, środki wybielające. Przykładami mogą być takie związki jak: E 173 (aluminium stosowane jako barwnik w przemyśle piekarniczym), 556 (czynnik przeciwzbrylajacy, stosowany w soli i gumach do żucia), E 173, 520, 521, 523, 545n 555, 556, 559, E55. Niektóre z nich są używane m.in. w produkcji polew do ciast i ciastek w celu ich udekorowania, do produkcji jadalnych ozdób do tortów i lodów. Biała mąka, którą spożywamy na co dzień jest oczyszczana za pomocą środka zawierające aluminium! Aluminium stosuje się powszechnie w opakowaniach gotowych, mrożonych produktów przeznaczonych do podgrzewania w mikrofali lub piekarniku.


Gotowanie w garnkach aluminiowych również sprzyja przedostawaniu się tego pierwiastka do jedzenia, chociaż współcześnie coraz rzadziej używa się takich garnków. Zapominamy jednak o herbacie, która ma w składzie aluminium - jest ono co prawda nieszkodliwe do czasu aż dodamy do herbaty cytrynę, nowiem kwaśne sprzyja rozłożeniu się związków aluminium i wówczas herbata staje się toksyczna! Wiele ludzi wie, że "coś tam" jest złego w dodawaniu cytryny do herbaty, ale nie wiedzą dokładnie, co to było i nadal to robią.


Dodajmy tu także, że aluminium znajduje się w wodzie, jaką mamy z kranu, bowiem często jest ona oczyszczana z zastosowaniem siarczanu glinu!

 

Kosmetyki

Aluminium występuje również w kosmetykach takich jak dezodoranty, kremy przeciwsłoneczne i środki przeciwpotne takie jak sztyfty. Zawierają one sole aluminium, które stanowią element aktywny blokujący pocenie się.
W przypadku antyperspirantów jest to o tyle niebezpieczne, że pory pod pachami wchłaniają aluminium do organizmu. Jak wiadomo, kosmetyków tych używamy codziennie zatem aluminium zaczyna się odkładać w organizmie, a jego stężenie cały czas rośnie, stają się niezwykle groźnym zagrożeniem dla naszego zdrowia

 

Leki i szczepionki

Aluminium znajduje się w niektórych lekach, np. w lekach obniżających kwasowość żołądka stosowanych na nadkwasotę i zgagą (zawierają wodorotlenek glinu). Jest ono także dodatkiem do wielu szczepionek, o czym mówi w wywiadzie dla Niezależnej Telewizji Przemysław Cuske. Poniżej znajduję się lista szczepionek, które wg FDA zawierają aluminium, co zostało opublikowane pod adresem: https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/aluminium/

  • DTP – błonica, krztusiec, tężec.
  • DTaP – błonica, krztusiec, tężec i koklusz.
  • Hemophilius – część szczepionek
  • Pneumokoki
  • WZW B
  • Wszelkie kombinowane DTaP , WZW B, Tdap,Hib.
  • WZW A
  • Szczepionki przeciwko brodawczakowi ludzkiemu.
  • Szczepionka Anthrax.
  • Szczepionka przeciw wściekliźnie.


Aluminium może występować w postaci: wodorotlenku glinu, fosforanu glinu lub siarczanu potasu glinu popularnie zwanego alum.
Zawartość aluminium w szczepionkach może przekraczać dzienną dopuszczalną dawkę nawet kilkudziesięciokrotnie! Wstrzyknięcie takiej dawki do organizmu staje się sposobem bardzo niebezpiecznym, bowiem z dużo większą łatwością aluminium przedostaje się do komórek, w tym do mózgu. Warto tutaj wspomnieć, że istnieje wiele źródeł wskazujących na wywoływanie przez szczepionki autyzmu u dzieci.Jak zbadać i jak leczyć

Aluminium odkłada się w tkankach a nie we krwi zatem badania laboratoryjne z krwi nigdy nie pokażą obciążenia nim. Chcąc je wykryć poleca się wykonać Test Obciążeń MORA, alternatywne badania wykorzystujące częstotliwości rezonansowe, odczytujące sygnały aluminium z całego organizmu. Pokazuje także stopień obciążenia. Metoda MORA służy także do terapii, gdzie wspomniane sygnały przepuszcza się przez specjalne urządzenie biorezonansowe i przekazuje pacjentowi w formie terapeutycznych bodźców, które doprowadzają do neutralizacji aluminium i jego eliminacji z organizmu. Dobrze w tym czasie spożywać pokarmy chelatujące, czyli obejmujące wyrzucone z tkanek pod wpływem zabiegu aluminium czym ułatwia sie oczyszczanie. takimi produktami są np. żółtka jajka, cebula lub czosnek. Do tego koniecznym jest suplementacja dobrych minerałów takich jak cynk i selen.


W naszym gabinecie terapią oczyszczającą kierują specjaliści MORA, którzy ustalają najpierw stopień obciążenia organizmu a na podstawie tego dobierają odpowiednie dla danej osoby kroki terapeutyczne.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.