Test Volla, nazywany w naszym gabinecie Test Obciążeń MORA, to nowoczesna diagnostyka przyczyn chorób, posiadająca bardzo szerokie możliwości. Warto ją jednak połączyć z dwoma równie cennymi badaniami: Mikroskopową obserwacją krwi oraz badaniem irydologicznym z tęczówki oka. Wówczas możliwości diagnostyczne są jeszcze większe i można precyzyjniej określić, co sie dzieje w organizmie i zastosować właściwe leczenie. Dla osób, które zmagają się z alergiami warto dołączyć do tego rozszerzony test alergiczny.


Opis testów


Test Volla (Test Obciążeń MORA)

Nowoczesne badanie wykonywane za pomocą specjalistycznego urządzenia. Polega na sczytywaniu z organizmu częstotliwości elektromagnetycznych pasożytów, bakterii, metali ciężkich, alergenów, grzybów oraz innych czynników. Ustala stopień obciążenia. Jest całkowicie bezpieczny, bowiem nie oddziałuje sie na organizm żadnym polem a jedynie sczytuje sygnał jak za pomocą miernika. Wynik ukazuje sie na komputerze.


Mikroskopowa obserwacja kropli krwi

Badanie, dzięki któremu można zobaczyć na własne oczy, na ekranie telewizora, jak wygląda krew! Badanie wnosi bardzo cenne informacje, jakich nie przyniosą żadne inne testy. Pokazuje ułożenie krwinek, których nieprawidłowości mogą wskazywać na zaburzania w przyswajaniu pokarmu, zakwaszenie organizmu czy niedotlenienie. Można także zobaczyć zmiany wskazujące na obecność patogenów takich jak bakterie (w tym krętki boreliozy).


Badanie z tęczówki oka

Diagnostyka stanu organizmu na podstawie wyglądu tęczówki oka. Opiera sie na powiązaniach nerwowych poszczególnych narządów z konkretnymi miejscami na tęczówce. Określa wrodzone skłonności do osłabień poszczególnych narządów oraz pokazuje zmiany nabyte wskazujące na aktualne problemy zdrowotne.

 

Nasz gabinet

Każde z tych badań przynosi cenne informacje, dlatego w naszym gabinecie łączymy je ze sobą, aby uzyskać szerszy obraz stanu organizmu i kompleksowo podjeść do choroby. Wykonanie tylko jednego z nich może niekiedy okazać sie niewystarczające. Natomiast wykonanie całego kompletu testów daje najlepsze efekty. Polecamy go zwłaszcza osobom, które zmagają się z chorobą od długiego czasu i nie mogą się wyleczyć.

Gabinet BioMora, Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, telefon 531 084 087