Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Czujesz się ciągle zmęczony? Chciałbyś coś zrobić ale brakuje Ci energii? To nie "wiek" a liczne obciążenia, które wyczerpują Cię z sił. Znając je i wiedząc, jak się ich pozbyć, możesz odzyskać równowagę!

 

Przewlekłe zmęczenie jest jednym z najczęściej zgłaszanych objawów, jakie słyszymy w naszym gabinecie. Często skarżą się na to nawet ludzie młodzi lub w wieku średnim, dodając z nostalgią, że "kiedyś miałem/miałam tyle sił do wszystkiego, a dziś jestem wszystkim zmęczona i nic mi się nie chce". Niestety jakość życia i jedzenia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich 10 lat!! Przybyło kilka tysięcy nowych związków chemicznych w tym dodatków do żywności, spadła jakość produktów spożywczych, większość jedzenia stała się wysoko przetworzona, wzrosła ilość promieniowania elektromagnetycznego zaczynając od ilości telefonów komórkowych a skończywszy na sieci Wi-Fi (jeszcze 5 lat temu nikt prawie nie miał Wi-Fi, a dziś otwierając komputer widzimy kilkanaście wyszukanych sygnałów), wzrosło napięcie i stresy związane z pędem życia, przybyło wiele zakażeń niezauważalnymi przez medycynę konwencjonalną pasożytami i grzybami, co kiedyś było sporadyczne. Tych obciążeń jest znacznie więcej a ich ogrom powoduje wyczerpanie sił organizmu. Nie dziwne, że wszyscy odczuwają przewlekłe zmęczenie. Nie jest to kwestia wieku - chociaż większość ludzi tak to sobie tłumaczy. 

Kobieta bizneswoman zasnęła przy pracy na biurku, głowę ma położona na ręce na jakimś notatniku. Na biurku widać laptopa i biały kubek.

 

Przewlekłe zmęczenie wierzchołkiem góry lodowej

To, że jesteś ciągle zmęczony może być oznaką rozwijającej się choroby! Choroby często rozwijają się podstępnie nie dając przez długi okres konkretnych objawów. Czujemy się tylko jacyś zmęczeni, ale bagatelizujemy ten fakt tłumacząc to nadmiarem pracy, obowiązkami rodzinnymi czy - jak już wspominaliśmy - wiekiem. Zmęczenie to nic innego jak brak odżywienia komórkowego i wyczerpanie rezerw energetycznych organizmu. A to może zwiastować bardzo niebezpieczne choroby takie jak nowotwory, zaburzenia tarczycy, miażdżyca, choroby autoimunologiczne a nawet zawał czy udar! 

 

Pokonać przewlekłe zmęczenie

W pierwszej kolejności należy dowiedzieć się, co w Twoim przypadku powoduje obciążenie organizmu. Czy są to:

  • toksyny (dodatki do żywności, pestycydy, toksyny środowiskowe, chemia gospodarcza, metale ciężkie)
  • pasożyty, grzyby
  • alergeny
  • zakwaszenie
  • wyczerpanie psychosomatyczne
  • nadmiar leków chemicznych
  • zaburzenia metabolizmu

 

Te i wiele innych obciążeń możesz odkryć w kilku specjalistycznych badaniach, jakie wykonujemy w naszym gabinecie: Test biorezonansowy MORA, mikroskopowe badanie żywej kropli krwi oraz badanie irydologiczne z fotografią. Dzięki nim ocenisz także ewentualne zagorożenia Twojego zdrowia takie jak udar czy zawał serca (widać to w badaniu irydologicznym!!). Na podstawie badań ustalone zostaną formy oczyszczania i przywrócenia sprawności organizmowi. Korzystamy z naturalnych i bardzo skutecznych sposobów takich jak zabiegi bioinformacyjny (najgłębsza forma oczyszczania), oczyszczanie ziołami, leczenie dietą. Dobór terapii zależy od tego, co Cię obciąża i jaka jest kondycja Twojego organizmu.
 

 

Skuteczność naszych terapii w przypadku przewlekłego zmęczenia

Jest rzeczą niesamowitą widzieć, jak po kilku miesiącach oczyszczania z obciążeń całego życia ludzie odzyskują siły. Często słyszymy "nigdy nie czułem się tak pełny energii" czy "Od dawna nie miałem tyle sił". Mówią to nawet osoby w podeszłym wieku, które nagle chętnie wracają do czynnego życia. Przewlekłe zmęczenie mija.

Sami po sobie wiemy, że oczyszczając organizm ma się tyle energii, że nie wiadomo na co ją przeznaczyć:) Nie ma tu jednej złotej metody na oczyszczenie, ponieważ każdy człowiek ma swój bagaż obciążeń i trzeba indywidualnie ustalić, co ma robić. Na przykład inaczej terapia wygląda u osoby przewlekle zmęczonej z powody zakażenia grzybem candida albicans, wywołanego nadużywaniem antybiotyków, a inaczej u osoby przewlekle zmęczonej obciążonej toksynami środowiskowymi i cierpiącej dodatkowo na przewlekłe katary czy astmę.

  

Przewlekłe zmęczenie - pomagamy!

Jeśli zatem czujesz się ciągle zmęczony to zapraszamy Cię na do naszego gabinetu, gdzie pomożemy Ci odzyskać siły. A jeśli dodatkowo cierpisz na jakieś problemy zdrowotne to koniecznie powinieneś skorzystać z naszej oferty i kompleksowo przebadać swój organizm.

 

 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.