Banner gabinetu leczenia boreliozy

Obecnie istnieje około 5 milionów związków chemicznych a każdego roku przybywa kolejnych 50 tys. Zapadając na chorobę układu nerwowego rzadko myśli się o tym, że przyczyną mogą być toksyny znajdujące się wokół nas. Z reguły szukamy bakterii a pomijamy jakże niebezpieczne toksyny środowiskowe!

 

Wpływ toksyn na mózg 

Zatrucia środowiskowe układu nerwowego i mózgu dotyczą przede wszystkim trzech grup obciążeń toksycznych:

 • elektrosmogu, czyli promieniowania elektromagnetycznego wysokich i niskich częstotliwości, jakie wytwarzają wszystkie urządzenia elektryczne oraz sygnały pochodzące z telefonii komórkowej, telewizji satelitarnej czy innych anten nadawczych. Promieniowania takie mają bardzo wyraźny wpływ na przysadkę i podwzgórze i mogą zakłócać ich działanie.
 • lipofilnych syntetycznych związków chemicznych, które mają właściwości rozpuszczania sie w tłuszczach. Do tej grupy należy większość związków chemicznych. Jako, że nasz układ nerwowy jest lipofilny, toksyny mają do niego łatwy dostęp i mogą się w nim kumulować. Mogą obciążać poszczególne obszary mózgowe. , gdzie docierają wraz z krwią bez problemu pokonując barierę krew-mózg. Toksyny lipofilne odkładają się w centralnym i obwodowym układzie nerwowym
 • syntetycznych związków chemicznych o właściwościach podobnych do estrogenów endogennych, które mogą prowadzić do takich problemów zdrowotnych jak nowotwór sutka, macicy

 

 Mózg zdjęcie anatomiczne - ciemno niebieskie tło, postać człowieka jakby przezroczysta jasno niebieska - wyodrębniony jest mózg

 

 

Skutki obciążeń toksynami środowiskowymi

Obciążenia toksynami środowiskowymi zarówno w postaci elektorsmogu jak i związków chemicznych mogą powodować wiele problemów zdrowotnych. Podejrzewa się , że mogą być one przyczyną, takich dolegliwości jak:

 • Ból głowy
 • Ból karku
 • Ból kończyn
 • Ból pleców
 • Brak snu
 • Choroba Alzheimera
 • Choroba Parkinsona
 • Depresja
 • Drżenie rąk
 • Nerwoból nerwu trójdzielnego
 • Neuropatia
 • Niedowład kończyn
 • Nowotwory mózgu
 • Stwardnienie rozsiane
 • Zaburzenia snu
 • Zawroty głowy i zaburzenia równowagi

 


Jak sprawdzić obciążenie toksynami środowiskowymi

Według specjalisty od diagnostyki systemowej MORA, dra G. Cornelissena, laboratoryjna analiza kwi nie daje praktycznie żadnych wiarygodnych danych na temat obciążenia organizmu toksynami z uwagi na to, że już po kilku godzinach od chwili zetknięcia się toksyny z organizmem zostają one przefiltrowane z krwi i odkładają się w tkankach. Stąd we krwi ich nie będzie!!! Jedynym rozwiązaniem jest jakby zeskanowanie całego organizmu z każdą tkanką włącznie.

 


Takim rozwiązaniem jest właśnie diagnostyka systemowa MORA, wykonywana specjalnym urządzeniem biorezonansowym, nazwana Test Volla. Polega na sczytywaniu częstotliwości elektromagnetycznych toksyn z organizmu człowieka jako, że każdy związek chemiczny i każde obciążenie toksyczne posiada swoje spectrum drgań i można je odczytać nawet z organizmu człowieka. Test Volla wykaże, czy organizm jest obciążony toksynami środowiskom i w jakim stopniu. Dzięki temu można przejść do ukierunkowanej terapii usuwającej przyczyną.

 

W jaki sposób pozbyć się toksyn środowiskowych ?

Jedną z najbardziej skutecznych metod jest terapia biorezonansowa MORA, polegająca na oddziaływaniu terapeutycznym drganiami elektromagnetycznymi określonych toksyn. Taka stymulacja pobudza organizm do usunięcia tych toksyn z tkanek. W trakcie terapii ważne jest by przyjmować duże ilość wody po to, aby ułatwić organizmowi usunięcie tych toksyn przez nerki, skórę i jelita.

rekl2 2019 Pakiet

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku..  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.