baner biomora 2020 kompr

Wiele osób zrzuca nadmierne zmeczenie na swój "wiek", jednak nie jest słuszne! Na przewlekłe zmęczenie cierpi coraz więcej osób, w tym osoby stosunkowo młode. Okazuje się, że u podstaw zmęczenia może leżeć wiele czynników środowiskowych

 

Przewlekłe zmęczenie jest jednym z najczęściej zgłaszanych objawów, jakie słyszymy w naszym gabinecie. Często skarżą się na to nawet ludzie młodzi lub osoby w wieku średnim, dodając z nostalgią, że "kiedyś miałem/miałam tyle sił do wszystkiego, a dziś jestem wszystkim zmęczona i nic mi się nie chce". Niestety jakość życia i jedzenia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich 10 lat!! Przybyło kilka tysięcy nowych związków chemicznych w tym dodatków do żywności, spadła jakość produktów spożywczych, większość jedzenia stała się wysoko przetworzona. Do tego wzrosła ilość promieniowania elektromagnetycznego zaczynając od ilości telefonów komórkowych a skończywszy na sieci Wi-Fi, wzrosło napięcie i stresy związane z pędem życia, przybyło zakażeń patogenami w tym pasożytami, grzybami i bakterią borreli. Tych obciążeń jest znacznie więcej a ich ogrom powoduje wyczerpanie sił organizmu. Nie dziwne, że wszyscy odczuwają przewlekłe zmęczenie. Nie jest to kwestia wieku - chociaż większość ludzi tak to sobie tłumaczy. 

 

Kobieta bizneswoman zasnęła przy pracy na biurku, głowę ma położona na ręce na jakimś notatniku. Na biurku widać laptopa i biały kubek.   Terapia

 

Przewlekłe zmęczenie wierzchołkiem góry lodowej

Przewlekłe zmęczenie może być oznaką rozwijającej się choroby! Choroby często rozwijają się podstępnie nie dając przez długi okres konkretnych objawów. Czujemy się tylko zmęczeni, ale bagatelizujemy ten fakt tłumacząc to nadmiarem pracy, obowiązkami rodzinnymi czy - jak już wspominaliśmy - wiekiem. Zmęczenie to nic innego jak brak odżywienia komórkowego i wyczerpanie rezerw energetycznych organizmu. A to może zwiastować bardzo niebezpieczne choroby takie jak nowotwory, zaburzenie tarczycy, boreliozę, miażdżycę, choroby autoimmunologiczne a nawet zawał czy udar! 

 

Diagnostyka przyczyn  i leczenie alternatywne

W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę przyczyn chorób oraz leczenie alternatywne przewlekłego zmęczenia. Wykonujemy trzy badania

 

Biorezonans ramka1. Badanie Biorezonansem MORA

Jest to badanie specjalistycznym urządzeniem o nazwie Biorezonans. Pracujemy na Biorezonansie z serii MORA, posiadającym certyfikacje dla urządzeń medycznych. Badanie wykaże obciążenia organizmu w tym obciążenia toksynami (między innymi dodatkami do żywności, pestycydami, toksynami środowiskowymi, chemią gospodarczą, lekami chemicznymi, metalami ciężkimi), zakażenie pasożytami i grzybami, zakażenie bakterią borreli. Zidentyfikuje alergeny pokarmowe, oceni zakwaszenie organizmu i wskaże ewentualne zaburzenia metabolizmu

 

Krew mikroskop w ramce 2. Mikroskopową obserwację krwi

Obserwacja krwi pobranej z palca pod mikroskopem w powiekszeniu 1000-1600 razy. Obraz pokaże stan krwinek, których nieprawidłowości mogą w bezpośredni sposób wpływać na odczucie zmęczenia (np bladość i przezroczystość erytrocytów świadczy o brakach żelaza, a posklejanie czerwonych krwinek świadczy o zaburzeniach dotleniania). Dodatkowo w osoczu krwi można niejednokrotnie zobaczyć zmiany wskazujące na bakterię borrelii!!

 

Irydologia napis i zdjęcie tęczówki3. Badanie irydologiczne

Na podstawie tęczówki oka oceni stan organizmu. Pod kątem przewlekłego zmęczenia wskaże stopień wyczerpania nadnerczy oraz napięcia układu nerwowego

   

 

Przewlekłe zmęczenie. Leczenie

W leczeniu korzystamy z wielu metod. Każdy człowiek ma swój bagaż obciążeń i trzeba indywidualnie ustalić metodą leczenia. Na przykład inaczej terapia wygląda u osoby przewlekle zmęczonej z powody zakażenia grzybem candida albicans, wywołanego nadużywaniem antybiotyków, a inaczej u osoby przewlekle zmęczonej obciążonej toksynami środowiskowymi i cierpiącej dodatkowo na przewlekłe katary czy astmę. W zależności od przyczyny stosujemy poniższe metody:

 

Ramka z napisem i zdjęciem o preparatach roślinnych1. Środki roślinne

Przy przewlekłym zmęczeniu stosujemy preparaty o działaniu oczyszczającym, antybakteryjnym, przeciwpasożytniczym lub przeciwgrzybicznym.  Dodatkowo polecamy środki witaminowe, które pomogą uzupełnić niedobory. 

 

Ramka z napisem dietoterapia i zdjęciem owoców2. Prawidłowe odżywianie

Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości substancji odżywczych jest podstawą dobrego funkcjonowania. Jeśli nie ma wszystkich witamin i minerałów to będziemy chorować i będziemy odczuwać zmęczenie.  

 

Biorezonans terapia ramka3. Terapia na Biorezonansie MORA

Zabiegi na Biorezonansie to forma elektroterapii o bardzo szerokim zastosowaniu. Biorezonans jest urządzeniem zarówno diagnostycznym jak i terapeutycznym. Można za jego pomocą przeprowadzać terapie. Mamy programy na usuwanie obciążeń boreliozą, wspomaganie funkcjonowania narządów wewnętrznych, wyciszające napięcie układu nerwowego, usuwające obciążenie elektrosmogiem, odczulające alergie pokarmowe i wziewne.   

 

 

Skuteczność naszych terapii w przypadku przewlekłego zmęczenia

Jest rzeczą niesamowitą widzieć, jak po kilku miesiącach oczyszczania z obciążeń ludzie odzyskują siły. Często słyszymy "nigdy nie czułem się tak pełny energii" czy "Od dawna nie miałem tyle sił". Mówią to nawet osoby w podeszłym wieku, które nagle chętnie wracają do czynnego życia. Przewlekłe zmęczenie mija.

 

Cena

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn przewlekłego zmęczenia, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h (zob. więcej)

Cena 250zł

  

Leczymy przyczyny, nie objawy!

 

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.