Baner strony z adresem. Z lewej strony uśmiechnięta lekarka a tle para lekarzy. Z boku symbol medycyny naturalnej w postaci kamieni i liścia. Po lewej stronie znak medycyny w postaci węża i łodygi

We współczesnej medycynie naturalnej i alternatywnej do oceny stanu zdrowia oraz określenia przyczyn choroby służą najlepiej trzy metody diagnostyczne. Są to: badanie biorezonansowe metodą Volla, mikroskopowe badanie żywej kropli krwi oraz badanie irydologiczne.

 

Badanie metodą dra Volla

Badanie metodą Volla polega na pomiarach częstotliwości różnych obciążeń takich jak toksyny, alergenów, pasożyty i grzyby. Metoda wywodzi się z Niemczech z lat 50 tych XX wieku i stała się obecnie jedną z najbardziej pomocnych metod oceny stanu zdrowia i określania tego, co obciąża organizm. Wiarygodność tych testów zależy od jakości urządzenia na jakim wykonywane są pomiary. W naszym gabinecie pracujemy na sprzęcie firmy Med-Tronik, firmy, która jako pierwsza stworzyła Biorezonansu. Urządzenia tej firmy posiadają certyfikaty europejskie w tym certyfikat dla urządzeń medycznych potwierdzające jakość i skuteczność. Potwierdzalność wyników sięga tu aż 95%!

 

Badanie Volla

 

 

Badanie żywej kropli krwi

Badanie żywej kropli krwi jest metodą nową, choć swoje korzenie ma już w XIX wieku. W Polsce istnieje zaledwie od kilku lat, ale dzięki swojej prostocie i wiarygodnym wynikom zdobywa ogromną popularność. Dzięki temu badaniu można zobaczyć zmiany świadczące o zakażeniu pasożytami, grzybami, zmiany mówiące o niedożywieniu organizmu, o brakach Witami i minerałów (wiadomo bowiem, że coraz częściej występują problemy z wchłanianiem substancji odżywczych), zmiany mówiące o zakwaszeniu organizmu oraz zatoksycznieniu krwi, co często jest równoznaczne z przeciążeniem wątroby.

 

Badanie kropli krwi

 

 

Irydologia czyli badanie z tęczówki oka

Irydologia jest znaną tradycyjną metodą odczytywania zaburzeń narządów z tęczówki oka. Można tam zobaczyć stan narządów wewnętrznych zatoksycznienie organizmu, sprawdzić, jak funkcjonuje układ nerwowy. Obraz tęczówki oka pokazuje także genetyczne predyspozycje do osłabienia danych narządów, co może stać się doskonałą drogą do profilaktyki zdrowia i pozwoli zapobiec w przyszłości niebezpiecznym chorobom!

 

Badanie przez irydologa

 

Jak widać, każda z tych metod wnosi inne, cenne informacje - dlatego w naszym gabinecie wykorzystujemy je wszystkie po to, by mieć pewność, że sprawdziliśmy wszystko i aby na podstawie tych analiz dobrać najbardziej skuteczną terapię.

 

Reklama trzech testów

Promocja ważna do 31 grudnia 2018r.  Pakiet trzech testów w cenie 170zł zamiast 250zł (liczy się termin zgłoszenia)

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zięba na wykładzie organizowanym przez fundację Polska dla Polaków

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.