baner biomora 2020 kompr

Prowadzimy diagnostykę przyczyn bólu brzucha oraz leczenie alternatywne. W testach sprawadzmy między innymi stan funkcjonalny narządów wewnętrznych takich jak jelita, żołądek, wątroba, oraz obciążenia organizmu takimi czynnikami jak pasożyty, grzyby, alergie czy bakterie. Ukierunkowane leczenie na podstawie wyników daje bardzo dobre efekty.   

 

Leczymy przyczyny, nie objawy!

 

Kobieta trzymające dłonie na jelitach, co sugeruje, że boli ją brzuch. Zdjęcie zrobione od szyi do pasa. Nie widać twarzy.  Kobieta leży na łóżku i trzyma się za brzuch   

   

Bóle brzucha. Dlaczego boli brzuch?

"Skurcze, ucisk, pieczenie, kłucie, tępy ból" - brzuch może boleć na różne sposoby i może mieć różne przyczyny. Może być na przykład wynikiem choroby wrzodowej, choroby wątroby, zapalenia jelit, zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenia trzustki lub alergii pokarmowej na artykuły spożywcze. Może także wynikać z zakażenia pasożytami, obciążenia grzybicą. Jeśli przykładowo jest na coś uczulenie to bez wyeliminowania tego produktu z diety żadne leczenie nie przyniesie efektu!!  

 

Diagnostyka. Co zrobić, aby znaleźć przyczyny bólu brzucha?

Jest wiele metod diagnostyki, jednak jeśli badania lekarskie nie wykazały źródła bólu brzucha to rozwiązaniem okazuje się diagnostyka alternatywna:

 

Biorezonans MORA1. Badanie Biorezonansem MORA

Badnie za pomocą Biorezonansu wykryje alergeny pokarmowe (testy laboratoryjne na alergie często nie wykrywają istniejącej alergii! Dzieje się tak z tego powodu, że bada się jedynie alergie natychmiastowe za pomocą testów skórnych lub testów z krwi na przeciwciała IgE a nie bada się alergii opóźnionych, które są odpowiedzialne za 80 procent alergii! Alergie opóźnione polegają na tym, że reakcja pojawia się do 5 dni od zjedzenia alergenu i utrzymuje się przez kolejne kilka dni i zwykłymi testami nie da sie ich wykryć!)

  • wykryje pasożyty, grzyby, bakterie i wirusy
  • wskaże obciążenia lekami chemicznymi i reakcje na dodatki chemiczne
  • oceni stan narządów wewnętrznych układu pokarmowego: jelito cienkie, jelito grube, wątroba, woreczek żółciowy, trzustka, śledziona, żołądek, dwunastnica, wpust żołądka
  • wykryje procesy gnilne i fermentacyjne w jelitach 
  • określi niedobory bakterii jelitowych z rodziny lactobakterium i bifidobakterium

 

Krew ikona2. Obserwacja kropli krwi

Obserwacja krwi pod mikroskopem wykryje zmiany w elementach morfotycznych krwi wskazujące na zaburzenia wchłaniania i braki substancji odżywczych, pokaże w osoczu zmiany wskazujące na bakterie (np. bakterie jelitowe, co świadczy o tzw. cieknącym jelicie), pasożyty i grzyby. Krople krwi pobiera się z opuszka palca, nanosi na szkiełko i obserwuje pod mikroskopem w powiększeniu 1000-1600 razy. Obraz z mikroskopu przesyłany jest na ekran monitora, dzięki czemu osoba badana ma możliwość zobaczenia swojej krwi.  

 

Irydologia3. Irydodiagnostyka z fotografią

Badanie z tęczówki oka wskaże predyspozycje genetyczne do chorób układu pokarmowego i poszczególnych narządów. Wykaże zmiany nabyte świadczące o obciążeniu wątroby.  

 

 

Przypadek z gabinetu

Młoda kobieta zgłosiła się do nas z uciążliwym bólem brzucha, trwającym do 2 lat. Ataki były tak mocne, że zmuszały ją do rezygnacji z pracy. Odwiedziła wielu lekarzy i specjalistów, jednak ból brzucha ciągle powracał. Wykonaliśmy komplet naszych badań diagnostycznych i okazało się, że kobieta jest silnie obciążona przez pasożyty! Jak tylko zaczęła stosować kurację oczyszczającą na pasożyty, bóle brzucha zaczęły ustępować a w toalecie po wypróżnieniu obserwowała... wychodzące człony tasiemca! "Jestem Wam bardzo wdzięczna za pomoc. Dziękuję" - oto jej słowa przesłane drogą mailową. Pacjentka przysłała do nas całą rodzinę i znajomych i okazało się, że jej mąż i dziecko również mieli delikatne obciążenie pasożytami, co jeszcze nie powodowało dolegliwości, ale - jeśli nie zostałoby to w porę wykryte - doprowadziłoby do poważnych problemów zdrowotnych.

 

Nie każdy, kto odczuwa bóle brzucha ma od razu tasiemca! Przyczyn może być wiele. Wykrycie ich jest konieczne dla skutecznej terapii.  

 

 

Leczenie alternatywne

W leczeniu stosujemy różne metody, które dobieramy w zależności od przypadku. Korzystamy z takich metod jak tradycyjne ziołolecznictwo, preparaty roślinne, środki homeopatyczne, zabiegi na Biorezonansie oraz leczenie dietą. 

 

Preparaty ikona1. Preparaty roślinne

Moc natury posiada ogromne możliwości w leczeniu chorób układu pokarmowego w tym przewlekłego bólu brzucha. Wśród środków roślinnych są preparaty o działaniu przeciw pasożytniczym, przeciw grzybicznym, antybakteryjnym, rozkurczowym, uspakajającym, regulującym perstaltykę jelit, pobudzającym wydzielnie żółci i enzymów trawiennych. Do tego częstym wyborem przy problemach jelitowych są odpowiednio dobrane probiotyki oraz środki na regenerację śluzówki jelit (np. maślan sodu).  Stosujemy także leki homeopatyczne, ale głównie u małych dzieci, u których nie można podac ziół i innych leków.

 

Biorezonans MORA2. Zabiegi na  Biorezonansie

Terapia Biorezonansem MORA jest formą elektroterapii. Polega na przekazywaniu odpowiednich impulsów prądu, który ma ukierunkowne działanie terapeutyczne. W przypadku chorób układu pokarmowego i bólu brzucha proponujemy zabiegi służące do odczulania alergii pokarmowej, bowiem jest to jedyna metoda wygaszenia reakcji alergicznej na poziomie komórkowym. Ziołami nie da się tego zrobić. Odczulanie na dany czynnik przeprowadza się pięć razy w odstępie tygodnia. Po kuracji jest możliwość spożywania odczulanego produktu. 

 

Dieta ikona3. Dietoterapia

Dietoterapia nie polega na odchudzaniu i zmniejszeniu ilości spożywanych produktów tylko na odpowiednim dobrze produktów dozwolonych i niedozwolonych. Szczegółowo omawiamy, co można jeść a czego nie.

 


Cena 

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn bolów brzucha, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h   (zob. więcej)

Cena 250zł 

  

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.