baner biomora 2020 kompr

W naszym gabinecie prowadzimy terapie oczyszczające z pasożytów. Efekty są bardzo skuteczne. Połączyliśmy bowiem tradycyjne kuracje z nowoczesnymi metodami dzięki czemu nasze działania terapeutyczne są precyzyjne jak laser i stanowią najsilniejsze uderzenie przeciwko pasożytom.

 

Nasze metody

Rodzaj i czas terapii jest uzależniony od stopnia zarobaczenia i rodzaju pasożyta. Możemy wyróżnić trzy stopnie zarobaczenia:

 1. Niewielkie zakażenia, gdzie wystarczy profilaktycznie oczyścić sie ziołami
 2. Średnie zakażenia, gdzie wymagana jest juz dłuższa kuracja ziołami oraz dieta
 3. Duże zakażenia pasożytami, gdzie konieczna jest przynajmniej dwumiesięczna kuracja ziołami i terapia na biorezonansie niszcząca pasożyty za pomocą impulsów elektromagnetycznych.

  Lekarka młoda pozuje do zdjęcia, jest uśmiechnięta, trzyma notes. W tle dwoje młodych lekarzy czytają coś w swoich notesach.  Terapia na biorezonansie. Widzimy urządzenie stojące na białym blacie i meżczyznę trzymające w dłoniach elektrody.

 

Niewielkie zakażenie pasożytami

 • stosujemy profilaktyczne oczyszczanie za pomocą preparatów naturalnych
 • stosujemy tu preparaty o delikatnej lub średniej sile działania
 • schemat podawania preparatów: 14 dni brać, 14 dni przerwy i znów 14 dni brać
 • niekiedy dla pewności stosujemy schemat: 21 dni brać, 21 dni przerwy, 21 dni brać. Wszystko zależy od objawów i rodzaju pasożyta

 

Średnie zakażenia pasożytami

 • proponujemy oczyszczanie preparatami naturalnymi w schemacie: 21 dni brać, 21 dni przerwy, 21 dni brać
 • stosujemy preparaty o średniej lub dużej sile działania
 • stosujemy preparaty oczyszczające, aby reszty obumarłych pasożytów nie zostały w organizmie
 • proponujemy wprowadzić dietę bez cukru, aby nie dokarmiać robaków
 • radzimy, aby nie jeść mleka i słodyczy, ponieważ to również utrudnia leczenie pasożytów (mleko jest śluzo twórcze i larwy pasożytów mogą chować się w śluzie umykając działania preparatów na pasożyty)
 • czasami proponujemy dodatkowo terapie niszczące pasożyty na biorezonansie w ilości 3-6 zabiegów, zwłaszcza jeśli ktoś ma duże dolegliwości i chce przyspieszyć leczenie

 

Duże zakażenia pasożytami

 • stosujemy oczyszczanie preparatami ziołowymi w schemacie 21 dni brać, 21 dni przerwy, 21 dni brać
 • stosujemy bardzo silne preparaty naturalne (silniejsze niż leki chemiczne! W takich przypadkach jesteśmy w stałym kontakcie z chorym bez dodatkowych kosztów!)
 • stosujemy preparaty oczyszczające z resztek pasożytów a także preparaty oczyszczające i zabezpieczające wątrobę
 • polecamy wykluczyć z diety cukier, mleko i pszenice
 • wprowadzamy zabiegi na biorezonansie w ilości 6-10 zabiegów
 • często przy takim zarobaczeniu pasożyty są wydalane z człowieka, na co radzimy się przygotować

 

Usuwamy zakażenia takimi pasożytami jak:

Ameby, Pełzak (entameba), Tęgoryjec dwunastniczy, Owsik ludzki, Glista ludzka, Filarioza, Przywra wschodnia, Bąblowiec, Węgorek jelitowy, Motylica (buski), Motylica tropikalna, Tasiemiec, Przywra wątrobowa, Włosień kręty, Lamblia, Toksoplazmoza, Malaria, Rzęsistek, Pneumocystis carinii, Candida albicans

 

Lamblia Robaki w słoiku trzymanym w dłoni Glista w jelitach, pojedynczy osobnik

 

Jakich preparatów używamy?

Wybieramy tylko sprawdzone produkty, gdyż specyfików na robaki jest dużo ale niestety nie wszystkie działają dobrze. Przez lata poznaliśmy skuteczność wszystkich preparatów i polecamy te najlepsze, by być pewnym efektów. Nie mamy jednego wybranego leku, korzystamy z różnych, ponieważ jest kilka dobrych produktów. Różnią się one siłą, składem i możliwościami terapeutycznymi, co bierzemy pod uwagę w zależności od rodzaju pasożyta, jakim zakażona jest dana osoba. W przypadku małych dzieci mamy sprawdzone preparaty w kroplach, bez alkoholu!

Informacja: Nie sprzedajemy u siebie leków ani nie jesteśmy związani z żadną sponsorująca nas firmą. Polecane przez nas preparaty można kupić w wybranych sklepach zielarskich i aptekach Jesteśmy profesjonalnym gabinetem i najważniejsza jest dla nas skuteczność naszych terapii.

 

 

Usuwanie pasożytów biorezonansem MORA

Biorezonans jest urządzeniem elektroniki medycznej służącym między innymi do niszczenia pasożytów. Emituje sygnał zawierający częstotliwości elektromagnetycznedanego pasożyta. Sygnał przechodzi przez nasz organizm gładko i delikatnie i jeśli napotka na swojej drodze określonego pasożyta to wprowadza go w swoiste drgania przez co doprowadza go do zniszczenia i wydalenia z organizmu. Sygnał rezonuje tylko i wyłącznie z pasożytem, jakiego sygnał jest emitowany - nie niszczy nic innego, nie niszczy dobrych bakterii i nie ma skutków ubocznych. Aktywuje sie jedynie, gdy napotka taką samą częstotliwość - czyli wchodzi wtedy w rezonans (stąd nazwa urządzenia - bio-rezonans!).


Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Można go z powodzeniem stosować u dzieci. Pacjent jest podłączony do urządzenia za pomocą elektrod stopowy i ręcznych (u dzieci tylko ręcznych). Urządzenia, na których pracujemy, posiadają certyfikaty dla urządzeń medycznych potwierdzających bezpieczeństwo i skuteczność terapii. Nie można tego powiedzieć o innych urządzeniach biorezonansowych, dlatego przestrzegany, aby wybierać tylko i wyłącznie urządzenia z certyfikatem medycznym (i musi być to niezależny certyfikat medyczny a nie certyfikat dany sam sobie prze firmę produkującą urządzenie :)


Światowym liderem biorezonansów są aparaty z serii MORA, które odznaczają sie najlepszymi efektami. Wysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki precyzyjnemu ustawieniu pasm częstotliwościowych. Podczas terapii wykorzystuje się tylko precyzyjne przedziały pasm częstotliwościach przez które emitowane są sygnały konkretnych pasożytów, co sprawia, że terapia jest celna jak „nabój kulowy snajpera”, w odróżnieniu od wcześniej i powszechnie stosowanej terapii, przypominającej raczej „nabój śrutowy”.

 

Sygnał uderzeniowy z biorezonansu MORA jest celny i skuteczny jak laser

 

Czas zabiegu to 25-45 minut w zależności od stanu chorego, rodzaju pasożyta i stopnia zakażenia. 

Ilość zabiegów to 6-10, raz lub dwa razy w tygodniu.


W przypadku dzieci terapie na pasożyty przebiegają bardzo sprawnie i dzieci bardzo je lubią, ponieważ podczas zabiegu włączane są dzieciom bajki. Czasami po zabiegu musimy jeszcze poczekać chwile do zakończenia bajki, bo okazała sie tak wciągająca, że dziecko nie chce wyjść z gabinetu nie dokończywszy oglądania :)

Cena terapii na biorezonansie: 50zł za zabieg, a przy opłacie z góry są rabaty: przy opłacie za 6 zabiegów cena wynosi 250zł, a przy 10 zabiegach 400zł.


W gabinecie posiadamy trzy urządzenia i pracujemy na najnowszych wersjach oprogramowania dla urządzeń z serii MORA.

 

Gorąco polecamy odrobaczanie na biorezonansie! Od lat męczyliśmy sie z glistnicą, synek miał przez to atopowe zapalenie skóry i wieczny kaszel. Leki chemiczne pomagała na chwile po czym wszystko wracało. Rok temu przeszliśmy dwumiesięczną kuracje na biorezonansie i efekty utrzymują sie do dzis. Bardzo dziękujemy!

Marysia miała zmiany skórne w zgięciach rąk i nóżek. Bardzo się męczyła i drapała się aż do krwi. Znajoma podpowiedziała nam, byśmy poszli na biorezonans i nie mając innych pomysłów postanowiliśmy spróbować. Podczas wizyty pan powiedział, że są robaki i musimy zastosować odrobaczanie. Początkowo to był szok. Ale zaczęliśmy brać kropelki i jeździliśmy za terapie. Poprawa była praktycznie od razu! Dziecko z dnia na dzień zdrowiało nam w oczach! Przez pierwsze dwa tygodnie Marysia wydała w kupce kuleczki i robaczki. Zanieśliśmy to do lekarza i zostaliśmy okrzyczani, że go oszukujemy, bo to niemożliwe, żeby takie coś wyszło dziecka. A ten sam lekarz przez rok czasu przepisywał nam maści na skórę zamiast dać coś na odrobaczenie (...) . Jestem bardzo wdzięczna za biorezonans i pomoc jaką uzyskaliśmy w Waszym gabinecie. Wiem, że miało być krótko, ale nie da sie tego opisać dwóch zdaniach. W każdym razie bardzo bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!!

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.