W dzisiejszym świecie większość ludzi jest niedożywiona na poziomie komórkowym. Nowotwór to mutacja komórki, której brakuje dożywienia i tlenu. Pierwszym symptomem niedożywianie komórkowego jest przewlekłe zmęczenie. Warto więc sprawdzić, czy mamy dożywione komórki!

 

Co zaburza dożywianie komórkowe?

Młoda lekarka stoi przy stole przy komputerze. Obok stoi mikroskop. Zdjęcie z laboratorium. Każda komórka potrzebuje mieć dostarczone odpowiednie substancje odżywcze i tlen a także musi mieć usunięte produkty metaboliczne. Nad tym procesem działają liczne mechanizmy naszego organizmu a naszym zadaniem jest dostarczenie mu odpowiedniego jedzenia. jednak często mimo dbania o dietę nadal pozostajemy niedożywieni. Dzieje sie tak dlatego, ponieważ - jak sie okazuje - około 90% ludzi jest zakwaszonych i są zakażeni pasożytami i grzybami, które dosłownie pożerają cenne witaminy i minerały, mają zaburzoną florę bakteryjna jelit, co prowadzi do ograniczenia prawidłowego przyswajania substancji odżywczych, są obciążeni toksynami środowiskowymi i metalami ciężkimi, co zatruwa ich organizmy. Konsekwencją tego jest niedożywienie komórkowe.

 

Kogo dotyka?

Kwestia niedożywienia komórkowego dotyczy bardzo wielu ludzi, w tym także dzieci. W naszym gabniecie na przestrzeni 5 lat przebadaliśmy tysiące ludzi i okazuje sie, że problem jest globalny i dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Oczywiście w różnym wieku organizm walczy z tym w miarę swoich możliwości i jeśli jest on sprawny to taka osoba cierpi na mniej zagrażające życiu schorzenia niż nowotwór, jednak, kiedy te siły zostaną wyczerpane to komórka ulega nieodwracalnej destrukcji. A jak widzimy zapadalność na choroby nowotworowe jest coraz większa. Dlatego warto w porę sprawdzić dożywienie naszych komórek.

 

Jak sprawdzić dożywienie komórek

Warto wykonać w tym celu dwa badania. Pierwszym jest Test Obciążeń MORA, badanie za pomocą specjalistycznego urządzenia odczytującego częstotliwości elektromagnetyczne różnych obciążeń. Można dzięki temu badaniu uzyskać informacje o zakwaszeniu organizmu, stanie jelit (dysbioza), zakażeniu pasożytami i grzybami, obciążeniu toksynami i metalami ciężkimi.
 

Drugim badaniem jest mikroskopowe badanie żywej kropli krwi, polegającej na obserwacji na ekranie monitora kropli krwi świeżo pobranej z palca. Krew bowiem po pobraniu żyje jeszcze pół godziny, co dostarcza niezwykle cennych informacji, niemożliwych do zbadania innymi metodami. Na przykład pokazuje ułożenie krwinek czerwonych odpowiedzialnych za przekazywanie tlenu. Proszę spojrzeć na poniższe dwa zdjęcia, gdzie na pierwszym widać prawidłowo pływające krwinki a na drugim ich rulonizacje, czyli stan, gdzie krwinki lepią sie do siebie czyniąc proces dotleniania niezwykle trudnym, ponieważ krwinka przekazuje tlen środkiem swojej powierzchni.

 

Badanie żywej kropli krwi obraz prawidłowych krwinek Krwinki pozlepiane w badania żywej kropli krwi

 

***
 

Bakterie we krwi. Poniższy filmik nagrany podczas badania w naszym gabinecie pokazuje silne obciążenie bakteriami. Proszę zwrócić uwagę na ruszające sie czarne punkciki w osoczu krwi - jest tego ogromna ilość. Są to bakteria, których e krwi nie powinno być. Obraz, który widać na filmiku jest dosłownie milimetrem jednej małej krwi (to nie jest obraz całej kropli!). Zatem proszę sobie wyobrazić, ile tego jest w całym organizmie!!!! Taka ilość patogenów musi sie czymś odżywiać a zatem pożera substancje odżywcze przeznaczone dla człowieka. Dodatkowo każda taka bakteria zatruwa swoimi wydzielinami organizm doprowadzając do różnych chorób, na przykład zmian skórnych, świądu, stanów zapalnych różnych narządów, ogólnego zmęczenia czy alergii itd.

 

***

 

Zdjęcie pokazujące zniszczenia krwinek czerwonych wskazujące na braki dożywienia komórkowego.

 

Uszkodzenia krwinek w mikroskopowym badaniu żywej kropli krwi. Widać, że krwinki nie są okrągłe tylko zniekształcone

 

***

 

Poniższe zdjęcie pokazuje silne zagrzybienie organizmu. Według doświadczeń grzyb candida albicans jest przyczyną wyniszczenia organizmu, wywołuje liczne objawy, co utrudnia konwencjonalną diagnozę, ponieważ pacjent może cierpieć na bóle brzucha, ściekanie wydzieliny z tyłu gardła, alergie, bóle stawów, kołatania serca i popadać w stany depresyjne. Według medycyny lekarskiej z każdym z tych dolegliwości powinien zgłosić do odpowiedniego specjalisty, a ten zajmie sie tylko przyporządkowaną mu częścią ciała, pozostawiając resztę innym kolegom. A tu okazuje sie, że przyczyna jest ogólno ustrojowa i trzeba nie leczyć objawowo dany narząd tylko zająć sie oczyszczaniem z grzybów. Dodajmy jeszcze, że doświadczenia włoskich lekarzy wyraźnie pokazują, że w bardzo wielu przypadkach za zmiany nowotworowe były odpowiedzialne właśnie grzyby candida albicans i terapia zwykłą sodą z dodatkiem syropu klonowego była w stanie doprowadzić do usunięcia guza!

 

Candida albicans w żywej kropli krwi. Zdjęcie spod mikroskopu. Obok krwinek widać bąbelki wskazujące na candidę.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

Kleszcz na liściu

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Zakażenia pasożytami

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Precyzyjna diagnostyka pasożytów i skuteczne terapie odrobaczające dla dzieci i dorosłych

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.