baner biomora 2020 kompr

Astma oskrzelowa, inaczej dychawica oskrzelowa - jest to przewlekła choroba dróg oddechowych, podczas której występują napady kaszlu, duszności, świszczący oddech. Szacuje się, że w Polsce na astmę cierpi około 5% społeczeństwa, w tym głownie dzieci. Prowadzimy diagnostykę przyczyn astmy oraz leczenie alternatywne za pomocą biorezonansu i preparatów roślinnych. 

Leczymy przyczyny, nie objawy!

 

 Zrzut programu do badania astmy  

 

Diagnostyka astmy

 
Astma może mieć różne podłoże. W diagnostyce przyczyn choroby wykorzystujemu biorezonans oraz mikroskopową obserwację krwi. 

 

Biorezonans1. Biorezonans MORA

Biorezonans pomoże ustalić, czy astma a podłoże alergiczne, toksyczne, pasożytnicze lub jeszcze inne. Sprawdzamy czynniki odpowiedzialne za wystąpienie astmy takie jak: Toksyny środowiskowe, Formaldechyd, Dioskyna, Rozpuszczalniki, Olejki eteryczne, Azbest, Odświeżacze powietrza w samochodzie, Opary chloru, Preparaty ochrony drewna, Polyester, Tytoń/Dym, Lateks, Balsam peruwiański, Wino czerwone, Mydła, Proszki do prania, Aromaty, Kremy, Spraye do włosów, Środki czystości w gospodarstwie domowym, Farby malarskie, Perfumy, Słodziki, Włókna, Barwniki tekstylne, Spaliny diesla, Pleśnie, Pyłki roślin, Roztocza kurzu domowego (wg statystyk to najczęstsza przyczyna astmy w Polsce),  Sierści zwierząt.

Alergeny pokarmowe, które powodujące reakcję opóźnioną, takie jak mleko, pszenica, jajka, cukier, cytrusy, kakao. Często okazuje się, że rozwiniecie astmy poprzedzały inne wcześniejsze problemy alergiczne takie jak wysypki czy katar sienny. Stłumienie tych objawów doprowadzają przekształcenie się alergii w inną formą - w astmę. Zostało to nazwane "marszem alergicznym".

Badane są także pasożyty: Ameby, Pełzak (entameba), Tęgoryjec dwunastniczy, Owsik ludzki, Glista ludzka, Filarioza, Przywra wschodnia, Bąblowiec, Węgorek jelitowy, Motylica (buski), Motylica tropikalna, Tasiemiec, Motylica wątrobowa, Włosień kręty, Lamblia, Toksoplazmoza, Malaria, Rzęsistek, Pneumocystis carinii.

Okazuje się, że przyczyną astmy może być także zakażenie pasożytami, dokładnie glista ludzką lub zwierzęcą. Ostatnimi czasy zakażenia pasożytami stają się częste i wiele chorób, w tym astma, jest tego wynikiem. Glisty mogą wywoływać astmę na dwa sposoby. Po pierwsze glisty mają swój cykl rozwojowy, który zakłada składanie jajeczek w oskrzelikach, co powoduje silne reakcje obronne ze strony organizmu i może wywoływać ataki astmy. Po drugie, pasożyty są traktowane przez organizm jako zagrożenie, jako "wielki alergen", w związku z czym uruchamia on te same reakcje, co podczas alergii na pyłki. Uwalnia różne mediatory w tym histaminę i w konsekwencji może dojść do skurczów oskrzeli i duszności.

 

W naszym gabinecie mieliśmy przypadek dziewczynki, która cierpiała z powody rzekomej astmy alergicznej i zaczęła przyjmować już sterydy, kiedy okazało się, że jest silnie zarobaczona przez glisty. Kuracja przeciw pasożytom była dla niej wybawieniem z choroby - po oczyszczaniu zniknęły wszystkie dolegliwości związane z astmą. Dziecko odstawiło leki (po konsultacji z mądrym lekarzem) i do dziś nie ma żadnych problemów z astmą.

 

 

Analiza krwi2. Obserwacja mikroskopowa krwi

Badanie dostarczy informacji, czy w osoczu widać zmiany wskazujące na obecność bakterii jelitowych, co może oznaczać nieszczelne jelita. Nieszczelne jelita są sytuacją, kiedy flora jelit przedostaje się przez błonę śluzową do krwioobiegu i wynika z zaburzenia równowagi w tej florze. Brakuje dobrych bakterii jelitowych. Doprowadza to do różnych reakcji w całym organizmie w tym do objawów astmatycznych. Każdy pokarm, zwłaszcza białkowy, będzie powodował nasilenie się ataków astmatycznych. Bez regeneracji jelit nie da się wówczas skutecznie pozbyć astmy! Badanie takie nie jest standardowo stosowane i w leczeniu astmy pomija się "nieszczelne jelita" dając jedynie leki objawowe rozszerzające oskrzela. Jak wiadomo - daje to ulgę tylko w czasie stosowania leków. Po odstawieniu duszności wracają a często są nawet silniejsze.    

 

 

Astma. Leczenie alternatywne

Niemieccy specjaliści z Instytutu Medycyny Bioinformacynej MORA opracowali skuteczne metody leczenia astmy. W zależności od wyników testów wykonuje się terapie na biorezonansie, stosuje ukierunkowane leki roślinne oraz prowadzi dietę eliminującą alergeny. 

 

Terapia MORA1. Biorezonans MORA

Terapie na biorezonansie MORA mają działanie przeciwastmatyczne, regenerują i wzmacniają układ oddechowy, wygaszają reakcje alergiczne będące przyczyną astmy, oczyszczają z toksyn, grzybów, pasożytów, wzmacniają układ immunologiczny, tonizują układ nerwowy, mają długo falowe działanie zabezpieczając przed nawrotem choroby. Terapie na Biorezonansie są formą elektroterapii i polegają na przekazywaniu impulsów prądu o określonej częstotliwości. 

 

 

Preparaty2. Preparaty roślinne

Stosujemy różne środki naturalne, w tymi leki przeciwpasożytnicze, leki antyalergiczne, leki oczyszczające, leki regenerujące śluzówkę jelit, preparaty przeciwastmatyczne. Opis jednego z preparatów: "Lek o właściwościach drenujących obejmujący swoim działaniem układ oddechowy. Przydatny w leczeniu różnych postaci astmy, zapaleń obturacyjnych oskrzeli (...), wyróżnia się długofalowym działaniem, zabezpieczając pacjenta przed atakami astmy. Preparat ten poddano badaniom skuteczności w przypadkach napadów astmy, a ocenianymi kryteriami były problemy z oddychaniem, kaszel oraz świst w oskrzelach. W pierwszej godzinie terapii lekiem obserwowano zazwyczaj znaczną poprawę badanych kryteriów: zmniejszenie problemów z oddychaniem po trzydziestu minutach terapii, osłabienie kaszlu po godzinie terapii, zmniejszenie się intensywności świstów w oskrzelach po trzydziestu minutach terapii, zmniejszenie notowań objawów zgłaszanych przez pacjentów, po piętnastu minutach terapii, zwiększenie wydolności oddechowej po piętnastu minutach terapii".

 

 

dietoterapia ikona3. Dietoterapia

Terapia za pomocą odżywiania zakłada eliminację czynników pokarmowych wykrytych w testach biorezonasnowych oraz wdrożenie zamienników niedozwolonych produktów.  

 

 

Cena

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn astmy, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h   (zob. więcej)

Cena 250zł

 

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310,  65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.