Odczulanie alergii, wspomaganie leczenia boreliozy, usuwanie obciążeń grzybiczych, usuwanie metali ciężki, regulacja pracy narządów wewnętrznych, tonizacja układu nerwowego i wiele innych.

 

Czym jest terapia biorezonansem?

Terapia biorezonansowa jest terapią wykonywaną za pomocą specjalnego urządzenia przekazującego impulsy elektromagnetyczne. Przypomina formę elektroterapii. Polega na wykorzystaniu pól elektromagnetycznych. Dzięki nim można między innymi regenerować chore narządy, odczulać alergie, usuwać obciążenia grzybicze, wspomagać leczenie zakażeń bakteryjnych, oczyszczać  organizm z metali ciężkich.  Lista programów zawiera ponad 500 pozycji i dotyczy chorób przewlekłych.

W terapii biorezonansem wykorzystywane są drgania własne organizmu (tak zwane biosygnały, służące do regeneracji poszczególnych narządów) oraz drgania obciążeń takich jak bakterie, pasożyty, alergeny, metale ciężkie. Celem terapii MORA jest w pierwszym rzędzie wzmocnienie układu immunologicznego, usprawnienie mechanizmów detoksykacyjnych organizmu oraz poprawa funkcjonowania tzw. układu regulacji podstawowej a także regulacja prowadzona zgodnie z zasadami medycyny chińskiej, która ma za zadanie pobudzić mechanizmy obronne.  

Liderem i pionierem biorezonansu jest technologia MORA. Urządzenie MORA zostało stworzone w latach 70-tych w Niemczech a jej twórcami byli lekarz Franz Morell oraz inżynier elektryk Erich Rasche (nazwa MORA pochodzi z połączenia dwóch pierwszych liter nazwisk twórców). Obecnie mamy piątą edycje urządzenia MORA, tzw. MORA V, która jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem biorezonansowym na świecie. W naszym gabinecie pracujemy na trzech urządzeniach z serii MORA.

 

Biorezonans MORA służący do terapii

Zabiegi biorezonansem MORA

W zależności od przypadku i choroby dobierane są odpowiednie programy terapeutyczne o różnych parametrach. Mogą to być programy regenerujące narządy, które odczytują drgania własne organizmu i przetwarzają je w taki sposób, aby wszelkie odstępstwa od normy zostały całkowicie wyeliminowane. Wygaszają drgania patologiczne wywołane zaburzeniem pracy dane narządu. Dzięki temu uwolnione zostają swoiste dla organizmu mechanizmy regulacyjne i uaktywnione zostają procesy samozdrowienia.

Domeną biorezonansu są zabiegi odczulające alergie. Wygaszają one reakcje alergiczne poprzez emitowanie sygnałów elektromagnetycznych danego alergenu w tak zwanym lustrzanym odbiciu. Każdy sygnał posiada bowiem kształt fali na wzór sinusoidy. W terapii odczulającej odwraca sie tą falę o 180 stopni! Częstotliwość pozostaje bez zmian a kształt sygnału zostaje zinwertowany (odwrócony). Stymulacja takim sygnałem  doprowadza do wygaszenia reakcji alergicznej i uodpornienia organizmu na dany czynnik alergiczny.

Wśród zabiegów na biorezonansie są także terapie oczyszczające. Tu również wykorzystuje się sygnały o lustrzanym odbiciu, ale tym razem są to częstotliwości poszczególnych obciążeń toksycznych jak na przykład metali ciężkich. Pobudza to mechanizmy detoksykacyjne do pozbycia sie ich z organizmu. Wydalanie najczęściej zachodzi przez skórę wraz z potem lub przez nerki wraz z moczem. Dlatego po takiej terapii poleca się przyjmować dużą ilość wody. Terapie detoksykacyjne są bardzo polecane przy obciążeniach metalami ciężkimi, ale można oczyszczać się z każdych obciążeń, np. spalin samochodowych, dymu nikotynowego, chemii spożywczej, oprysków roślin (w tym glifosatu). 

Kolejnymi zabiegami są terapie neutralizujące obciążenia patogenami. Stosowane są one w przypadku pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów. Podczas zabiegu przekazywany jest sygnał o częstotliwości wybranego patogenu, co wspomaga usuwanie ich z organizmu. Dodatkowo pobudza to układ immunologiczny i organizm nabywa się odporności swoistej dla danego patogenu, dzięki czemu chroni nas to przed ponownym zakażeniem.  

 
Schemat działania terapii biorezonansem mora

 

Jak wygląda terapia biorezonansem MORA?

Standardowym podłączeniem do urządzenia są elektrody stopowe i ręczne (dla małych dzieci tylko ręczne).  W zależności od schorzenia można użyć także specjalistycznych mat terapeutycznych i sondy z podczerwienią,  których sygnał dociera głęboko do chorego organu np. wątroby czy nerek.  Sondy służą także do terapii schorzeń skórnych, bólów mięśni, stawów i zapaleń zatok.  Podczas zabiegu chory siedzi na krześle. W przypadku dzieci podczas zabiegu włączane są bajki, dzięki czemu maluchy spokojnie przechodzą przez terapie.  

 

Ilość i częstotliwość zabiegów biorezonansem  MORA

W chorobach przewlekłych zalecana jest z reguły seria 10 zabiegów wykonywanych raz lub dwa razy w tygodniu. W poważniejszych przypadkach ilość zabiegów może wzrosnąć. Przykładowo na boreliozę wykonuje się 20-30 zabiegów (a czasami więcej). 

Czas trwania terapii: 25-55 minut (w zależności od dolegliwości)

 

Przeciwwskazania do terapii biorezonansem MORA

Terapia biorezonansem MORA jest wolna od niepożądanych działań ubocznych. W przypadku implantów i wszczepionego rozrusznika serca nie stosuje się miejscowo pewnych elektrod. Zabiegów nie przeprowadza się u kobiet ciąży.

 

Lista programów zabiegowych 

Lista zawiera ponad 500 różnych programów na poszczególne choroby. Poniżej wymienimy najczęściej stosowane

 • Borelioza
 • Odczulanie alergii
 • Nerwice, stres
 • Wyczerpanie psychosomatyczne
 • Zaburzenia psychosomatyczne układu pokarmowego, serca i narządu ruchu
 • Bóle reumatyczne
 • Zaburzenia trawienia
 • Zaburzenia pracy wątroby, nerek, żołądka, jelit, serca, trzustki i tarczycy
 • Migreny
 • Bóle nerwowe, neuropatie, zapalenie nerwu trójdzielnego
 • Oczyszczanie z metali ciężkich
 • Terapie na pasożyty (najczęściej glista)
 • Terapia na grzyby candida
 • Terapia na bakterie (w szczególności gronkowiec złocisty)
 • Usuwanie nałogów (papierosy, słodycze, alkohol).
 • Zaburzenia przemiany materii
 • Nadciśnienie
 • Wyczerpanie nadnerczy
 • Przewlekłe zmęczenie

 

Informacja: Terapia biorezonansem MORA jest stosowana na całym świecie, ciesząc się uznaniem i znakomitą opinią z uwagi na skuteczność i sukcesy terapeutyczne. Urządzenia MORA posiadają certyfikaty europejskie dla urządzeń medycznych, potwierdzające ich działanie. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.