Każdy kierowca wie, że przed wyjazdem na wakacje musi zrobić przegląd swojego samochodu, by bezpiecznie dojechać do celu. Tak samo warto sprawdzić stan swojego organizmu i w razie potrzeby szybko go "naprawić", by móc cieszyć sie wakacjami bez niepotrzebnych niespodzianek.


Jak nie zachorować na wakacje!

Czas wakacji to czas odpoczynku i spędzenia przyjemnych chwil z rodziną. Co jednak, jeśli czujemy sie zmęczeni, nie mamy na nic siły, nasze dzieci łapią przeziębienia lub męczy ich taka alergia, że nie mogą przebywać nad jeziorem? Warto w porę się tym zająć, by mieć udane wakacje!!!

 

Diagnostyka organizmu

Dzięki nowoczesnym badaniom wykonywanym w naszym gabinecie można sprawdzić stan organizmu. Badanie wykaże, czy nie ma w nim pasożytów, grzybów, toksyn, metali ciężkich. Określi kondycje narządów wewnętrznych oraz sprawność układu odpornościowego. Pokaże alergeny pokarmowe i wziewne, które w razie konieczności będzie można skutecznie odczulić.

Chcąc otrzymać taki kompleksowy przegląd organizmu polecamy zrobić trzy badania: badanie Biorezonansem MOR, mikroskopową obserwację krwi oraz badanie irydologiczne.

Badanie mikroskopowe krwi pokaże zmiany wskazujące na obecność pasożytów, grzybów i bakterii. Wykaże, czy nie ma zakwaszenia i czy organizm jest dotleniony oraz czy prawidłowo wchłania witaminy i minerały. Badanie irydologiczne wskaże, jakie narządy są osłabione i które należy wzmocnić. Na tęczowce oka widać bowiem tzw. pola projekcyjne narządów wewnętrznych wskazujące ich kondycje. Z doświadczenia wiemy, że panowie bardzo boją sie, czy przypadkiem nie wyjdzie im nic przy wątrobie :) W końcu wakacje to czas, gdzie bardziej niż zwykle przeciążamy wątrobę. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli faktycznie coś tam będzie to można tak ją wzmocnić, by przetrwała „grillowani” :)

Trzecim badaniem jest bardzo obszerny test Biorezonansem MORA, należący do testów wegentatywno-rezonansowych, będący najnowocześniejszą formą diagnostyki. Polega on na sczytywaniu sygnałów bioelektrycznych wszelkich obciążeń, takich jak metale ciężkie, toksyny środowiskowe, pasożyty, grzyby, alergeny, bakterie i wiele innych. Można za jego pomocą odkryć, czy nie ma uczulenia na pszczoły, co może być bardzo ważne przed wyjazdem nad jezioro. Jeśli okaże się, że jest alergia na jad pszczoły lub osy to podpowiemy, jakie preparaty kupić i trzymać przy sobie, by zapobiec nieszczęściu. Co prawda pszczół jest coraz mniej, jednak warto to dbać, bo silna reakcja może sie skończyć nawet wstrząsem anafilaktycznym!!! Test MORA wykaże także, czy nie jesteśmy zakażeniu prątkami boreliozy, bardzo powszechnej bakterii, która latami może ukrycie niszczyć nasz organizm a w chwilach najmniej nam przychylnych, zaatakować, doprowadzając do silnych objawów takich jak bóle stawów niedające spać w nocy.Po diagnostyce szybka naprawa

Podobnie jak w warsztacie samochodowym, tak i tu, po ustaleniu "usterek", szybko przechodzimy do naprawy, aby móc w pełni sprawnym udać sie na zasłużony odpoczynek. Korzystamy z wielu metod, począwszy od nowoczesnych metod medycyny bioinformacyjnej takich jak biorezonans MORA, a skończywszy na starych tradycyjnych metodach medycyny naturalnej, takich jak ziołolecznictwo, która - jak sie okazuje - nadal ma wiele do zaoferowania i może bardzo szubko i skutecznie pomóc.