W naszym gabinecie wykonujemy trzy badania, które wykazują te same przyczyny chorób, jakimi są pasożyty, grzyby i toksnyny. Każde z badań ukazuje jednak inny aspekt tych obciążeń. Badanie kropli krwi jest oceną wizualną, Test MORA ustala rodzaj i stopień obciążenia a irydodiagnoza wskazuje miejsce. 

 

Pasożyty, grzyby, bakterie

W badaniu żywej kropli krwi można na własne oczy zobaczyć żyjące i ruszające sie bakterie, larwy pasożytów i rosnące pączki grzybów. Nie można jednak określić dokładnie gatunku patogenów ani stopnia obciążenia nimi całego organizmu. Jednak samo stwierdzenie ich obecności jest bardzo ważne.


Test Obciążeń MORA jest badaniem elektronicznym, polegającym na sczytywaniu sekwencji drgań danego patogenu z organizmu pacjenta. Można tym sposobem odczytać zarówno rodzaj pasożyta, grzyba, czy bakterii oraz ustalić, jak dużo jest go w organizmie.

  

Toksyny

W obrazie krwi można zobaczyć tzw. wygniecenia na osoczu. Są to zmiany wskazujące na przeciążenie pracy wątroby i nadmiar toksyn krążących we krwi. Ważne, aby wiedzieć, że są to toksyny z jakami mamy styczność na co dzień, ponieważ krew zmienia sie bardzo szybko i nie ma możliwości, by znajdowały sie tam stare toksyny. Mogą to być zatem takie rzeczy jak dym papierosowy, produkty przemiany materii np. przy nadmiernym spożywaniu zbóż czy słodyczy, dodatki spożywcze czy inne toksyny środowiskowe.


Test obciążeń MORA wskazuje dokładnie, jakim czynnikiem jesteśmy obciążeni i jak dużo mamy tego w sobie. Można przetestować poszczególne dodatki spożywcze, metale ciężkie wśród których bardzo ważne jest aluminium, kadm i rtęć, toksyny środowiskowe z materiałów znajdujących sie w naszych domach jak np. formaldehyd będący składnikiem płyt wiórowych, mebli, oklein, wykładzin itd. W teście znajdują się także perfumy, środki czystości, proszki do prania, spaliny samochodowe, pestycydy, leki chemiczne, szczepionki i wiele innych czynników.


Badanie z tęczówki oka bardzo wyraźnie ukazuje, z jakim rodzajem toksyn mamy do czynienia - czy są to toksyny przedostające sie drogą wziewną, toksyny metaboliczne, pochodzące z układu pokarmowego czy toksyny odkładające sie w tkance podskórnej, często mające wpływ na zmiany skórne w tym łuszczycowe, dla których klasyczna medycyna nie znajduje przyczyn.


Warto tu dodać informację, że wiele toksyn w tym najbardziej metale ciężkie są czynnikami odkładającymi sie w naszych organizmach, w tkankach! Organizm ich nie usuwa, trzeba dopiero zastosować odpowiednie działania oczyszczające by sie ich pozbyć. Jest to bardzo istotne przy takich problemach jak nowotwory, alergie, stwardnienie rozsiane, stłuszczenie wątroby, przewlekle zmęczenie, zmiany skórne, migreny czy brak odporności.

 

Brak witamin i minerałów

W badaniu kropli krwi zobaczymy zniekształcenia krwinek czerwonych i ich słabe wysycenie wskazujące na to, że organizmowi brakuje substancji odżywczych. W Teście MORA możemy precyzyjnie dobrać, jakie witaminy i minerały są potrzebne dla danej osoby. 

 

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.