Banner gabinetu leczenia boreliozy

Dawkowanie witaminy C w postaci kwasu l askorbinowego okazuje sie nieco skomplikowane, bowiem każdy potrzebuje innej dawki. Niektórzy mogą jej spożyć dużo inni jedynie trochę. Po przedawkowaniu czasami pojawiają sie bóle brzucha i wtedy zastanawiamy się, co robimy źle. Można dokładnie sprawdzić, ile brać kwasu l askorbinowego!

 

Kwas l askorbinowy witamina C

Kobieta z cytryną i szklanką wody, w której jest też cytryna. Witamina C występuje naturalnie w warzywach i owocach, ale jak sie okazuje jej ilość jest niewielka, bowiem większość tych produktów jest pełna chemii i dojrzewa w gazie a nie na słońcu! Dlatego konieczne staje sie uzupełnianie jej za pomocą dodatkowych suplementów. W przypadku witaminy C najlepszym i stosunkowo przyjaznym cenowo wyborem jest kwas l askorbinowy. Kwas l askorbinowy to proszek chemiczny którego struktura jest identyczna z naturalną witaminą C, dlatego można go bezpiecznie stosować i dzięki czemu daje dobre efekty w odróżnieniu od kwasu chemicznego askorbinowego (bez magicznej literki "L", która oznacza ni innego jak "lewoskrętny". Zwykły kwas askorbinowy jest prawoskrętny, co nie jest naturalne i przez to może na przykład wywołać problemy z nerkami!.

 

 

Przekrojone cytrusy, pomarańcza, cytryna. Są też liście. Ładne zdjęcie samych owoców na białym tle.

 


Jak stosować kwas l askorbinowy

Podstawową dawka jest podanie 1/4 łyżeczki kwasy l askorbinowego rozpuszczonego w około pół szklanki wody. Ilości takich dawek zależy od aktualnego zapotrzebowania organizmu - jedni muszą przyjąć dwie dawki a inni nawet dziesięć, bo w przeciwnym przypadku nie bedzie to działało. Aby precyzyjnie ustalić, ile powinniśmy zażyć takich dawek, używamy programu biorezonansowego MED-TEST, służącego właśnie do określania dawek preparatów! Test wykonuje sie przy użyciu specjalnego urządzenia elektronicznym, tzw. biorezonansie, które określa poziom zapotrzebowania na witaminę C. Można określić wielkość dawki dziennej i ilość poszczególnych dawek w ciągu dnia. Na przykład przy candidzie zalecana jest dawka 15-200 gram/dobę w 6-25 dawkach - więc ile ktoś ma tego brać? Dzięki biorezonansowi wszystko po chwili wiemy. I można za jego pomocą monitorować poziom kuracji wykonując regularnie pomiary, bo jak wspominaliśmy, zapotrzebowanie witaminy C jest zmienne a tylko precyzyjne dawki przyczynią sie do sukcesu terapii.

  

Biorezonans MORA. Zdjęcie na białym tle.

 

 

rekl2 2019 Pakiet

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku..  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.