baner biomora 2020 kompr

Dzięki mikroskopowemu badaniu żywej kropli krwi mamy możliwość zobaczenia na własne oczy zobaczyć, jak wygląda nasza krew. Często krwinki czerwone są tak pozlepiane, że przypominają rulony z monetami. Czy jest to groźne, skąd sie to bierze i jak temu zapobiec?

 

Krwinki czerwone przenoszą tlen

Młoda lekarka stoi przed komputerem i analizuje dane. Obok monitora na biurku stoi mikroskop. Tło jasne.   Mężczyzna w zielonej koszuli podczas terapii biorezonansem. Siedzi pochylony, przed nim na stole urządzenie, on trzyma elektrody w dłoniach a za nim ktoś masuje mu kark specjalną elektrodą rolkową. Widać tylko rękę tej osoby, co masuje.

 

Krwinka czerwona kształtem wygląda niczym poduszeczka, na której przenoszona jest cząsteczka tlenu. Ta cząsteczka osadza sie na środku krwinki. Jeśli krwinki zaczynają sie do siebie kleić to proces dotleniania organizmu staje sie utrudniony. Możemy przez to czuć sie zmęczeni, mieć zawroty i bóle głowy, mieć problemy z koncentracją a niekiedy może dochodzić do zaburzeń widzenia i utraty przytomność.

 

 

Czemu krwinki się kleją?

Przyczyn rulonicacji krwinek czerwonych jest kilka a najważniejsze z nich to:

  • zakwaszające odżywianie
  • brak prawidłowego nawodnienia organizmu
  • stres
  • obciążenia falami wysokich i niskich częstotliwości

 

Zacznijmy od odżywiania. Zbyt zakwaszające odżywianie to takie, gdzie nadużywamy cukru, mięs, zbóż, nabiału, kawy, alkoholu a nie jemy odpowiedniej ilości warzyw, owoców i nie pijemy wody. A jak wiadomo, jest to sposób odżywiania sie większości ludzi. Do tego dojdą jeszcze jakieś przekąski typu chipsy czy batony i mamy taki efekt, że już dwudziestolatkowie są zakwaszeni i mają pozlepianą krew.


Jeśli chodzi o nawodnienie organizmu to jak sie okazuje, że nie wystarczy jedynie pic wodę, ponieważ woda wodzie nierówna. Woda z plastikowych butelek nie rozkleja dostatecznie krwinek!!! Widać to w badaniu żywej kropli krwi. Trzeba do takiej wody dodać szczyptę soli himalajskiej, by krew zaczęła sie dobrze rozklejać. Najlepiej sprawdza sie woda z filtra odwróconej osmozy poddana potem jonizacji w specjalnym urządzeniu zwanym jonizatorem. Jest to woda wręcz lecznica, które po kilku minutach rozkleja krwinki, co mamy udowodnione. Urządzenia takie maja jednak wysoka cenę i nie każdy może sobie na nie pozwolić, dlatego warto przynajmniej pamiętać o soli himalajskiej.

 

Stres jest oczywistym czynnikiem, który niszczy nasz organizm ale nie każdy wie o tym, że powoduje sklejanie krwinek. Przebadaliśmy wiele osób, które dbają o prawidłową dietę i nawodnienie ale żyją w przewlekłym stresie z uwagi na pracę i ich krwinki były całe zrulonizowane. Dlatego należy dokonać dodatkowych pomiarów (np. biorezonansem lub z tęczówki oka), czy u podłoża choroby nie leży czynnik emocjonalny.

 

Ostatnią wymieniona przyczyną klejenia sie krwinek jest wpływ fal elektromagnetycznych niskich i wysokich częstotliwości. Są to fale emitowane z urządzeń elektronicznych takich jak laptopy czy telewizory oraz fale wi-fi i telefonów komórkowych. Te drugie fale, wysokich częstotliwości, są znacznie bardziej niebezpieczne, ponieważ przenikają one całe nasze ciało i zaburzają pracę każdej komórki a są one wszechobecne i występują w coraz większym natężeniu. Proszę pomyśleć, ile osób miało telefony komórkowe i wi-fi 15 lat temu a ile jest tego dziś!!! A jak sie okazuje, ma to bardzo negatywny wpływ na nasz organizm!! Z niezależnych badań wynika, że takie fale mogą powodować zlepienie krwinek czerwonych.

 

Jak rozkleić krew?

W przypadku diety i nawodnienia sprawa jest raczej oczywista. W przypadku stresu też jest wiele sposób na jego eliminacje i wyciszenie układu nerwowego - jedne skuteczniejsze, inne mniej (tu polecamy bardzo skuteczną terapie antystresową na biorezonansie). Z kolei w przypadku obciążenia falami elektromagnetycznymi można poczuć się zagubionym, ponieważ nie wiadomo, co z tym zrobić. Wszak fale elektromagnetyczne są praktycznie wszędzie a nigdzie nie mówi sie, jak zregenerować organizm. Istnieją metody przywrócenia równowagi organizmowi. Jedną z nich są zabiegi na biorezonansie na usuwanie obciazeń falami elektromagnetycznymi. Mozna powiedzieć, że działa to na zasadzie obmycia organizmu z fal elektromagnetycznychm dzieki czemu organizm odzyskuje sprawność. Seria 10-20 zabiegów wystarcza na roczne zabezpieczenie się przed elektrosmogiem!  

 

 

Jakie są efekty?

Przeprowadziliśmy własne doświadczenia w tej kwestii i ochotnicy odbyli u nas serie zabiegów na usunięcie obciązeń elektrosmogiem. Ilość terapii 10 przez okres 1 miesiąca, nie stosując żadnych innych metod terapeutycznych, nie zmieniając diety czy trybu życia. Przed terapią obraz ich krwi pacjentów wykazywał silne pozlepianie krwinek czerwonych. Po miesiącu terapii biorezonansem w badaniu kontrolnym, u wszystkich osób krwinki całkowicie sie rozkleiły! Nawet u osoby palącej papierosy, co było wielkim zaskoczeniem, bowiem palenie papierosów też jest czynnikiem silnie wpływającym na sklejenie sie krwinek i mogło zaburzyć efekt terapii na elektrosmog! Mimo to uzyskaliśmy pozytywny rezultat! Poniżej przedstawiamy zdjęcia kropli krwi właśnie tej osoby palącej papierosy

 

Zdjęcie 1

Zrobione na pierwszym spotkaniu, widać silne zrulonizowanie krwinek czerwonych

 

Obraz spod mikroskopu, widać krwinki czerwone połączone w rulony jak makarony.

 

 

Zdjecie 2


Po miesiącu terapii. Krew jest całkowicie rozklejona. Jest to prawidłowy obraz krwi. 

 

 Obraz spod mikroskopu. Widać wolno pływające krwinki czerwone. Są okrągłe.

 

 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.