Test Biorezonansem MORA odpowiedzią na dzisiejsze choroby

Musimy sobie zdać sprawę, że żyjemy w czasach, w których człowiek jest narażony na setki czynników obciążających, z którymi do tej pory nie miał styczności!!! Ostatnie 20 lat to ogromny wzrost chemizacji życia, dodatków do żywności, modyfikacji jedzenia, oprysków roślin, spalin samochodowych, wzrostu natężenia pól elektromagnetycznych niskich i wysokich częstotliwości, spadek jakości wody wodociągowej zawierającej metale ciężkie. Można długo wymieniać, jednak istotne jest to, że na przestrzeni historii ludzkości nigdy nie było takich i tylu obciążeń a nasze mechanizmy detoksykacyjne nie są w stanie sobie z tym wszystkim poradzić!!! Nie wykryjemy tego jednak w normalnych testach. Dlatego trzeba sięgnąć po takie rozwiązania jak badanie biorezonansem MORA.


Obecność tych wszystkim toksyn i obciążeń sprawia, że zaczynamy chorować. Pojawiają się różne dolegliwości, wśród których można wymienić ciągłe zmęczenie, słabą odporność, braki koncentracji, zmiany skórne, alergie pokarmowe i wziewne, bóle stawowo-mięśniowe, problemy z tarczycą. Dodatkowo zatruty organizm jest doskonałym środowiskiem dla rozwoju wszelkich patogenów takich jak pasożyty i grzyby.


Diagnostyka biorezonansem MORA jest dostosowana do potrzeb współczesności. Wykaże rodzaj oraz stopień obciążenia organizmu zarówno toksynami jak i patogenami.

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087