Baner gabinetu

Choroby tarczycy takie jak niedoczynność tarczycym nadczynność tarczycy, choroba Gravesa-Basedowa, choroba Hashimoto, dotykają coraz więcej osób. Leczenie konwencjonalne nie daje jednak wielkich szans na wyzdrowienie, czego nie można powiedzieć o alternatywnej metodzie o nazwie Zenni!

 

Co to jest terapia Zenni?

Terapia metodą Zenni jest nowocześną metodą oddziaływania na organizm zmodyfikowanymi prądami Bernarda (prądami diadynamicznymi) o określonej częstotliwości. Dodaje energii osłabionym narządom przyspieszając ich regenerację, oddziałuje na układ nerwowy przez co wpływa na gospodarke hormonalnąi układ immunologiczny. 

Metoda Zenni została stworzona przez Polaka, Viktora Żenni. W 1998 roku otrzymał on doktorat naukowy prestiożowego Colombo University za swoją metode terapeutyczną. W 1990 została ona przez niego opatentowana.

 

 

Urządzenie do prądów bernarda do terapii Zenni. Widać samo urządzenie

 

Leczenie niedoczynności tarczycy metodą Zenni

Zabieg polega na podłączeniu pacjenta do urządzenia za pomocą specjalnych elektrod - jedną kłądzie się na kręgosłup a drugą przykłąda do tarczycy. Zabieg trwa 40-60 minut i wykonuje się go raz na miesiąc. Już po 3-4 zabiegiach widać pozytywe efekty!!! Poprawia się nie tylko samopoczucie pacjenta ale także wyniki badań labratyjnych - badań hormonów z krwi oraz obraz USG.

Obserwuje się zmniejszenie guzków na tarczycy i wyrównanie poziomi TSH, T3 i T4. W wielu przypadkach terapia metodą Zenni pozwala uniknąc operacji. Jak twierdzi sam twórca metody - Viktor Zenni - terapia zenni jest często ostatnią deską ratunku dla wielu pacjentów. I jak pokazuje praktyka - jest skuteczną deską ratunku!  

Całkowite efekty terapeutyczne uzyskuje się po 8-10 zabiegach. Terapia Zenni jest skuteczna we wszystkich chorobach i zaburzeniach tarczycy- w niedoczynności tarczycy, nadczyności tarczycy, chorobie Gravesa-Basedowa, chorobie Hashimoto, guzkach tarczycy. 

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

rekl2 2019 2 BORELIOZA testy22222 c2

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą biorezonansu z serii MORA. Najbardziej precyzyjny i skuteczny biorezonans na rynku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Generator plazmowy

Generator plazmowy

Generator plazmowy stosowany w terapii zakażeń bakterią borrelii. Emituje silne pole plazmatyczne. Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.