Najpierw diagnostyka, potem ukierunkowana terapia

Zanim przystąpimy do leczenia to prowadzimy szczegółowy wywiad dotyczący historii choroby i wykonujemy szeroką diagnostykę określającą stan organizmu i przyczyny choroby. Sprawdzamy między innymi stan funkcjonalny narządów wewnętrznych, obciążenie toksynami, obciążenie metalami ciężkimi, alergie pokarmowe i wziewne, zakażenie pasożytami i grzyby, boreliozę, niedobory witaminowo-mineralne i wiele innych czynników, które mogą wpływać na chorobę.

Na podstawie wyników ustalamy ukierunkowane działania terapeutyczne. Korzystamy z różnych metod naturalnych i alternatywnych, takich jak ziołolecznictwo, biorezonans, izopatia, nozodologia, elektroakupunktura, suplementacja i prawidłowe odżywianie. Dobieramy je indywidualnie do każdej osoby. U niektórych wystarczy lekka zmiana diety i preparat ziołowy a u innych konieczna będzie radykalna dieta, kompleksowa kuracja ziołowa i zabiegi na biorezonansie (jak np. przy boreliozie). Kuracja ustalana jest na 2-3 miesiące. Po tym czasie następuje kontrola.

Podstawą terapii są z reguły preparaty roślinne i dieta. Biorezonans służy jako działanie wspomagające. Jedynie w przypadku boreliozy i odczulania alergii okazuje się on być konieczny, ponieważ nie da zastąpić jego działania.1. Terapia biorezonansem MORA

Jest to terapia falami elektromagnetycznymi przypominająca elektroterapie. Ma bardzo szerokie możliwości lecznicze. Ilość programów terapeutycznych sięga ponad 500. Terapia biorezonansem służy między innymi do odczulania alergii, oczyszczania z metali ciężkich, wzmacniania i regeneracji poszczególnych narządów wewnętrznych, tonizacji układu nerwowego a także do niwelowania stanów zapalnych stawów i mięśni. Wspomaga usuwanie patogenów takich jak pasożyty, bakterie (np. borreli) i wirusy. W naszym gabinecie powinna stanowić domenę leczenia, jednak używamy jej jako działania dodatkowego uzupełniającego terapie preparatami. Wiele osób nie ma bowiem możliwości uczęszczania na zabiegi i dlatego skupiliśmy się bardziej na środkach do przyjmowania w domu. Jeśli jednak pacjent może przychodzić na zabiegi to zawsze stanowią one dodatkowe wsparcie i przyspieszają zdrowienie.

Są jednak dwie sytuacje, gdzie biorezonans jest niezastąpiony. Jest to alergia i borelioza. W przypadku alergii jedynie odczulanie falami elektromagnetycznymi na poziomie komórkowym może przynieść trwała ulgę i zredukować reakcje na dany czynnik. Z kolei przy boreliozie wykorzystanie biorezonansu pozwala na usunięcie głęboko ukrytych form bakterii, nie dających się wyleczyć przy stosowaniu samych leków i ziół.

 

2. Preparaty roślinne, ziołolecznictwo

Odpowiednio dobrane preparaty roślinne pomagają przy alergiach, usuwaniu pasożytów, oczyszczaniu z toksyn, niszczeniu krętów borrelii, chorobach układu pokarmowego, chorobach układu oddechowego oraz innych chorobach przewlekłych. Wybieramy preparaty dobrych firm, odznaczające się skutecznym działaniem. Przez lata pracy zdobyliśmy doświadczenie, które z nich działają a które nie. Polecane przez nas produkty są ogólnie dostępne. Nie należymy do żadnej sponsorującej nas sieci i nie sprzedajemy leków ze swoim logiem. Polecamy to, co dla danej osoby jest potrzebne.


3. Prawidłowe odżywianie

Odpowiednie odżywanie jest bardzo ważnym elementem kuracji oraz późniejszej profilaktyki zdrowia. Określamy alergie pokarmowe, wskazujemy, czego należy unikać i co można jeść, podajemy zamienniki szkodliwych produktów. Polecamy strony internetowe, gdzie można znaleźć pomysły na przepisy. Podamy także adresy sklepów ze zdrową żywnością oraz namiary do prywatnych wytwórców wędlin, bowiem jakość jedzenia ma kluczowe znaczenie

  MORA urządzenie to terapii biorezonansowej

Opinie z gabinetu

"Leczyłem się dwa lata na boreliozę bez większych efektów. Odkąd zacząłem stosować terapie w gabinecie biomora to zacząłem czuć się znaczniej lepiej i wszystko powoli wraca do normy. Badania na boreliozę potwierdziły cofanie się choroby!"

"Polecam gabinet! Bardzo profesjonalne pojeście i skutecznie przeprowadzone odrobaczanie! W końcu pozbyliśmy się owsików!" Gosia, mama Kamilka :)

"Choruję na zespół drażliwego jelita. Do gabinetu zagoniła mnie żona. Przyznam, że nie byłem pewny, czy ziółka mi coś pomogą ale spróbowałem i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dolegliwości praktycznie ustąpiły i jest naprawdę ok. Polecam". Piotr Małecki, Gorzów Wielkopolski.