Każdy kierowca wie, że przed wyjazdem na wakacje musi zrobić przegląd swojego samochodu, by bezpiecznie dojechać do celu. Tak samo możesz sprawdzić stan swojego organizmu i w razie potrzeby szybko go "naprawić", by móc cieszyć sie wakacjami bez niepotrzebnych niespodzianek.

 

Nie choruj na wakacje!

Czas wakacji to czas odpoczynku i spędzenia przyjemnych chwil z rodziną. Co jednak jeśli czujemy sie zmęczeni, nie mamy na nic siły, nasze dzieci łapią przeziębienia lub męczy ich taka alergia, że nie mogą przebywać nad jeziorem? Warto w porę się tym zająć, by mieć udane wakacje!!!

 

Diagnostyka organizmu

Dzięki najnowszym badaniom możesz sprawdzić, jaki jest stan Twojego organizmu. Możesz zobaczyć, czy nie ma w nim pasożytów, grzybów, nadmiaru toksyn, co powoduje, że jesteś zmęczona/y, co upośledza Twoją odporność, jak funkcjonują narządy wewnętrzne, który z nich trzeba wzmocnić lub oczyścić. Dowiesz sie także czy Ty lub Twoje dziecko nie macie na coś alergii a jeśli juz ona jest to są szybkie i bezinwazyjne metody by jej sie pozbyć.


Zdjecie nóg osoby w morzu. Ta osoba leży, nogi sobie leżą, stopy wystają ponad wodę. Zdjecie zrobione od strony tej osoby (czyli patrzymy jakby jej oczami).Chcąc otrzymać taki kompleksowy przegląd organizmu polecamy zrobić trzy badania: badanie żywej kropli krwi, badanie irydologiczne oraz biorezonsnsowy test obciążeń MORA. Badanie żywej kropli krwi pokaże Ci, czy nie masz pasożytów, grzybów, czy nie jesteś zakażona bakteriami, czy jesteś zakwaszona, czy organizm jest dotleniony, czy prawidłowo wchłaniasz witaminy i minerały, bo jak wiadomo kwestia wchłaniania jest równie ważna jak to co jemy (bo czasami można zdrowo jeść a nie wchłaniać i na niewiele sie to zda). Badanie irydologiczne wskaże Ci, jakie narządy masz osłabione i które należy wzmocnić. Na tęczowce są bowiem tzw. pola projekcyjne narządów wewnętrznych i można zwyczajnie zobaczyć, czy nie ma tam znaków wskazujących na zaburzenia. Z doświadczenia wiemy, że panowie bardzo boja sie, czy przypadkiem nic nie wyjdzie im przy wątrobie :) W końcu wakacje to czas, gdzie bardziej niż zwykle przeciążamy wątrobę. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli faktycznie coś tam będzie to można właśnie tak ją wzmocnić, by przetrwała grilowanie:)

 

Trzecim badaniem jest bardzo obszerny test obciążeń MORA, należący do testów wegentatywno-rezonansowych, będący najnowocześniejszą formą diagnostyki. Polega on bowiem na sczytywaniu sygnałów bioelektrycznych wszelkich obciążeń takich jak metale ciężkie, toksyny środowiskowe, pasożyty, grzyby , alergeny, bakterie i wiele innych. Można za jego pomocą odkryć, czy nie jesteśmy uczuleni na pszczoły, co może być bardzo ważne przed wyjazdem nad jezioro. Dajemy wtedy zalecenia, co wziąć do kiszeniu, by zapobiec nieszczęściu. Co prawda pszczół jest coraz mniej, jednak jeśli Ty lub dziecko macie na ich jad silną reakcje to może sie to skończyć nawet wstrząsem anafilaktycznym!!! Test obciążeń MORA wykaże także, czy nie jesteśmy zakażeniu prątkami boreliozy, bardzo powszechnej bakterii, która latami może ukrycie niszczyć nasz organizm a w chwilach najmniej nam przychylnych, zaatakować, doprowadzając do silnych objawów takich jak bóle stawów niedające spać w nocy.

 

 

Po diagnostyce szybka naprawa

Podobnie jak w warsztacie samochodowym, tak i nas, po ustaleniu "usterek" szybko przechodzimy do naprawy by móc w pełni sprawnym udać sie na zasłużony odpoczynek. Korzystamy z wielu metod, począwszy od nowoczesnych metod medycyn bioinformacyjnej takich jak biorezonans MORA, a skończywszy na starych tradycyjnych metodach medycyny naturalnej takich jak ziołolecznictwo, która - jak sie okazuje - nadal ma wiele do zaoferowania i może bardzo szubko i skutecznie pomoc. Metody jakie stosujemy nie dość, że szybko przynoszą poprawę to nie mają przy tym skutków ubocznych, jak leki chemiczne. Bo przecież można na alergie brać chemiczne leki antyhistaminowe, ale trzeba sie liczyć z ospałością, drażliwością czy pogorszeniem samopoczucia. A tego chyba nikt by nie chciał udając sie na urlop.

 

Piękna plaża pod mocno niebieskim niebem. Na plaży jest palma i drewniane krzesełka.

 

 

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.