Test Volla to nowoczesna diagnostyka przyczyn chorób, posiadająca bardzo szerokie możliwości. Jednak warto ją połączyć z dwoma równie cennymi badaniami: Mikroskopowym badaniem żywej kropli krwi oraz badaniem irydologicznym z tęczówki oka. Wówczas możliwości diagnostyczne są jeszcze większe i można precyzyjniej określić, co sie dzieje w organizmie i zastosować właściwe leczenie. Dla osób, które zmagają się z alergiami warto dołączyć do tego rozszerzony test alergiczny. 

 

Opis testów 


 

Elektrody trzymane w dłoniTest Volla

Nowoczesne badanie wykonywane za pomocą specjalistycznego urządzenia. Polega na sczytywaniu z organizmu częstotliwości elektromagnetycznych pasożytów, bakterii, metali ciężkich, alergenów, grzybów oraz innych czynników. Test ustala także stopień obciążenia. Jest całkowicie bezpieczny, bowiem nie oddziałuje sie na organizm żadnym polem a jedynie sczytuje sygnał jak za pomocą miernika. Wynik ukazuje sie na komputerze.  

 

 

Część optyczna mikroskopu, korpus z opytką. Mikroskopowa obserwacja kropli krwi 

Niezwykłe badanie, dzięki któremu można na własne oczy, na ekranie telewizora, zobaczyć jak wygląda krew! Badanie wnosi bardzo cenne informacje, jakich nie przyniosą żadne inne testy. Pokazuje ułożenie krwinek, których nieprawidłowości mogą wskazywać na zaburzania w przyswajaniu pokarmu, zakwaszenie organizmu czy niedotlenienie. Można także zobaczyć zmiany wskazujące na larwy pasożytów, grzyby candida i bakterie.  

 

 

Badanie okulistyczne. Kobieta trzyma głowę na lampie szczelinowej czyli urządzeniu do badania oczu. Badanie z tęczówki oka

Znana i sprawdzona diagnostyka organizmu z tęczówki oka. Opiera sie na powiązaniach nerwowych poszczególnych narządów z konkretnymi miejscami na tęczówce. Jesli w danym miejscu widać nieprawidłowości to wiadomo, że z narządem powiązanym z tym miejscem, coś sie dzieje. Można w ten sposób wskazać narząd lub układ, w którym toczy się proces chorobowy oraz wykyć  wrodzone skłonności do określonych schorzeń.  

 

 

---

Każde z tych badań przynosi cenne informacje, dlatego łączymy je, aby uzyskać szerszy obraz stanu organizmu i kompleksowo podjeść do choroby. Wykonanie tylko jednego z nich może niekiedy okazać sie niewystarczające. Natomiast wykonanie całego kompletu testów (Test Volla + Diagnoza z oka + Obserwacja mikroskopowa kropli krwi) daje najlepsze efekty. Polecamy go zwłaszcza osobom, które zmagają się z chorobą od długiego czasu i nie mogą się wyleczyć.  

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.