W naszym gabinecie zajmujemy się terapiami chorób przewlekłych, zwłaszcza takich, które ciężko wyleczyć. Oferujemy całą gamę metod alternatywnych, dostosowując je indywidualnie do danej osoby. Korzystamy zarówno z tradycyjnych praktyk, takich jak ziołolecznictwo, jak i nowoczesnych terapii z zastosowaniem technologii biorezonansu.

Z naszych doświadczeń wynika, że najlepsze efekty daje połączenie kilku metod terapeutycznych, ponieważ obciążeń dla organizmu jest tak wiele, że monoterapia może nie objąć ich wszystkich swoim działaniem. Trzeba uderzyć w problem z każdej możliwej strony, łącząc tradycyjne ziołolecznictwo, z suplementacją, terapiami na biorezonansie, nie zapominając o prawidłowym odżywianiu (zwłaszcza jeśli ktoś ma np. alergie pokarmową!).


Najpierw diagnostyka, potem ukierunkowana terapia

Na pierwszej wizycie wykonujemy szeroką diagnostykę organizmu i określamy stan organizmu i przyczyny choroby. Sprawdzamy toksyny, metale ciężkie, alergie, pasożyty, grzyby, boreliozę, niedobory witaminowo-mineralne i wiele innych czynników, które mogą wpływać na chorobę. Na podstawie wyników określamy możliwości terapeutyczne. Korzystamy z różnych metod naturalnych i alternatywnych, takich jak ziołolecznictwo, biorezonans, izopatia, nozodologia, elektroakupunktura, homeopatia, terapia kwiatowa dra Bacha, suplementacja i prawidłowe odżywianie. Dobieramy je indywidualnie do każdej osoby. U niektórych wystarczy lekka zmiana diety i preparat ziołowy a u innych konieczna jest radykalna dieta, kompleksowa kuracja ziołowa i zabiegi na biorezonansie (jak np. przy boreliozie). Kuracja ustalana jest na 2-3 miesiące. Po tym czasie następuje kontrola.

Podstawą terapii są z reguły preparaty roślinne i dieta. Biorezonans służy jako działanie wspomagające. Jedynie w przypadku boreliozy i odczulania alergii okazuje się on być konieczny, ponieważ nie da zastąpić jego działania.

 

1. Terapia biorezonansem MORA

Jest to terapia falami elektromagnetycznymi przypominająca elektroterapie. Ma bardzo szerokie możliwości lecznicze. Ilość programów terapeutycznych sięga ponad 500. Terapia biorezonansem służy między innymi do odczulania alergii, oczyszczania z metali ciężkich, wzmacniania i regeneracji poszczególnych narządów wewnętrznych, tonizacji układu nerwowego a także do niwelowania stanów zapalnych stawów i mięśni. Wspomaga usuwanie patogenów takich jak pasożyty, bakterie (np. borreli) i wirusy. W naszym gabinecie powinna stanowić domenę leczenia, jednak używamy jej jako działania dodatkowego uzupełniającego terapie preparatami. Wiele osób nie ma bowiem możliwości uczęszczania na zabiegi i dlatego skupiliśmy się bardziej na środkach do przyjmowania w domu. Jeśli jednak pacjent może przychodzić na zabiegi to zawsze stanowią one dodatkowe wsparcie i przyspieszają zdrowienie.

Są jednak dwie sytuacje, gdzie biorezonans jest niezastąpiony. Jest to alergia i borelioza. W przypadku alergii jedynie odczulanie falami elektromagnetycznymi na poziomie komórkowym może przynieść trwała ulgę i zredukować reakcje na dany czynnik. Z kolei przy boreliozie wykorzystanie biorezonansu pozwala na usunięcie głęboko ukrytych form bakterii, nie dających się wyleczyć przy stosowaniu samych leków i ziół.

 


2. Preparaty roślinne, ziołolecznictwo

Tradycyjne i sprawdzone metody ziołolecznictwa okazują się niezastąpione nawet dziś. Odpowiednio dobrane preparaty pomagają przy alergiach, oczyszczaniu z pasożytów, oczyszczaniu z toksyn, niszczeniu krętów borrelii (tu proponujemy łączyć preparaty z zabiegi na biorezonansie, aby uzyskać efekt synergii i wzmocnić siłę działania!), chorobach układu pokarmowego, chorobach układu oddechowego oraz innych chorobach przewlekłych. Ważne jest aby umiejętnie dobrać zioła. Polecane przez nas preparaty warto brać dwa-trzy miesiące. Poprawa z reguły następuje już w pierwszym miesiącu. Proponowane preparaty są ogólnie dostępne.

 

3. Prawidłowe odżywianie

Odpowiednie odżywanie jest bardzo ważnym elementem kuracji oraz późniejszej profilaktyki zdrowia. Określamy alergie pokarmowe, wskazujemy, czego należy unikać a co można jeść, podajemy zamienniki szkodliwych produktów. W razie potrzeby polecimy książki i strony internetowe, gdzie można znaleźć pomysły na przepisy. Podamy także adresy sklepów ze zdrową żywnością oraz namiary do prywatnych wytwórców wędlin, bowiem jakość jedzenia ma kluczowe znaczenie

 

MORA urządzenie to terapii biorezonansowej

Opinie z gabinetu

"Leczyłem się dwa lata na boreliozę bez większych efektów. Odkąd zacząłem stosować terapie w gabinecie biomora to zacząłem czuć się znaczniej lepiej i wszystko powoli wraca do normy. Badania na boreliozę potwierdziły cofanie się choroby!"

"Polecam gabinet! Bardzo profesjonalne pojeście i skutecznie przeprowadzone odrobaczanie! W końcu pozbyliśmy się owsików!" Gosia, mama Kamilka :)

"Choruję na zespół drażliwego jelita. Do gabinetu zagoniła mnie żona. Przyznam, że nie byłem pewny, czy ziółka mi coś pomogą ale spróbowałem i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dolegliwości praktycznie ustąpiły i jest naprawdę ok. Polecam". Piotr Małecki, Gorzów Wielkopolski.

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.