We współczesnej medycynie naturalnej i alternatywnej do oceny stanu zdrowia oraz określenia przyczyn choroby służą najlepiej trzy metody diagnostyczne. Są to: badanie biorezonansowe metodą Volla, mikroskopowe badanie żywej kropli krwi oraz badanie irydologiczne.

 

Badanie metodą dra Volla

Badanie metodą Volla polega na pomiarach częstotliwości różnych obciążeń takich jak toksyny, alergenów, pasożyty i grzyby. Metoda wywodzi się z Niemczech z lat 50 tych XX wieku i stała się obecnie jedną z najbardziej pomocnych metod oceny stanu zdrowia i określania tego, co obciąża organizm. Wiarygodność tych testów zależy od jakości urządzenia na jakim wykonywane są pomiary. W naszym gabinecie pracujemy na sprzęcie firmy Med-Tronik, firmy, która jako pierwsza stworzyła Biorezonansu. Urządzenia tej firmy posiadają certyfikaty europejskie w tym certyfikat dla urządzeń medycznych potwierdzające jakość i skuteczność. Potwierdzalność wyników sięga tu aż 95%!

 

Dwie srebrne elektrody w dłoni. Dłoń leży na drewnianej macie.

 

 

Badanie żywej kropli krwi

Badanie żywej kropli krwi jest metodą nową, choć swoje korzenie ma już w XIX wieku. W Polsce istnieje zaledwie od kilku lat, ale dzięki swojej prostocie i wiarygodnym wynikom zdobywa ogromną popularność. Dzięki temu badaniu można zobaczyć zmiany świadczące o zakażeniu pasożytami, grzybami, zmiany mówiące o niedożywieniu organizmu, o brakach Witami i minerałów (wiadomo bowiem, że coraz częściej występują problemy z wchłanianiem substancji odżywczych), zmiany mówiące o zakwaszeniu organizmu oraz zatoksycznieniu krwi, co często jest równoznaczne z przeciążeniem wątroby.

 

Część optyczna mikroskopu. Widać tylko lunetki - zdjęcie z przybliżenia.

 

 

Irydologia czyli badanie z tęczówki oka

Irydologia jest znaną tradycyjną metodą odczytywania zaburzeń narządów z tęczówki oka. Można tam zobaczyć stan narządów wewnętrznych zatoksycznienie organizmu, sprawdzić, jak funkcjonuje układ nerwowy. Obraz tęczówki oka pokazuje także genetyczne predyspozycje do osłabienia danych narządów, co może stać się doskonałą drogą do profilaktyki zdrowia i pozwoli zapobiec w przyszłości niebezpiecznym chorobom!

 

Badanie okulistyczne na lampie szczelinowej - młoda kobieta trzyma głowę na urządzeniu i patrzy się w okular.

 

Jak widać, każda z tych metod wnosi inne, cenne informacje - dlatego w naszym gabinecie wykorzystujemy je wszystkie po to, by mieć pewność, że sprawdziliśmy wszystko i aby na podstawie tych analiz dobrać najbardziej skuteczną terapię.

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.