baner biomora 2020 kompr

Mówiąc i słysząc o efekcie placebo zawsze myślimy że jest to cos złego, odbieramy to negatywnie, kojarzy nam sie to z tym że ktoś nas chce oszukać na przykład podając nam lek nie mający żadnych właściwości który niby powoduje, że zdrowiejemy a tak w rzeczywistości nasz organizm leczy sie sam. I wiele ludzi jest temu przeciwnych, bo w końcu nie możemy pozwolić by nas oszukiwano, chcemy leku, który będzie działał i to silnie i to on wymusi na organizmie działanie lecznicze.

  

Placebo

Zdjęcie o klimacie kosmicznym - widać z góry głowę na niebieskim tle niczym na tle gwiazd. Widać podświetlony mózg od którego odchodzą fale. Głowa wygląda jak planeta w kosmosie. Zaraz zaraz, czy dobrze przeczytaliście powyższe słowa?! Przemknęło się tam bardzo jedno istotne stwierdzenie, które wszyscy pomijamy i nie wyciągamy z tego korzyści - nasze organizmy uzdrowiły sie same! To jest fakt! Mamy w swojej mocy siłę samo uzdrowienia. Musimy tylko w jakiś sposób wpłynąć na nasz umysł, by tego dokonać. Siła naszych myśli jest ogromna, wystarczy wspomnieć o ludziach z nowotworami którzy pod wpływem pracy z umysłem pozbyli sie choroby! w codziennym życiu wystarczy na ból głowy dać komuś tik taka tak by myślał ze to tabletka przeciwbólowa i po 30 minutach ból znika (osobiście sprawdzałem). Z tej siły umysłu korzystają tylko nieliczni. Większość nie dopuszcza do siebie myśli, czując się oszukanymi, jeśli otrzymają dawkę placebo zamiast dostrzec fakt, że mają w sobie taką siłę. I nad tą siłą powinni pracować! Inaczej bardzo się na tym traci.

  

Siła Twojego umysłu

Efekt placebo jest jednak chwilowy, ponieważ wynika jakby z podstępnego działania drugiej osoby na nas i nasze możliwości do samo uleczenia. Możemy jednak sami pracować nad siłą naszego umysłu i możliwości samo regeneracyjnych organizmu, co da znacznie lepsze i trwalsze efekty. Nad umysłem pracuje się tak samo jak nad mięśniami na siłowni - początkowo są one niewytrenowane i efekty są niewielkie ale z czasem nabierają rozpędu i osiągamy nadzwyczajne rezultaty. Osobiście mogę to potwierdzić, od lat pracuje z własnym umysłem i to, co sobie zamierzyłem, zawsze osiągam. Początkowo tez w to nie wierzyłem ale uznałem, że skoro udaje sie to jednemu człowiekowi to drugiemu tez może. Zatem jeśli ja tego dokonałem to i Ty tez możesz! Zachęcam gorąco.


Zapraszam do artykułu o stawianiu sobie celów, co bardzo łączy sie z tym tekstem (zobacz)


Jeśli potrzebujesz pomocy lub rady, jak zabrać się do pracy nad umysłem, szukasz dobrych publikacji lub szkoleń to napisz do mnie - zawsze pomogę.


Życzę zdrowia i wytrwałości,

Łukasz Dobrzyński, homeopata klasyczny, właściciel gabinetu.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.