Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Astma oskrzelowa, inaczej dychawica oskrzelowa - jest to przewlekła choroba dróg oddechowych, podczas której występują napady kaszlu, duszności, świszczący oddech. Szacuje się, że w Polsce na astmę cierpi około 5% społeczeństwa, w tym głownie dzieci.

 

Alergiczna przyczyna astmy

 
Astma może mieć różne podłoże. Najczęściej jest to podłoże alergiczne. Czynnikami nasilającymi ataki są pyłki roślin roztocza kurzu domowego (wg statystyk to najczęstsza przyczyna astmy w Polsce), dym tytoniowy, sierści zwierząt. Szkodzić mogą także alergeny pokarmowe, powodujące reakcję opóźnioną, takie jak mleko i pszenica. Często okazuje się, że rozwiniecie astmy poprzedzały inne wcześniejsze problemy alergiczne takie jak wysypki czy katar sienny. Stłumienie tych objawów spowodowały zmianę formy alergii w cięższą postać, jaką jest astma. Zostało to nazwane "marszem alergicznym".
 

 Astma, chora kobieta na astmę z lekiem wziewnym aplikuje sobie lek (wciąga).

 

Co zrobić, aby pozbyć się astmy alergicznej?

Niemieccy specjaliści z Instytutu Medycyny Bioinformacynej MORA odkryli, że precyzyjne wyselekcjonowanie alergenów pokarmowych i wziewnych oraz ich odczulenie daje najlepsze efekty w leczeniu astmy i zapobiega nawrotom choroby. Metoda bioinformacyjne opiera się na teorii falowej i oddziaływaniu częstotliwości. Używa się ich zarówno do testowania alergenów jak i terapii.

 

Testy alergiczne wykonywane tą techniką mają bardzo dużą wiarygodność w porównaniu z klasycznymi testami skórnymi, które często okazują się fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne (źródło: dr G. Cornelissen "Terapia MORA w leczeniu alergii i nietolerancji"). Okazuje się bowiem, że opóźniona reakcja na mleko czy pszenicę może zajść dopiero po jej zmetabolizowaniu, co w testach skórnych jest praktycznie niemożliwe!!!! Odczulanie metodą MORA wygasza bezpośrednio reakcję organizmu na dany alergen, co staje się rewelacyjnym sposobem na walkę z alergiami. Nie tłumi się w ten sposób objawów stosując leki antyhistaminowe a uderza się bezpośrednio w przyczynę problemu.

 

Osoba podczas zabiegu biorezonansem. Widać kawałek człowieka - nogi i ręce podłaczone do elektrod stopowych i ręcznych - oraz część stołu na krórym stoi aparatura.  

 

 

Inne przyczyny astmy

Okazuje się, że przyczyną astmy może być także zakażenie pasożytami, dokładnie glista ludzką lub zwierzęcą. Ostatnimi czasy zakażenia pasożytami stają się częste i wiele chorób, w tym astma, jest tego wynikiem. Glisty mogą wywoływać astmę na dwa sposoby. Po pierwsze glisty mają swój cykl rozwojowy, który zakłada składanie jajeczek w oskrzelikach, co powoduje silne reakcje obronne ze strony organizmu i może wywoływać ataki astmy. Po drugie, pasożyty są traktowane przez organizm jako zagrożenie, jako "wielki alergen", w związku z czym uruchamia on te same reakcje, co podczas alergii na pył ki. Uwalnia różne mediatory w tym histaminę i w konsekwencji może dojść do skurczów oskrzeli i duszności.

 

W naszym gabinecie mieliśmy przypadek dziewczynki, która cierpiała z powody rzekomej astmy alergicznej i zaczęła przyjmować już sterydy, kiedy okazało się, że jest silnie zarobaczona przez glisty. Kuracja przeciw pasożytom była dla niej wybawieniem z choroby - po oczyszczaniu zniknęły wszystkie dolegliwości związane z astmą. Dziecko odstawiło leki (po konsultacji z mądrym lekarzem) i do dziś nie ma żadnych problemów z astmą.

 


Astma leczenie

Leczenie astmy za pomocą metody MORA daje  bardzo dobre efekty. Najpierw ustala się przyczyny choroby wykonując na alergię i na pasożyty. Na podstawie wyników przeprowadza się odpowiednią ukierunkowaną terapie.

 

Nasze terapie:

  • mają działanie przeciwastmatyczne
  • regenerują i wzmacniają układ oddechowy
  • wygaszają reakcje alergiczne będące przyczyną astmy
  • oczyszczają z toksyn, grzybów, pasożytów
  • wzmancniają układ immunologiczny
  • tonizują układ nerwowy
  • mają długo falowe działanie zabezpieczając przed nawrotem choroby

 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.