baner biomora 2020 kompr

Utrzymujące się zmiany skórne, takie jak wysypka czy egzemy, mają najczęściej swoje źródło w zaburzeniu funkcjonowania całego organizmu! Nie są chorobą skóry "samej z siebie" Od tysięcy lat wiadomo, że skóra jest miejscem, gdzie organizm "wyrzuca" wewnętrzne choroby. Można zatem powiedzieć, że zmiany skórne są zewnętrzną manifestacją chorób ogólnoustrojowych. Dlatego, aby się ich pozbyć nie wystarczą same maści. Konieczne jest leczenie kompleksowe oraz ustalenie przyczyn choroby.

 Wysypka, egzema u kobiety. Widać pół twarzy. Krosty na polikach i przy brodzie.   Pani drapie się po dłoni

 

Zmiany skórne, wysypka, egzema. Przyczyny

Do najczęstszych przyczyn wysypek czy egzem należą:

 • zaburzenia pracy przewodu pokarmowego 
 • obciążenie pracy wątroby
 • obciążenie pracy płuc
 • obciążenie pracy nerek
 • nieprawidłowa dieta lub nietolerancje pokarmowe - bardzo często zgłaszają się do nas mamy z dzieciaczkami mającymi wysypki i egzemy. Jak się okazuje, w większości przypadków przyczyną tych problemów są nietolerancje pokarmowe. Niekiedy rodzice zauważają natychmiastową reakcję zaraz po zjedzeniu danego pokarmu jednak częściej taki związek jest niezauważalny. Reakcja obronna organizmu jest bowiem opóźniona, musi zajść metabolizm, aby organizm rozpoznał, że dana rzecz mu szkodzi. To może potrwać od kilku godzin do kilku dni!!! Nie jesteśmy w stanie sami rozpoznać winowajcy. Wysypki jednak to nie tylko problem małych dzieci. Cierpią na nie także dorośli.
 • toksyny środowiskowe, takie jak związki chemiczne z materiałów budowlanych, farb, dywanów, czy papierosów -  może być to reakcja bezpośrednia przy kontakcie z danym czynnikiem, np. proszkiem do prani, rękawiczką lateksową czy niklem. Może to również być wynik zatoksycznienia organizmu, czyli sytuacja, kiedy w organizmie zbierają się toksyny a ten nie jest w stanie ich w pełni oczyścić. Wówczas dochodzi do różnych reakcji obronnych w tym zmian skórnych, wysypek, egzem. 
 • zakażenie pasożytami
 • zakażenie grzybami
 • zakażenia bakteryjne
 • zaburzenia hormonalne 

  

Diagnostyka przyczyn. Zmiany skórne, wysypki, egzemy 

Przyczyn zmian skórnych, wysypek, egzem, może być bardzo wiele. Podstawą skutecznej terapii jest znalezienie przyczyny po to, aby móc zastosować ukierunkowane leczenie. W leczeniu skupiamy się na tym co się dzieje wewnątrz organizmu! Same smarowanie maściami niestety z reguły tłumi objawy, które po odstawieniu maści wracają (i to często w nasilonym stopniu). Tłumimy tym jedynie objawy choroby, podczas gdy jej źródło pozostaje nieleczone.

 

Badanie  Badanie MORA

 

W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę i leczenie alternatywne zmian skórnych. Wykonujemy trzy badania:

 

BiorezonansBadanie Biorezonansem 

Jest to badanie specajlnym urządzeniem identyfikującym obciążenia organizmu takie jak pasożyty, bakterie, grzyby, wirusy, toksyny środowiskowe, metale ciężkie, alergie pokarmowe, alergie wziewne, alergie kontaktowe i wiele innych. 

  

Krew ikona z mikroskopemMikroskopowa obserwacja krwi

Badanie polega na pobraniu kropli krwi z opuszka palca i obserwacji pod mikroskopem w powiększeniu ponad tysiąckrotnym. Można zobaczyć nieprawidłowości krwinek oraz zmiany w osoczu.

  

IrydologiaBadanie irydologiczne (z tęczówki oka)

Diagnostyka organizmu na podstawie wyglądu tęczówki oka pochodzi ze starożytnej medycyny chińskiej i pozwala określin zmiany wrodzone i nabyte do określonych chorób. 

 


Łączymy te wszystkie trzy metody, ponieważ każda z nich wnosi coś innego a w sumie dają bardzo szeroki obraz stanu zdrowia (zobacz: Pierwsza Wizyta zawierająca komplet badań). Badanie Biorezonansem wskaże obciążenie toksynami, zidentyfikuje alergeny, pokaże grzyby i pasożyty. Mikroskopowa obserwacja krwi pokaże stan dożywienia organizmu, zmiany wskazujące na zakażenia bakteriami i pasożytami. Irydodiagnoza, czyli diagnostyka z tęczówki oka, określi stan funkcjonalny narządów wewnętrznych (np. wątroby, nerek, płuc i jelit). Na podstawie wyników można rozpocząć ukierunkowaną terapią, mającą na celu zlikwidowanie przyczyny zmian skórnych, wysypki i egzemy. Korzystamy z różnych, sprawdzonych metod alternatywnych takich jak:

 

Ramka z napisem i zdjęciem o preparatach roślinnychPreparaty roślinne i ziołowe

Środki naturalne na bazie ziół wykazują bardzo silne działanie. Odpowiednia dawka preparatu umożliwia skuteczne leczenie zmian skórnych, zwłaszcza, że w większości przypadków są one objawem wewnętrznej choroby. 

 

Ramka z napisem dietoterapia i zdjęciem owocówDietoterapia

Polega na odpowiednim doborze produktów dozwolonych oraz szkodliwych, nasilających zmiany zapalne (takich jak cukier). Zakłada także wykluczenie z jadłospisu ewentualnych alergenów pokarmowych

 

BiorezonansOdczulanie biorezonansem

Odczulanie polecamy tylko w przypadku, jeśli przyczyną zmian skórnych okażą się alergie pokarmowe. Wówczas wykonuje się pięć zabiegów na dany czynnik w odstępie tygodniowym. 

  

Metody dobieramy indywidualnie do każdego przypadku. 

Nasze terapie

 • wpływają regenerująco na stan skóry
 • usuwają stan zapalny skóry
 • oczyszczają organizm z toksyn, grzybów, pasożytów i bakterii
 • usprawniają mechanizmy detoksykacyjne
 • wygaszają reakcje alergiczne
 • wzmacniają układ odprnościowy
 • usuwają zastoje z układu limfatycznego
 • są bezpieczne i mają długotrwałe działanie

 

 

Przypadki z gabinetu

Od lat męczyłem się z krostami na rękach. Zwiedziłem wszystkich lekarzy i stosowałem tony maści. Już myślałem, że po prostu muszę się do tego przyzwyczaić. Trafiłem jednak za namową znajomych do gabinetu biorezonansu, gdzie powiedziano mi, że mam w organizmie toksyny, mam chorą wątrobę i alergię na chemię spożywczą, z którą mam stały kontakt. Początkowo nie bardzo w to uwierzyłem, ale spróbowałem zrobić terapie na oczyszczanie organizmu i efekty okazały się rewelacyjne! Wysypki praktycznie zniknął. Czasami jeszcze pojawia się jakaś mała krostka, ale zaraz znika. Liczę, że ostatecznie wszystko zniknie. Polecam każdemu takie leczenie!!

 

Zmiany na skórze Elwirki pięknie się goją. Zostały tylko lekkie zaczerwienienia w miejscach, gdzie było najsilniej. Ale i tak efekt jest niesamowity! Dziękujemy

 

 

Cena 

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn zmian skórnych, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h (zob. więcej)

Cena 250zł

  

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.