baner biomora 2020 kompr

Podobno "człowiek dąży do kształtu kuli", jak to żartobliwie się mówi. Ale z otyłością nie ma żartów, ponieważ oprócz oczywistej i uciążliwej kwestii estetycznej otyłość pociąga za sobą także wiele problemów zdrowotnych takich jak na przykład nadciśnienie czy problemy z sercem. Dlaczego tak tyjemy a potem nie możemy tego zrzucić?

 

Teoria otyłość w terapii Gersona

Według terapii Gersona otyłość wywołana jest .. stałym głodem. Ktoś mógłbym powiedzieć, przecież ja się najadam. Jednak najeść się a być odżywionym to zupełnie co innego. Organizm do swojego prawidłowego funkcjonowanie potrzebuje mieć dostarczane wiele składników. Kiedy ich brakuje, mózg wysyła do żołądka informację, by ten dalej wołał jeść w nadziei, że dostarczymy mu to, czego potrzebuje. Jednak współczesne jedzenie jest tak wysoce przetworzone, że nie ma w nim potrzebnych nam substancji odżywczych! Jest za to wiele innych substancji, które dostarczane w nadmiarze powodują tycie! Tymi substancjami są różnego rodzaju związki chemiczne, dodatki czy cukier. Zatem jemy dużo ale organizm nadal nie jest dożywiony! Woła nadal jedzenia. Osoby z tenedencją do otyłości od razy zaczną przybiewrac na wadze, ponieważ  powodują to te związku, których ciągle dostarczają w nadmiarze. 

 

Uśmiechnięta kobieta trzyma sok z pomarańczy oraz rozkrojoną pomarańczę, którą przykłada do oka jakby to była luneta

 

Zmiana diety

W przypadku otyłości konieczne staje się włączenie do odżywiania potraw zawierających enzymy i wiele cennych substancji odżywczych czyli surowych warzyw i owoców, najlepiej w postaci soków. Sok jest bowiem znacznie lepiej przyswajalny. Ważne jednak, by warzywa i owoce pochodziły z upraw ekologicznych, gdyż szkodliwe opryski mogą przedostać się upraw! Jedynie soki wyciśnięte w specjalnym urządzeniu - wyciskarce - mogą usunąć razem z sucha pulpą cała chemię dając czysty sok. Ważnym jest także odstawienie produktów, takich jak słodycze, nabiał, biała mąka oraz wszelkiego rodzaju przetworzone potrawy typu zupki chińskie, fast foody. Do tego należy doliczyć także kolorowe napoje typu cola.

 

Czemu po zmianie diety nie chudniemy

Organizm może zatrzeć się jak silnik pozbawiony oleju i mimo, jak zaczniemy go dobrze dożywiać, to nie będzie sprawnie pracował. Jedząc szkodliwe produkty powodujemy, że nasz metabolizm ulega osłabieniu i wówczas sam nie wróci do prawidłowego funkcjonowania. Koniecznym staje sie wówczas zewnętrzna ingerencja w postaci regulacji metabolizmu, gdzie najbardziej sprawdza się terapia bioinformacyjna MORA. Zabiegi MORA usprawniają pracę wątroby, jelit, żołądka i metabolizmu komórkowego, dzięki czemu organizm zaczyna lepiej spalać zbędny tłuszcz. Poprawia się metabolizm.

 

Bardzo długo nie mogłam schudnąć, stosowałem wiele diet z większym i mniejszym sukcesem. Do tego ćwiczyłam, tańczyła m i chodziłam na fitness. Jednak otyłość ciągle się utrzymywała, waga wracała a czasami nawet rosła. Dopiero jakiś czas temu zaczęłam oczyszczać wątrobę na biorezonansie i bez żadnej zmiany diety i dodatkowych ćwiczeń zaczęłam chudnąć w oczach! Koleżanki nie poznają mnie na ulicy:) Wchodzę w ciuchy sprzed lat. Polecam wszystkim!!!! Elwira Jankowska, Zielona Góra.


Nasza uwaga - odżywianie jest bardzo istotne przy terapii otyłości, nie można jeść wszystkiego, a zwłaszcza słodyczy, bo w takim przypadku nawet biorezonans nie pomoże. Pani, której słowa przytoczyliśmy powyżej, stosowała prawidłowe odżywianie, wiec z naszej strony nie było konieczności ingerowania w to. Jednak podkreślamy - odżywanie jest bardzo ważne. I wtedy biorezonans może zdziałać cuda, ponieważ uruchamia naturalne procesy regeneracji, kótre były zablokowane przez lata!

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.