Baner strony z adresem. Z lewej strony uśmiechnięta lekarka a tle para lekarzy. Z boku symbol medycyny naturalnej w postaci kamieni i liścia. Po lewej stronie znak medycyny w postaci węża i łodygi

 

Rodzaj terapii: biorezonansowa MORA, program rozbudowany z dwoma modułami terapeutycznymi i wysokim wzmocnieniem

Działanie: pozbawia uczucia głodu nikotynowego i oczyszcza organizm z toksyn papierosa!

Skuteczność: Najwyższa na rynku! Prawie 90% osób rzuca palenie.

Ilość zabiegów: Jeden!

Czas zabiegu: 20 minut!

Co musisz zrobić? Chcieć przestać palić! ..i zgłosić się do nas. My Ci w tym pomożemy.

 

 Zgaszony papieros jako symbol rzucenia palenia. Obok leżą niedopałki. Białe tło, widać tylko papierosy.

 

 

Teraz terapia antynikotynowa jest jeszcze bardziej skuteczna!! Specjalnie dla Państwa rozbudowaliśmy ofertę terapii wspomagających rzucanie palenia. Posiadamy najnowsze programy na rzucenie palenia.

 

Dlaczego nasza terapia antynikotynowa jest najsilniejsza?

Wysoką skuteczność zabiegów udało się osiągnąć dzięki precyzyjnemu ustawieniu pasm częstotliwościowych. Teraz w terapii antynikotynowej wykorzystuje się tylko precyzyjne przedziały, co sprawia, że jest ona celna jak „nabój kulowy snajpera”, w odróżnieniu od wcześniej i powszechnie stosowanej terapii, przypominającej raczej „nabój śrutowy”. Dodatkowo zastosowano falową zmianę wzmocnień sygnału, aby nie doprowadzić do szybkiego przemęczenia systemów biologicznych organizmu, co obserwuje się  przy stałej ekspozycji na bodziec o tym samym natężeniu! 

 

Skuteczne rzucanie palenia w Zielonej Górze!

Modyfikacje parametrów przyczyniły się do zwiększenia efektowności terapii antynikotynowej oraz do trwałości efektów! Tylko urządzenia z serii MORA Super posiadają nowe terapie antynikotynowe! To jedyna taka terapia antynikotynowa w Zielonej Górze! Terapia biorezonansowa MORA jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych sposobów rzucenia palenia. Pozbawia uczucia głodu nikotynowego oraz pomaga odtruć ze szkodliwych toksyn nagromadzonych wskutek wdychania dymu papierosowego.

 

 

Dwie terapie antynikotynowe w jednym czasie!

Uśmiechnięta bruneteczka łamie symbolicznie papierosa jako symbol rzucenia palenia. Nasze urządzenie MORA posiada dwa moduły terapeutyczne, dzięki czemu można aplikować dwa pasma częstotliwościowe jednocześnie! Podczas jednego zabiegu odbywają się więc jednocześnie dwie terapie antynikotynowe. Skraca to znacznie czas terapii do 20 minut! “Normalnie” taka terapia na rzucanie palenia trwałaby 50 minut. Z nami zaoszczędzisz swój czas! Dodatkowo terapia antynikotynowa jest teraz silniejsza!!!! Urządzenie MORA posiada nowy rozbudowany wzmacniacz sygnału, dzięki czemu impulsy działają mocniej i skuteczniej! 

 

 

Dłonie, stopy, plecy i głowa!

W trakcie terapii antynikotynowej impulsy przekazywane są zarówno przez elektrody ręczne jak i przez stopowe. Nasze elektrody pokryte są potrójną warstwą złota, dzięki czemu impulsy są lepiej odbierane przez organizm niż w innych urządzeniach. Nie osadza się na nich żaden czarny osad, który tak naprawdę jest naturalnym zjawiskiem chemicznym przy elektrodach miedzianych a nie efektem „wyciągania” nikotyny z organizmu. Nikotynowa dopiero będzie wychodzić w trakcie kilku dni po zabiegu, dlatego należy wtedy pić więcej wody niegazowanej, by ułatwić detoksykację!!! 

  

   Mężczyzna w zielonej koszuli siedzi a przeciwko biorezonansu i trzyma w dłoniach elektrody.

 

 

Na terapię antynikotynową weź swoje papierosy!

Prosimy, aby na zabieg rzucania palenia przynieść ze sobą dwa papierosy: jednego całego, drugiego wypalonego.

 

 

Jeden zabieg antynikotynowy!

Aby rzucić palenie wystraczy jeden zabieg! Prawie 90% osób już po jednej terapii antynikotynowej rzuca palenie! Terapia antynikotynowa z najnowszymi ustawieniami jest niezwykle silna i ma długofalowe oddziaływanie. Głód nikotynowy ustępuje z reguły w przeciągu 2-12 godzin po terapii.  

 

Koszt terapii antynikotynowej:  80zł  

 

 

 

NOWOŚĆ

SUPER MOCNY ZABIEG ANTYNIKOTYNOWY

Nowy, jeszcze bardziej rozbudowny i unowocześniony zabieg antynikotynowy. Jest dwa razy mocniejszy od terapii podstawowej! Poleca się go jedynie przy bardzo silnym uzależnieniu od nikotyny lub u wieloletnich palaczy! 

Koszt: 100zł  

Reklama trzech testów

Promocja ważna do 31 grudnia 2018r.  Pakiet trzech testów w cenie 170zł zamiast 250zł (liczy się termin zgłoszenia)

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zięba na wykładzie organizowanym przez fundację Polska dla Polaków

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.