Jeśli od dłuższego czasu dokucza Ci ból brzucha a stosowane dotychczas działania nie przynosiły oczekiwanych efektów, to oznacza, że leczysz jedynie skutki a nie likwidujesz przyczynę problemu! Bóle brzucha mogą być objawem zaburzenia różnych narządów wewnętrznych, a te mogą chorować z różnych przyczyn. Dzięki nowym metodom diagnostyki i terapii bioinformacyjnej możesz teraz otrzymać skuteczną pomoc.

 

Bóle brzucha. Dlaczego boli brzuch?

"Skurcze, ucisk, pieczenie, kłucie, tępy ból" - brzuch może boleć na różne sposoby i może wynikać z różnych przyczyn. Może być wynikiem choroby wrzodowej, choroby wątroby, zapalenia jelit, zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenia trzustki. Może także wynikać z zakażenia pasożytami, obciążenia grzybicą czy alergią na artykuły spożywcze. Jeśli przykładowo coś Cię uczula, choć nawet możesz o tym nie wiedzieć, bo często są to tak zwane alergie utajnione charakteryzujące się opóźniona reakcją (nawet do 5 dni po zjedzeniu nietolerowane produktu), to żadne leczenie nie przyniesie efektu bez wyeliminowania tego produktu z diety!!! Trzeba zrozumieć, że dopiero usunięcie przyczyny bólu brzucha pozwoli na powrót do zdrowia.

 

Ból brzucha zdjęcie

 

 

Co zrobić, aby znaleźć przyczyny bólu brzucha?

Jest wiele metod diagnostyki, jednak jeśli badania lekarskie nie wykazały źródła bólu brzucha to rozwiązaniem okazuje się diagnostyka bioinformacyjna - Test Obciążeń MORA, a także nowoczesne badanie żywej kropli krwi i irydodiagnostyka z fotografią. Wszystkie te trzy badania wykonujemy w naszym gabinecie. Dzięki nim dowiesz się:

  • czy masz pasożyty lub grzyby candida,
  • czy masz paciorkowce, gronkowce,
  • czy jesteś obciążona lekami chemicznymi
  • czy masz procesy gnilne lub fermentacyjne w jelitach
  • czy szkodzi Ci jakiś produkt spożywczy lub dodatki do żywności
  • w jakim narządzie toczy się proces patologiczny, np. stan zapalny!

 

Pozwoli to na odpowiedź, co jest przyczyną bólu brzucha i jaki narząd został zaburzony. Na tej podstawie otrzymasz indywidualne zalecenia. W terapii bólu brzucha stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone naturalne metody!

 

Z gabinetu. Przypadek bólu brzucha

Młoda kobieta zgłosiła się do nas z uciążliwym bólem brzucha, trwającym do 2 lat. Ataki były tak mocne, że zmuszały ją do rezygnacji z pracy. Odwiedziła wielu lekarzy i specjalistów, jednak ból brzucha ciągle powracał. Wykonaliśmy komplet naszych badań diagnostycznych i okazało się, że kobieta jest silnie obciążona przez pasożyty! Jak tylko zaczęła stosować kurację oczyszczającą na pasożyty, bóle brzucha zaczęły ustępować a w toalecie po wypróżnieniu obserwowała... wychodzące człony tasiemca! "Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc. Dziękuję" - oto jej słowa przesłane drogą mailową. Pacjentka przysłała do nas całą rodzinę i znajomych i okazało się, że jej mąż i dziecko również mieli delikatne obciążenie pasożytami, co jeszcze nie powodowało dolegliwości, ale - jeśli nie zostałoby to w porę wykryte - doprowadziłoby do poważnych problemów zdrowotnych.

 

Nie każdy, kto odczuwa bóle brzucha ma od razu tasiemca! Przyczyn może być wiele. Wykrycie ich jest konieczne dla skutecznej terapii. Jeśli zatem masz przewlekle problemy ze zdrowiem i odczuwasz bóle brzucha to zapraszamy do naszego gabinetu na kompleksową diagnostykę - sprawdzimy, dlaczego boli Cie brzuch. Oferujemy także naturalne metody leczenia. 

 

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.