baner biomora 2020 kompr

Metody stosowane i polecane przez Jerzego Ziębę, doktora Huberta Czerniaka i doktora Jerzego Jaśkowskiego pomagają w przypadkach, gdzie medycyna konwencjonalna nie była w stanie pomóc.


Jerzy ZiębaMetody alternatywne mają bardzo wysoką skuteczność o czym mówią na swoich wykładach specjaliści w tej dziedzinie, tacy jak Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak i dr Jerzy Jaśkowski. Omawiają szczegółowo poszczególne metody podając przykłady licznych wyleczeń. Dzięki temu coraz więcej osób staje się świadomym w kwestii zdrowia i przekonuje się do naturalnych metod leczenia. Teraz każdy wie, że mając zgagę warto zakwasić żołądek zamiast rozcieńczać soki żołądkowe lub to, że cholesterol nie jest przyczyną miażdżycy a stosowanie statyn nie uchroni nikogo przez zawałem. Wiele omawianych sposobów leczenia można wykorzystać samodzielnie w domu, jednak jeśli ktoś choruje przewlekle i ma skomplikowaną sytuacje to może być potrzebna pomoc specjalisty.Kiedy udać sie do specjalisty?

Z prostymi problemami zdrowymi taki mi jak przeziębienie, zgaga czy katar sobie można łatwo poradzić czytając choćby książkę Jerzego Zięby lub wykorzystać rady prezentowane na licznych wykładach dostępnych na You Tube czy facebooku. Problem zaczyna sie jednak wtedy, kiedy chorujemy na przewlekłe i trudne do wyleczenia dolegliwości. Często są one wynikiem kilku czynników, co bardzo utrudnia zarówno diagnozę jak i leczenie. Zastosowanie na własną rękę porad Jerzego Zięby lub dra Czerniaka może wówczas nie pomóc lub można uzyskać jedynie chwilową poprawę po czym problem powraca.


Przykładem może być osoba chorującą na alergie pokarmowe i wziewne, anemie, zespół drażliwego jelita, niedoczynność tarczycy z Hashimoto, bóle stawów, przewlekle zmęczenie i zmiany skórne zdiagnozowane jako atopowe zapalenie skóry. Zakwaszenie żołądka octem jabłkowym, które na pierwszy rzut oka było by pomocne, kończy się nasileniem alergii, bowiem osoba ta ma silną alergie na jabłka. Z kolei zastosowanie jodu z cynkiem i selenem na tarczyce pogorszyło stan jelit, gdyż u osób z drażliwym jelitem obserwuje sie niekiedy wrażliwość na płyn Lugola. I co zrobić w takiej sytuacji? Niby metody sprawdzone i skuteczne a w tym przypadku nie działają.


W takich sytuacjach służymy pomocą. Trzeba bowiem do takiej osoby podejść bardzo indywidualnie i ustalić kolejność działania oraz odpowiednią formę leku. Na przykład działanie zakwaszające żołądek ma nie tylko ocet jabłkowy ale i gorzkie zioła lub zabiegi akupunkturowe. Przy nietolerancji jabłek można dobrać to, co u danej osoby będzie odpowiednie. Przywrócenie sprawności układu trawiennego zawsze jest podstawą w chorobach przewlekłych i nie można z tego zrezygnować!! Trzeba tylko ustalić czym, w jaki sposób i w jakich dawkach. Należy także określić, czy coś jeszcze będzie ważne dla danego przypadku, bowiem zakwaszenie żołądka to nie wszystko. Takich rzeczy nie zawsze można dowiedzieć sie z wykładów z Internetu, zwłaszcza problem dotyczy skomplikowanych i przewlekłych przypadków.


Terapią chorób przewlekłych metodami naturalnymi zajmujemy sie od 2010 roku. Stosujemy sposoby polecane przez Jerzego Ziębę, dra Huberta Czerniaka i dra Jerzego Jaśkowskiego. Korzystamy z tej samej wielkiej mądrości, jaką jest medycyna naturalna (zwalczana i ukrywana coraz częściej przez oficjalne formy lecznicze).

 

Podsumowując

Pamiętajmy zatem, że medycyna naturalna i wszystkie ukrywane terapie, mają bardzo dużą skuteczność i trzeba o nich jak najwięcej mówić i je przekazywać, aby ta wiedza nie została zniszczona przez niechętne jej środowiska. Warto korzystać z porad/nauk Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego, bowiem mało kto potrafi tak przystępnie przekazać ta wiedzę. Jeśli jednak ktoś nie może sobie sam poradzić z chorobą to zapraszamy do nas - postaramy sie pomóc. Specjalizujemy sie przede wszystkim w alternatywnym leczeniu chorób układu pokarmowego, chorób układu oddechowego, alergii pokarmowych i wziewnych, zmian skórnych takich jak atopowe zapalenie skóry i łuszczyca, problemów narządu ruchu, boreliozy, zakażeń pasożytami i grzybicy ogólnoustrojowej wywołanej na przykład długotrwałą antybiotykoterapią.

 

Baner reklamowy konsultacji on line

Konsultacje on-line. Leczenie alternatywne chorób przewlekłych i przypadków nagłych. Bez wychodzenia z domu. Kontakt przez Skype.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.