baner biomora 2020 kompr

Nasza krew pełni bardzo ważna funkcję pomagającą na transportowaniu tlenu do każdej tkanki organizmu. Jednak jeśli krwinki są posklejane i wyglądają jak rulony makaronu, proces ten zostaje zaburzony i będzie to miało negatywne skutki dla naszego zdrowia. Jak można to sprawdzić i co można z tym zrobić?

 

Dlaczego erytrocyty się kleją?

Krwinki czerwone, czyli erytrocyty, w normalnym układzie powinny płynąć każda osobno. Na ich powierzchni znajduje sie delikatny ładunek ujemny, który sprawia, że krwinki odpychają sie od siebie, nie przyklejają sie. Jeśli jednak ten ładunek zostaje zniszczony, wówczas krwinki lepią sie niczym dwa magnesy. Jakie to ma skutki dla naszego zdrowia? Krwinki czerwone transportują tlen. Cząsteczka tlenu znajduje sie na ich powierzchni wewnętrznej (zob. zdjęcie).

 

Krwinki czerwone, erytrocyty w płynącej krwi

 

 

Jeśli krwinki posklejaj się ze sobą to proces dostarczania tlenu zostaje utrudniony. Stąd często czujemy sie zmęczeni. Po dłuższym okresie możemy mieć do czynienia z blokadą w przepływie krwi w małych kapilarkach, np. w mózgu, a także może sie to przyczyniać do powstawania nowotworu, ponieważ komórka nowotworowa jest komórką, której brakuje właśnie tlenu!

 

Zdjęcia krwinek z badania żywej kropli krwi

Poniżej znajduje sie zdjęcie prawidłowo wyglądającą krew, gdzie każda krwinka pływa osobno

 

Prawidowy obraz krwi pod mikroskopem. Widać rozklejone krwinki

 

 

A tutaj proszę zobaczyć, jak wygląda posklejana krew. Krwinki pozbijały sie w skupiska przypominające makaron. W tym przypadku proces dotleniania jest bardzo utrudniony a takie skrzepy krwinek mogą zablokować sie w ciasnych kapilarkach. Często też dochodzi tu do zakwaszenia organizmu. 

 

Obraz krwi spod mikroskopu. Widać pozlepiane krwinki. Krew jest gęsta

 

 

Przyczyny pozlepiania krwinek czerwonych

U podłoża rulonizacji erytrocytów, czyli sytuacji kiedy dochodzi do zlepienia krwinek, leżą najczęściej błędy dietetyczne, małe nawodnienie organizmu, spożywanie dużej ilości kawy czy napoi typu cola, przewlekły stres, brak ruchu, zakażenie pasożytami i grzybami, które zatruwają organizm, wpływ fal elektromagnetycznych niskich i wysokich częstotliwości (tzw. elektrosmog), nadmiar toksyn, które dziś praktycznie są na każdym kroku (powietrze w miastach, wody wodociągowa zawierająca metale ciężkie i chlor, pożywienie pełne chemii, związki chemiczne w materiałach budowlanych oraz rzeczach znajdujących sie w domu typu formaldehyd w meblach). Jednym słowem .. okazuje sie, że cały współczesny świat nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jednak należy do tego podjeść w inny sposób - skoro obciążeń mamy tak dużo i powodują one posklejanie krwi to należy wprowadzic dodatkowe działania mające na celu oczyszczanie się z toksyn, odrobaczanie się z pasożytów a także regularnie stosować terapie niwelujące wpływ elektrosmogu. Do tego warto wprowadzić odpowiednie odżywianie i dbać o nawadnianie organizmu. A przede wszystkim należy zastosować działania rozklejające pozlepiane erytrocyty, co pozwoli zapobiec wielu problemom zdrowotnym. Można w tym celu stosować zioła takie np. bacopa monnieri czy ginkgo biloba a także znany wszystkim z medycyny ludowej z dobrczynnego wpływu na zdrowie - sok z buraka!!! 

 

Jak zbadać ułożenie krwinek?

Jedynym badaniem pozwalającym na sprawdzenie ułożenia krwinek jest mikroskopowa obserwacja krwi. Można na żywo zobaczyć na ekranie telewizora, jak wygląda nasza krew. Cała idea badania polega na tym, że krew wzięta z palca żyje jeszcze przez 30-40 minut i można jakby podpatrzeć, w jakim stanie pływa ona w organizmie. Po tym czasie krew obumiera i obraz krwinek ulega zniszczeniu. W klasycznych badaniach nie można zaobserwować tej sytuacji.

Po mikroskopowej obserwacji krwi można precyzyjnie ustalić działania terapeutyczne, by rozkleic krew. W naszym gabinecie prowadzimy takie kuracjie od 2010 roku. Zajmujemy się medycyną naturalną i biorezonansem, prowadzimy kompleksowe terapie oczyszczające organizm z toksyn i pasożytów, grzybów i innych obciążeń. 

 

Baner reklamowy preparat z buraka Beta Cruenta. Jest odnośnik do sklepu w celu łatwego znalezienia, gdzie to kupić.

Preparat ratujący życie. Beta Cruenta Plus

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.