baner biomora 2020 kompr

 

Dłonie skierowane do góry a na nich wstążeczka symbolizująca pomoc walki z rakiemChoroba nowotworowa dotyka coraz więcej ludzi a według danych statystycznych, zachorowalność na nowotwory ma sie zwiększać! Wyleczalność nowotworów jest jednak niewielką ponieważ stosowane formy leczenia nie zabezpieczają przed nawrotami. Co zatem robić?

 

Czym jest guz nowotworowy

Na początek należy sobie uświadomić, że zmiana nowotworowa nie jest problemem samym w sobie. To znaczy, że nie jest to jakaś drzazga, która wzięła sie ni stąd ni zowąd , i którą wystarczy wyciąć by być zdrowym. Guz nowotworowy jest skutkiem tego, co sie dzieje w całym organizmie. Chory jest bowiem cały organizm, ale ta choroba znajduje jakby ujście i tworzy sie nowotwór. Stąd, jeśli go wytniemy, to zlikwidujemy jedynie wierzchołek choroby, podczas gdy cały problem pozostanie i za chwile znów dojdzie do powstania guzów. I jak sie okazuje, nawroty sa z reguły bardziej agresywne a guz jest znacznie większy i tworzy sie nie w jednym a w kilku miejscach.

 

 

Przy leczeniu nowotworu

Usunięcie nowotworu jest tylko częścią procesu jaki powiano sie zastosować, aby być zdrowym. Należy sie bowiem zając sie przyczyną, dla której ten nowotwór powstał. Bowiem jeśli po wycięciu nowotworu wróci sie do starych nawyków to będzie praktycznie pewne, że dojdzie do nawrotów. To tylko kwestia czasu. Pada zatem pytanie, co mogło doprowadzić do powstania nowotworu. I tutaj niestety nie ma jednej odpowiedzi, bowiem przyczyn może być wiele. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę za zatoksycznienie organizmu, obciążenie metalami ciężkimi, zakażenie grzybicą czy narażenie na stale działanie pól elektromagnetycznych takich jak telefony komórkowe (wg specjalistów będących częstą przyczyną nowotworów mózgu). Kluczowe jest również zdrowe odżywianie bowiem właśnie to co jemy stanowi budulec dla naszych tkanek, wiec jesli je sie "śmieci" to nie można liczyć na to, że powstaną zdrowe tkanki.

 

 

Zdrowe jedzenie, na talerzu jajka, pomidorki, fasolka zielona i inne zielone warzywka.

 

 

Naturalne metody leczenia nowotworów

Jeśli ktoś wybrał naturalne leczenie nowotworu to wśród sprawdzonych i skutecznych metod można polecić tak zwaną terapie Gersona. Terapia Gersona polega na całkowitym odstawieniu przetworzonego jedzenia, mięsa, chleba i wprowadzeniu jedynie warzyw i owoców oraz piciu bardzo dużej ilości świeżo wyciśniętych soków. Jak sie okazuje, świeżo wyciśnięte soki maja bardzo silne właściwości oczyszczające organizm z toksyn oraz są bardzo odżywcze w witaminy i minerały. A tego właśnie potrzeba organizmowi, w którym rozwija sie nowotwór.

 

W naszym gabinecie mieliśmy wiele ludzi, którzy opowiadali o cudownych wyleczeniach po zastosowaniu tej metody. Niestety w Polsce nie ma placówki, która oficjalnie prowadzi terapie Gersona, stąd chorzy ratują sie na własną rękę mając za podstawę książkę o terapii Gersona. Jest tam wszystko szczegółowo opisane.

 


Inna bardzo skuteczną metodą jest często wspominane przez Jerzego Ziębe dożylne podawanie bardzo dużych dawek witaminy C. Niestety, podobnie jak w poprzednim przypadku, nie ma jeszcze nikogo, kto by sie oficjalnie tego podjął. Ważne jednak jest to, że oprócz podawania samej witaminy C konieczne są także inne działania takie jak na przykład zmiana diety, oczyszczanie organizmu z toksyn, odkwaszanie czy oczyszczanie z grzybów i pasożytów.

 

 

By nowotwór nie powstał

W naszym gabinecie zajmujemy sie wykrywaniem przyczyn chorób takich właśnie jak zakwaszenie, obciążenie pasożytami i grzybami, metalami ciężkimi, elektrosmogiem, co, jak widać, może leżeć również u podstaw choroby nowotworowej. Oczyszczenie organizmu z tych obciążeń sprawia, że nie powinno dojść do nawrotów!!! To tak jak z chorym zębem - jeśli pojawi sie dziura to oprócz jej zalepienia należy wprowadzić profilaktykę by nie powstały kolejne dziury -na przykład odstawić słodycze. Jest to kluczowe i bardzo ważne działanie bowiem, jak juz wspominaliśmy, samo usuniecie guza nowotworowego nie jest wyleczeniem chorego organizmu

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.