Biorezonans

“Ból to część życia”… ale co to za życie z bólem! Skorzystaj z naszej pomocy i uwolnij się od bólu!


Ból plecówTerapia MORA jest wyjątkowo skuteczną i nieinwazyjną metodą niwelującą ból i regenerującą uszkodzone tkanki. Polega na oddziaływaniu fal elektromagnetycznych w miejsce bółu zgodnie z zasadą, że stysulacja odpowiednimi częstortluiwośduiami jest w tsanie przywróć prawidłowe funkcjonowanie tkankom. Skutecznie pomaga w różnego rodzaju bólach, będące wynikiem stanów zapalnych, reumatycznych, neuralgicznych oraz wszelkich urazów.


W zależności od rodzaju bólu dobierany jest odpowiedni program terapeutyczny, umożliwiający zinwertowanie (odwrócenie) patologicznych drgań elektromagnetycznych powstających w strefie bólu. Tym samym następuje ich zniesienie, usunięcie odruchowego napięcia mięśniowego oraz poprawa krążenia krwi w miejscach poddanych terapii. Do terapii przeciwbólowych używamy dodatkowo specjalnych sond i mat magnetycznych, pozwalających na głębokie oddziaływanie impulsów biorezonansowych. 

 


Terapia MORA jeszcze szczególnie polecana przy:

  • bólach reumatycznych
  • bólach neuralgicznych
  • stanach zapalnych stawów i mięśni
  • zesztywnieniach stawów i mięśni
  • zaburzeniach w obrębie szyi i karku
  • bólach kręgosłupa
  • wszelkich bólach niewiadomego pochodzenia
  • nawet przy bólach po zabiegach chirurgicznych w obrębie szczęki (np. po wyrywaniu zęba!)

 

Niekiedy odczuwany ból może być także objawem głębszych procesów chorobowych zachodzących w organizmie (np. bóle mięśni wywołane zatruciem metalami ciężkimi lub migreny spowodowane utajnioną przewlekłą alergia pokarmową). Urządzenie biorezonansowe pozwala na zdiagnozowanie przyczyn dolegliwości bólowych. Działanie ukierunkowane na przyczynę i objawowa terapia przeciwbólowa spowoduje w efekcie trwale ustąpienie bólu.

 

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.