baner biomora 2020 kompr

Kobieta krzyczy i rwie się za włosy. Jest ubrana na czarno, zdjęcie na lekko szarym tle. Ma pokazywać złość i gniew. Doświadczenie pokazuje, że w ostatnich latach coraz częściej cierpimy z uwagi na przeciążenie układu nerwowego szybkim tempem życia, problemami w pracy oraz bodźcami zewnętrznymi. Do jakich problemów może to doprowadzić i co można z tym zrobić, skoro nie da się inaczej żyć? Czy mamy się z tym pogodzić?

Napięcie układu nerwowego powoduje liczne dolegliwości fizyczne, nieprawidłowości w zachowaniu oraz ogólne złe samopoczucie, objawiające się tym, że ciągle nas coś drażni i jesteśmy wiecznie zmęczeni. Czasami jednak nie uświadamiamy sobie tego i wydaje nam się, że jesteśmy w dość zrównoważonym stanie, jednak towarzyszy nam uczucie, jakby coś się w środku "gotowało". Przewlekłe napięcie układu nerwowego może doprowadzić do wyczerpania funkcji nadnerczy ze wszystkimi jej konsekwencjami. Może także zwiększyć wrażliwość alergiczną, zakwaszenie organizmu, może wywołać tzw. nerwice narządów wewnętrznych np. żołądka czy jelit objawiające się zaburzeniamifunkcjonalnymi takimi jak zgaga, drażliwe jelito, skurcze, biegunki, niestrawności. Często występują migreny o podłożu nerwicowym. Ostatecznie można doprowadzić do rozwoju zmian nowotworowych. W tym ostatnim przypadku najczęściej mamy do czynienia z następującym scenariuszem, że dana osoba w ogóle nie choruje i pracuje na wysokich obrotach przez wiele lat zmagając się z silnymi stresami i problemami, po czym nagle następuje załamanie zdrowia i pada diagnoza rak złośliwy.

 

Zdążyć przed rakiem i wylewem 

Niestety trudno jest zapobiec chorobie u takiej zapracowanej osoby, ponieważ nie dba ona o swoje zdrowie uważając, że nie ma na to czasu. Nie ma czasu na profilaktykę zdrowia i jest pochłonięta codzienną gonitwą. A przecież tak naprawdę goni po to, by zapewnić rodzinie utrzymanie. Jednak nie myśli o tym, że jak doprowadzi się do ciężkiego stanu choroby to w żaden sposób nie pomoże rodzinie... Podpowiadamy zatem wszystkim paniom, bo z reguły to one troszczą się o zdrowie całej rodziny, że można mężowi czy partnerowi wykupić u nas kupon na diagnostykę stanu zdrowia i podarować mu na jakąś specjalną okazję. Na taki pomysł wpadła jedna z naszych pacjentek, dzięki której mąż zgłosił się na badania i ku swojemu zaskoczeniu zobaczył, w jakim opłakanym stanie jest jego organizm i jak strasznie wygląda jego krew i zrozumiał, że stoi o krok od tragedii. Daje to mobilizację, aby zacząć dbać o siebie... i to nie tylko dla siebie, ale i dla najbliższych. 

 

Elektryczność nasila stres

Układ nerwowy oprócz codziennych stresów może by obciążany przez pola elektromagnetyczne zarówno o niskich częstotliwościach, czyli np. komputery i laptopy, jak i o wysokich częstotliwościach a więc sieci telefonii komórkowej czy anten radiowych. A elektryczności mamy wokół siebie coraz więcej. Pole elektromagnetyczne drażni i wyczerpuje układ nerwowy, wywołując w nas frustrację i ciągłe zmęczenie. W ostatnich latach poziom natężenia polami elektromagnetycznymi wzrósł kilkakrotnie. Jednocześnie obserwuje się coraz więcej osób cierpiących na rozdrażnienie i przewlekle zmęczenie.

 

Pokonaj stres i odzyskaj radość życia

Jak się z tego wszystkiego wyplątać? Czy jesteśmy już skazani na zaburzenie równowagi układu nerwowego? Współczesny świat oferuje wiele bodźców niszczących nasze zdrowie, jakich nie było jeszcze 50 lat temu, jednak jest rozwiązanie na to, by nie dać się zniszczyć. Przede wszystkim ważna jest nasza świadoma wola co do tego, byśmy nie pogłębiali naszej złości. Musimy chcieć być spokojni i radośni. Złość wciąga i niszczy, trzeba świadomie temu zapobiegać. Czasami może być tu pomocna pomoc psychologa

Pozytywne nastawienie psychiczne musi być jednak wsparte odpowiednim działaniem tonizującym układ nerwowy. Najsilniejszym i najbardziej nowoczesnym sposobem są terapie biorezoannsem MORA, które mają bardzo głębie działanie rozluźniające. Przy okazji niwelują wpływy pól elektromagnetycznych! Kuracja antystresowa MORA jest obecnie najbardziej kompleksowym i trwałym sposobem wzmacniana układu nerwowego. Należy ją traktować jako wewnętrzne mydło, które obmyje z tego, co nazbieramy w ciągu dnia.

Takie kuracje warto wykonywać przynajmniej raz w roku, kiedy znów przeciążymy nasz układ nerwowy. Picie melisy czy rumianku niestety dziś już nie działa jak dawniej. Nowa epoka potrzebuje nowoczesnych rozwiązań. Teraz są znaczenie większe stresy i musimy wybierać znacznie silniejsze metody.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.