Choroby tarczycy takie jak niedoczynność tarczycym nadczynność tarczycy, choroba Gravesa-Basedowa, choroba Hashimoto, dotykają coraz więcej osób. Leczenie konwencjonalne nie daje jednak wielkich szans na wyzdrowienie, czego nie można powiedzieć o alternatywnej metodzie o nazwie Zenni!

 

Co to jest terapia Zenni?

Terapia metodą Zenni jest nowocześną metodą oddziaływania na organizm zmodyfikowanymi prądami Bernarda (prądami diadynamicznymi) o określonej częstotliwości. Dodaje energii osłabionym narządom przyspieszając ich regenerację, oddziałuje na układ nerwowy przez co wpływa na gospodarke hormonalnąi układ immunologiczny. 

Metoda Zenni została stworzona przez Polaka, Viktora Żenni. W 1998 roku otrzymał on doktorat naukowy prestiożowego Colombo University za swoją metode terapeutyczną. W 1990 została ona przez niego opatentowana.

 

 

Prądy bernarda do terapii Zenni

 

Leczenie niedoczynności tarczycy metodą Zenni

Zabieg polega na podłączeniu pacjenta do urządzenia za pomocą specjalnych elektrod - jedną kłądzie się na kręgosłup a drugą przykłąda do tarczycy. Zabieg trwa 40-60 minut i wykonuje się go raz na miesiąc. Już po 3-4 zabiegiach widać pozytywe efekty!!! Poprawia się nie tylko samopoczucie pacjenta ale także wyniki badań labratyjnych - badań hormonów z krwi oraz obraz USG.

Obserwuje się zmniejszenie guzków na tarczycy i wyrównanie poziomi TSH, T3 i T4. W wielu przypadkach terapia metodą Zenni pozwala uniknąc operacji. Jak twierdzi sam twórca metody - Viktor Zenni - terapia zenni jest często ostatnią deską ratunku dla wielu pacjentów. I jak pokazuje praktyka - jest skuteczną deską ratunku!  

 Całkowite efekty terapeutyczne uzyskuje się po 8-10 zabiegach. Terapia Zenni jest skuteczna we wszystkich chorobach i zaburzeniach tarczycy- w niedoczynności tarczycy, nadczyności tarczycy, chorobie Gravesa-Basedowa, chorobie Hashimoto, guzkach tarczycy. 

 

 

Terapia Zenni w Zielonej Górze

Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej o terapii tarczycy metodą Zenni w Zielonej Górze, zadzwoń do nas:

697 755 393

 

 

 

 

 

 

Promocja ważna do 31 października 2018 r.  (liczy się termin zgłoszenia - nawet na dalsze terminy!)

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.