Nasze urządzenia: biorezonans MORA MV firmy BioKat, biorezonans MORA SUPER firmy Medtronik, aparat diagnostyczny CENTURY firmy Medtronik posiadają certyfikaty dla urządzeń medycznych (ISO 13485: 2003, EN ISO 13485 oraz EN ISO 9001 a także certyfikat zgodności z dyrektywą 93/42/EWG). Oprogramowanie urządzeń BioKat Systeme o oznaczeniu S I zostało przez jednostką notyfikacyjną DQS Medizinprodukte GmbH (Frankfurt/n. Menem) certyfikowane jako wyposażenie wyrobu medycznego zgodnie z Dyrektywą UE dla Wyrobów Medycznych 93/42 EWG.

Certyfikaty są o tyle istotne, że potwierdzają skuteczność działania urządzeń biorezonansowych. Należy bowiem wiedzieć, że na rynku jest bardzo duża ilość urządzeń niskiej jakości bez żadnych certyfikatów lub z "certyfikatami" wydanymi przez samego producenta, niemającymi mocy urzędowej. Wyniki na takich aparatach są mało wiarygodne i nie powinny stanowić podstaw diagnostyki komplementarnej. Bardzo często spotyka sie, że chory otrzymuje wynik z dziesiątkami pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii, co nie jestw ogóle realne i stanowi błąd diagnostyczny. Jedynie testy na biorezonansie posiadającym certyfikaty dla urządzeń medycznych mogą być pomocne. Urządzenia godne zaufania to aparaty z serii MORA firmy Medtronik lub BioKat (najnowszy aparat z serii MORA). Mogą to być ewentualnie urządzenia Imedis.


Polecamy artykuł o wiarygodności badań na biorezonansie, gdzie zostało opisane, skąd wzięła sie metoda, jak można zostać oszukanym podczas testu i na co zwracać uwagę, by nie dać sie oszukać: Badanie metodą Volla. Wiarygodność.  Pokażemy tam, że pogoń za pieniądzem kosztem ludzkiego zdrowia wdarła sie także w szeregi medycyny naturalnej, co według nas nie powinno mieć miejsca. To właśnie tu chorzy szukają ostatniej deski ratunku.. Dlatego podkreślamy - wybierająć biorezonans proszę szukać aparatów z certyfikatami dla urządzeń medycznych, gdyż tylko takie mogą zapewnić rzetelną diagnostykę i pomóc w leczeniu.

 

Certyfikat       Certyfikat drugi