baner biomora 2020 kompr

Odczulanie biorezonansem

Biorezonans służy zarówno do wykrywania alergenów jak i odczulania alergii. Jak wynika z wieloletnich doświadczeń, odczulanie biorezonansem okazuje się jedną z najbardziej skutecznych metod walki z alergiami!! Osoba chora po przeprowadzonych zabiegach przestaje reagować na szkodliwe dla niej wczesniej alergeny! Może bez obaw przebywać w środowisku, w którym doznawała reakcji alergicznych a także jeść produkty, które powodowały uczulenie. Odczulanie biorezonansowe jest formą elektroterapii z tą różnica, że przekazywane są impulsy elektromagnetyczne. Terapie można wykonywać zarówno u dzieci jak i dorosłych. Odczulać można alergie wziewne takie jak pyłki czy kurz oraz alergie pokarmowe. 

 

Leczymy przyczyny, nie objawy!

  Odczulanie alergii na biorezonansie MORA V. Pan siedzi przed sprzętem trzymając elektrody w dłoniach.

 

Odczulanie alergii w Zielonej Górze

Odczulanie alergii na biorezonansie firmy MORA jest wyjątkowo skuteczne. Osiągnięto to dzięki precyzyjnemu określeniu indywidualnych pasm częstotliwościowych charakterystycznych dla konkretnych grup alergenów (np. alergeny pokarmowe mają inny zakres częstotliwość niż alergeny wziewne). Terapia uwzględniająca te przedziały jest precyzyjna jak „nabój kulowy snajpera” w odróżnieniu od wcześniej stosowanej terapii, przypominającej raczej „nabój śrutowy”. Dodatkowo w naszych terapiach zastosowano wiele różnych interwałów i falową zmianę wzmocnień, kierując się regułą, że systemy biologiczne szybko męczą się przy stałej ekspozycji na bodziec o tym samym natężeniu. Modyfikacje parametrów przyczyniły się do poprawy efektowności terapii, niwelacji skutków ubocznych (tzw. pierwotnego pogorszenia), oraz do trwałości efektów. Tylko urządzenia z serii MORA  posiadają nowe terapie odczulające. To jedyne takie odczulanie w Zielonej Górze! 

 

Odczulanie biorezonansem pomaga w:

  • alergii pokarmowej
  • alergii na sierści zwierząt
  • alergii na pyłki 
  • alergii na kurz
  • katarze siennym
  • alergicznym zapaleniu spojówek
  • alergii kontaktowej
  • astmie oskrzelowej
  • atopowym zapaleniu skóry
  • egzemach

 

Jak wygląda odczulanie alergii?

Odczulanie przeprowadzane jest za pomocą specjalistycznego urządzenia biorezoanansowego firmy MORA. Osoba poddana terapii jest do niego "podłączona" elektrodami: stopy kładzie na elektrodach stopowych, w rękach trzyma elektordy ręczne, czasami na plecy zakładana jest specjalna mata elektormagnetyczna. Przez te elektrody przekazywane są impulsy elektromagnetyczne, które wygaszają reakcję na dany alergen. Odczulanie jest calkowicie bezpieczne, nie ma skutków ubocznych i można je z powodzeniem wykonywać u dzieci, nawet tych najmniejszych. Podczas zabiegu dziecko może oglądać na telewizorze przyniesone przez rodziców bajki na DVD, dzięki czemu terapia mija mu w  przyjemnej atmosferze.  

 

Na czym polega odczulanie alergii metodą MORA?

Odczulanie polega na “wykasowaniu” informacji o danym alergenie w organizmie pacjenta poprzez przekazanie mu zinwertowanych (odwróconych) drgań elektromagnetycznych odczulanych alergenów. Skutkuje to zniknięciem reakcji na te substancje. Następuje trwałe przywrócenie organizmowi prawidłowej reakcji immunologicznej i ustąpienie alergii. 

 Terapia schemat

Biorezonans przekazuje częstotliwość alergenu w formie "terapeutycznej". Wytwarza to w organizmie daną częstotliwość terapeutyczną, która niweluje reakcje alergiczną na uczulający czynnik. Można to obrazowo porównać do elektronicznej szczepionki, gdzie stymulujemy organizm impulsami elektromagnetycznymi po to, aby nabrał swoistej odporności. Odczulanie jest całkowicie bezpieczne i nie ma skutków ubocznych. 

 

 

Ile trwa odczulanie alergii metodą MORA?

Odczulanie alergenu lub grupy alergenów, takich jak pyłki czy pleśnie, zakłada pięć terapii wykonywanych raz w tygodniu. W zależności od przypadku pełna terapia, w skład której wchodzi kilka grup alergenów, może trwać od zaledwie miesiąca (np. przy sezonowej alergii na pyłki lub przy alegii na mleko czy jajko) do maksymalnie kilku miesięcy u osób z bardzo rozległymi alergiami, które reagują "na wszystko".  Dodać należy, że od 2019 roku przy odczulaniu na pyłki stosujemy jednoczesne terapie odtruwające z oprysków roślin w tym glifosatu. Jest to ważne, ponieważ według specjalistów to własnie opryski uwrażliwiają nas na pyłki roślin a dzięki tym terapiom efekty są lepsze. 

 

 

Odczulanie całej grupy alergenów

Nowoczesna terapia odczulająca na urządzeniach MORA pozwala na włączenie do jednego zabiegu wielu alergenów jednocześnie pod warunkiem, że znajdują się w jednakowym pasmie częstotliwościowym, czyli należą do tej samej grupy alergenów. Stosuje się to przy pyłkach traw, pyłkach drzew, krzewach, pleśniach czy dodatkach spożywczych. Nie trzeba zatem odczulać każdego drzewa czy każdej trawy osobno jak to było w starszych urządzeniach. Alergeny takie jak mleko, pszenica, kurz trzeba jednak nadal odczulać osobno.

Technika odczulania "grupami" pozwala na szybsze i trwalsze uzyskanie efektów i znaczne zminimalizowanie kosztów terapii! Wyobraźmy sobie, że chcielibyśmy odczulić każdy pyłek osobo - a mamy ich w teście około 70 - to ilość terapii wyniosłaby ponad 200, trwała wiele miesięcy i kosztowała ogromne pieniądze. 

Metoda biorezonansowa MORA jest stale unowocześniana i dbamy o to, aby terapie były jak najbardziej dostępne finansowo dla wszystkich ludzi. Każdy powinien mieć możliwość walczyć o swoje zdrowie. Odczulania są bardzo pomocne i mogą w krótkim czasie uwolnić od uciążliwej alergii.

 

U mojej córki zdiagnozowano łuszczycę skóry, miała zmiany na całym ciele, nawet we włosach, i bardzo ją to swedziało. Otrzymaliśmy od lekarza maści sterydowe, które dawały jedynie chwilową ulgę. Maści te miała stosować do końca życia, czego nie mogliśmy z mężem zaakceptować, ponieważ nasza córka ma dopiero 5 lat. Trafiliśmy na testy biorezonasowe z nadzieją, że uda się pomoć jej w tym cierpieniu. Okazało się, że jest bardzo duże uczulenie na mleko, które Gosia spożywała na okrągło. Przeszliśmy serię odczuleń i zabiegów biorezonansem i problem praktycznie zniknął!!! Córka przestała się drapać, skóra się zagoiła! Ma jedynie jeszcze czerowne i suche za uszkami, ale powoli będziemy to dokańczać. Udało nam się odstawić całkowicie maści sterydowe!. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyleczenie i każdemu polecamy biorezonans. Pozdrawiam, Aneta Żukowska, mama Gosi /Zielona Góra.    

  

 

Alergie można pokonać!

Nie męcz się dłużej z alergią. Wiele chorób i dolegliwości, które mają podłoże alergiczne w tym: astma, łuszczyca, azs, drazliwe jelito, choroby stawów - możesz zlikwidować dzięki skutecznym odczulaniom biorezonansem MORA. Metoda MORA jest stosowana z powodzeniem od lat 70-tych i - jak pokazuje doświadczenie - stanowi niezastąpioną pomoc w terapii alergii.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.