baner biomora 2020 kompr

Biegasz od lekarza do lekarza a choroba wciąż powraca? Znajdź przyczynę choroby! 

Coraz więcej ludzi cierpi z powodu choroby, która nie poddaje się żadnemu leczeniu lub często wraca. Odwiedzają kolejne gabinety lekarskie w nadziei, że może w tym następnych dowiedzą się czegoś, co pomoże im wyzdrowieć, jednak ostatecznie nic nowego się nie dowiadują lub słyszą, że ich choroba ma prawdopodobnie podłoże psychosomatyczne czyli wynika z emocji, w związku z czym nic nie da się z tym zrobić. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być i że jest możliwość powrotu do zdrowia!

 Lekarka i liść symbolizujący siłę medycyny naturalnej

 

Przyczyna choroby kluczem do wyzdrowienia

Jeśli chcesz odzyskać zdrowie - musisz znaleźć przyczynę swojej choroby. Jak się okazuje, bardzo często są nią: 

  • liczne obciążenia, takie jak: zakażenia pasożytami, grzybami (candidą), lekami chemicznymi, chemią w pożywieniu, toksynami środowiskowymi, ukrytą alergią, stresem, zakwaszeniem organizmu i/lub
  • osłabienia w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych, zwłaszcza tych, biorących udział w oczyszczaniu organizmu czyli: wątroby, nerek, płuc, jelit oraz układu limfatycznego.

 

Większość z tych czynników umyka w konwencjonalnych badaniach, dlatego pomocne okazują się tutaj metody stosowane przez medycynę alternatywną, postrzagającą organizm jako całość.

 

Przyczyny choroby i kompleksowe podejście do choroby

Medycyna naturalna skupia się na zlikwidowaniu przyczyny choroby stosując terapie oddziałujące na cały organizm, zgodnie z zasadą, że organizm jest całością. Postrzega chorobę w kategorii zaburzanie pracy całego organizmu, dlatego kiedy zgłaszają się osoby z wieloma dolegliwościami to zawsze udaje się znaleźć ich wspólny mianownik. Jeśli zatem masz problemy z jelitami, boli Cię głowa, czujesz się zmęczony, cierpisz na katar sienny i masz bóle stawów to może okazać się, że te objawy mają wspólną przyczynę!!!

 

Wiele objawów - jedna przyczyna choroby. Przykład candidy

Młoda dziewczyna w wieku 25 lat zgłosiła się z powodu tzw. multialergii czyli uczulenia na wszystko, objawiającej się uciążliwymi zmianami skórnymi i problemami żołądkowo-jelitowymi. Do tego zaczęła mieć bóle szyi i zaburzenia pracy tarczycy. Testy konwencjonalne wykazywały uczulenie na wszystko, w związku z czym jakiekolwiek leczenie okazywało się nieskuteczne. W badaniach kropli krwi i teście biorezonansowym, oprócz oczywistych alergii, wyszło bardzo silne zagrzybienie organizmu, które, jak się okazało, dziewczyna mogła dostać od dużych ilość antybiotyków przyjmowanych w dzieciństwie. Kilkumiesięczne oczyszczenie z candidy spowodowało ustąpienie wszystkich dolegliwości, łącznie z bólami szyi oraz problemów z tarczycą! /Wg specjalistów od terapii MORA - bóle szyi i zaburzenia pracy tarczycy są częstym objawem przy alergiach pokarmowych!!! / Przykład wyraźnie pokazuje ,że aby odzyskać zdrowie, należy znaleźć przyczynę choroby!

 

Metody na odkrycie przyczyny choroby

Najbardziej polecanymi aktualnie metodami medycyny alternatywnej, które pozwolą określić przyczyny choroby i stan zdrowia, są:  Irydologia, Test biorezonansowy, nazywany Testem Volla oraz Badanie żywej kropli krwi. W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie te badania. Daje to pełny obraz stanu zdrowia i pozwoli określić przyczyną Twojej choroby oraz dobrać odpowiednią terapię. Na podstawie wyniku otrzymasz indywidualnie dobraną terapię, która pomoże Ci wrócić do zdrowia. Zakłada ona oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn, pasożytów lub grzybów, oczyszczenie układu lub narządu, w którym istnieje proces choroby oraz uruchomienie naturalnych reakcji obronnych.

Zapraszamy 

 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.