baner biomora 2020 kompr

Trądzik – schorzenie, które polega na nadmiernym wydzielaniu łoju. Charakteryzuje się występowaniem zmian skórnych grudkowo-krostkowych, zmian skórnych ropnych oraz zaskórników. Najczęściej lokalizują się one na czole, nosie, fałdach nosowo-policzkowych, okolicach głowy za uszami, okolicach mostka, plecy. Trądzik dotyczy nie tylko młodzieży w okresie dojrzewania ale także dzieci i osób dorosłych!

 

 Kobieta ma trądzik i jakby odkleja naklejkę z tędzikiem z czoła. Widac popiersie kobiety na szarym tle.

 

Trądzik. Diagnostyka przyczyny

Powszechnie wiadomo, że trądzik wynika z zaburzeń hormonalnych i nękają młodzież w okresie dojrzewania. Taki trądzik po samoistnym uregulowaniu hormonów mija. Jeśli trądzik pojawia się u osób po okresie dojrzewania to należy znaleźć jego przyczynę. Potencjoinalne przyczyny mogą być następujące: 

  • Czynniki środowiskowe - zalicza się do nich kosmetyki w tym pudry, zamykające ujścia gruczołów łojowych i potowych; substancje drażniące takie jak chlor czy oleje; leki chemiczne np. sterydowe; środki do pielęgnacji skóry u niemowląt.
  • Zakażenia bakteryjne skóry
  • Zakażenia pasożytami – pasożyty żyjące wewnątrz organizmu wydzielają swoje wydzieliny, które zatruwają organizm i powodują różne dolegliwości w tym zmiany skórne i trądzik! Często spotykaliśmy osoby dorosłe, którym trądzik „nie przeszedł” i okazywało się, że są zakażeni pasożytami. Po odrobaczaniu problem znikna.
  • Spożywanie mleka – mleko należy do produktów silnie przetworzonych i zawiera dużo związków wpływających na hormony, a to często powoduje zmiany skórne. Nadmierne spożywanie takiego mleka jak i produktów pochodnych typu klify, jogurty, powoduje występowanie trądziku. U kobiet, które często jedzą jogurty, zmiany skórne obserwuje się w okolicy mostka lub na ramionach w okolicach mięśnia tricepsu.

 

Trądzik, badania

Prowadzimy diagnostykę określającą przyczyny uciążliwego trądziku. Wykonujemy trzy testy:

 

BiorezonansBadanie Biorezonansem MORA

Badanie Biorezonansem identyfikuje potencjalnie szkodliwe czynniki, takie jak na przykład pasożyty, nietolerancje pokarmowe, toksyny środowiskowe, zapachy kosmetyków, metale ciężkie, leki chemiczne itd.

 

Ramka krewMikroskopowa obserwacja krwi

Pokazuje ułożenie krwinek czerwonych, których nieprawidłowości mogą świadczyć między innymi o zakwaszeniu organizmu lub złym dotlenieniu. Wykaże także zmiany wskazujące na obecność bakterii i grzybów.

 

IrydologiaBadanie z tęczówki oka (irydodiagnostyka)

Znana ze starożytnej medycyny chińskiej metoda odczytywania chorób organizmu z tęczówki oka. Można określić między innymi stan układu hormonalnego i układu nerwowego oraz obciążenie wątroby. 

 

 

Cena

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna z pakietem trzech wyżej opisanych badań wynosi 250zł. Wizyta obejmuje omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii

 

 

 

Trądzik. Leczenie alternatywne 

W zależności od przyczyn trądziku stosujemy ukierunkowane leczenie alternatywne. W terapii stosujemy preparaty roślinne oraz odpowiednie odżywianie. Nasze terapie mają następujące działanie:

  • likwidują stany zapalne skóry i zmiany trądzikowe
  • regulują gospodarkę hormonalną
  • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów i grzybów
  • wzmacniają układy i narządy odpowiedzialne za stan skóry
  • wygaszają reakcje alergiczne
  • poprawiają metabolizm  

  

Leczymy przyczyny, nie objawy!

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.