Test Systemowy dra Cornelissena biorezonansem MORA to nowoczesna diagnostyka przyczyn chorób, posiadająca bardzo szerokie możliwości. Jednak warto ją połączyć z dwoma równie cennymi badaniami: Mikroskopowym badaniem żywej kropli krwi oraz badaniem irydologicznym z tęczówki oka. Wówczas możliwości diagnostyczne są jeszcze większe i można precyzyjniej określić, co sie dzieje w organizmie i zastosować właściwe leczenie. Dla osób, które zmagają się z alergiami warto dołączyć do tego rozszerzony test alergiczny. 

 

Opis testów 


 

MORA do testu obciążeńTest Systemowy biorezonansem MORA

Nowoczesne badanie wykonywane za pomocą specjalistycznego urządzenia. Polega na sczytywaniu z organizmu częstotliwości elektromagnetycznych pasożytów, bakterii, metali ciężkich, alergenów, grzybów oraz innych czynników. Test ustala także stopień obciążenia. Jest całkowicie bezpieczny, bowiem nie oddziałuje sie na organizm żadnym polem a jedynie sczytuje sygnał jak za pomocą miernika. Wynik ukazuje sie na komputerze. Więcej: Test MORA

 

 

Mikroskop do badania żywej kropli krwiBadanie żywej kropli krwi 

Niezwykłe badanie, dzięki któremu można na własne oczy, na ekranie telewizora, zobaczyć jak wygląda krew! Badanie wnosi bardzo cenne informacje, jakich nie przyniosą żadne inne testy. Pokazuje ułożenie krwinek, których nieprawidłowości mogą wskazywać na zaburzania w przyswajaniu pokarmu, zakwaszenie organizmu czy niedotlenienie. Można także zobaczyć zmiany wskazujące na larwy pasożytów, grzyby candida i bakterie. Zobacz:  Badanie kropli krwi.

 

 

Badanie irydologiczne, irydodiagnozaBadanie z tęczówki oka

Znana i sprawdzona diagnostyka organizmu z tęczówki oka. Opiera sie na powiązaniach nerwowych poszczególnych narządów z konkretnymi miejscami na tęczówce. Jesli w danym miejscu widać nieprawidłowości to wiadomo, że z narządem powiązanym z tym miejscem, coś sie dzieje. Można w ten sposób wskazać narząd lub układ, w którym toczy się proces chorobowy oraz wykyć  wrodzone skłonności do określonych schorzeń. Więcej: irydologia.

 

 

---

Każde z tych badań przynosi cenne informacje, dlatego łączymy je, aby uzyskać szerszy obraz stanu organizmu i kompleksowo podjeść do choroby. Wykonanie tylko jednego z nich może niekiedy okazać sie niewystarczające. Natomiast wykonanie całego kompletu testów (Test MORA + Diagnoza z oka + Badanie żywej kropli krwi) daje najlepsze efekty. Polecamy go zwłaszcza osobom, które zmagają się z chorobą od długiego czasu i nie mogą się wyleczyć.  

 

 

Promocja ważna do 31 października 2018 r.  (liczy się termin zgłoszenia - nawet na dalsze terminy!)

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.