Nasze urządzenia: biorezonans MORA MV firmy BioKat, biorezonans MORA SUPER firmy Medtronik, aparat diagnostyczny CENTURY firmy Medtronik posiadają certyfikaty dla urządzeń medycznych (ISO 13485: 2003, EN ISO 13485 oraz EN ISO 9001 a także certyfikat zgodności z dyrektywą 93/42/EWG). Oprogramowanie urządzeń BioKat Systeme o oznaczeniu S I zostało przez jednostką notyfikacyjną DQS Medizinprodukte GmbH (Frankfurt/n. Menem) certyfikowane jako wyposażenie wyrobu medycznego zgodnie z Dyrektywą UE dla Wyrobów Medycznych 93/42 EWG.


Certyfikaty są o tyle istotne, że potwierdzają skuteczność działania urządzeń biorezonansowych. Należy bowiem wiedzieć, że na rynku jest bardzo duża ilość urządzeń niskiej jakości bez żadnych certyfikatów lub z "certyfikatami" wydanymi przez samego producenta, niemającymi mocy urzędowej. Wyniki na takich aparatach są mało wiarygodne i nie powinny stanowić podstaw diagnostyki komplementarnej. Bardzo często spotyka sie, że chory otrzymuje wynik z dziesiątkami pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii, co nie jest rzeczywiste. Jedynie testy na biorezonansie posiadającym certyfikaty dla urządzeń medycznych mogą być pomocne. Najbezpieczniej szukać aparatów z serii MORA firmy Medtronik lub BioKat (najnowszy aparat z serii MORA). Mogą to być ewentualnie urządzenia Imedis.


Polecamy artykuł o wiarygodności badań na biorezonansie, gdzie zostało opisane, skąd wzięła sie metoda, jak można zostać oszukanym podczas testu i na co zwracać uwagę, by nie dać sie oszukać: Badanie metodą Volla. Wiarygodność. Niestety pogoń za pieniądzem kosztem ludzkiego zdrowia wdarła sie także w szeregi medycyny naturalnej, co według nas nie powinno mieć miejsca. To właśnie tu chorzy szukają ostatniej deski ratunku, bo inne metody nie były w stanie im pomóc... Dlatego podkreślamy - szukajcie urządzeń z certyfikatami dla urządzeń medycznych, gdyż tylko takie mogą Wam pomóc w leczeniu.

 

Certyfikat       Certyfikat drugi

 

 

MORA

 

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.