Biegasz od lekarza do lekarza a choroba wciąż powraca? Znajdź przyczynę choroby! 

Coraz więcej ludzi cierpi z powodu choroby, która nie poddaje się żadnemu leczeniu lub często wraca. Odwiedzają kolejne gabinety lekarskie w nadziei, że może w tym następnych dowiedzą się czegoś, co pomoże im wyzdrowieć, jednak ostatecznie nic nowego się nie dowiadują lub słyszą, że ich choroba ma prawdopodobnie podłoże psychosomatyczne czyli wynika z emocji, w związku z czym nic nie da się z tym zrobić. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być i że jest możliwość powrotu do zdrowia!

 Lekarz i liść symbolizujący siłę medycyny naturalnej

 

Przyczyna choroby kluczem do wyzdrowienia

Jeśli chcesz odzyskać zdrowie - musisz znaleźć przyczynę swojej choroby. Jak się okazuje, bardzo często są nią: 

  • liczne obciążenia, takie jak: zakażenia pasożytami, grzybami (candidą), lekami chemicznymi, chemią w pożywieniu, toksynami środowiskowymi, ukrytą alergią, stresem, zakwaszeniem organizmu i/lub
  • osłabienia w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych, zwłaszcza tych, biorących udział w oczyszczaniu organizmu czyli: wątroby, nerek, płuc, jelit oraz układu limfatycznego.

 

Większość z tych czynników umyka w konwencjonalnych badaniach, dlatego pomocne okazują się tutaj metody stosowane przez medycynę alternatywną, postrzagającą organizm jako całość.

 

Przyczyny choroby i kompleksowe podejście do choroby

Medycyna naturalna skupia się na zlikwidowaniu przyczyny choroby stosując terapie oddziałujące na cały organizm, zgodnie z zasadą, że organizm jest całością. Postrzega chorobę w kategorii zaburzanie pracy całego organizmu, dlatego kiedy zgłaszają się osoby z wieloma dolegliwościami to zawsze udaje się znaleźć ich wspólny mianownik. Jeśli zatem masz problemy z jelitami, boli Cię głowa, czujesz się zmęczony, cierpisz na katar sienny i masz bóle stawów to może okazać się, że te objawy mają wspólną przyczynę!!!

 

Wiele objawów - jedna przyczyna choroby. Przykład candidy

Młoda dziewczyna w wieku 25 lat zgłosiła się z powodu tzw. multialergii czyli uczulenia na wszystko, objawiającej się uciążliwymi zmianami skórnymi i problemami żołądkowo-jelitowymi. Do tego zaczęła mieć bóle szyi i zaburzenia pracy tarczycy. Testy konwencjonalne wykazywały uczulenie na wszystko, w związku z czym jakiekolwiek leczenie okazywało się nieskuteczne. W badaniach kropli krwi i teście biorezonansowym, oprócz oczywistych alergii, wyszło bardzo silne zagrzybienie organizmu, które, jak się okazało, dziewczyna mogła dostać od dużych ilość antybiotyków przyjmowanych w dzieciństwie. Kilkumiesięczne oczyszczenie z candidy spowodowało ustąpienie wszystkich dolegliwości, łącznie z bólami szyi oraz problemów z tarczycą! /Wg specjalistów od terapii MORA - bóle szyi i zaburzenia pracy tarczycy są częstym objawem przy alergiach pokarmowych!!! / Przykład wyraźnie pokazuje ,że aby odzyskać zdrowie, należy znaleźć przyczynę choroby!

 

Metody na odkrycie przyczyny choroby

Najbardziej polecanymi aktualnie metodami medycyny alternatywnej, które pozwolą określić przyczyny choroby i stan zdrowia, są:  Irydologia (zobacz więcej), Test biorezonansowy, nazywany Testem Obciążeń MORA (zobacz więcej) oraz Badanie żywej kropli krwi (zobacz więcej)

 

W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie te badania. Daje to pełny obraz stanu zdrowia i pozwoli określić przyczyną Twojej choroby oraz dobrać odpowiednią terapię.

 

Kompleksowa terapia uwzględniająca przyczyny choroby

Na podstawie wyniku otrzymasz indywidualnie dobraną terapię, która pomoże Ci wrócić do zdrowia. Zakłada ona oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn, pasożytów lub grzybów, oczyszczenie układu lub narządu, w którym istnieje proces choroby oraz uruchomienie naturalnych reakcji obronnych.

Zapraszamy 

 

 

Promocja ważna do 31 października 2018 r.  (liczy się termin zgłoszenia - nawet na dalsze terminy!)

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.