Rodzaj terapii: biorezonansowa MORA, program rozbudowany z dwoma modułami terapeutycznymi i wysokim wzmocnieniem

Działanie: pozbawia uczucia głodu nikotynowego i oczyszcza organizm z toksyn papierosa!

Skuteczność: Najwyższa na rynku! Prawie 90% osób rzuca palenie.

Ilość zabiegów: Jeden!

Czas zabiegu: 20 minut!

Co musisz zrobić? Chcieć przestać palić! ..i zgłosić się do nas. My Ci w tym pomożemy.

 

 Zgaszony papieros jako symbol rzucenia palenia. Obok leżą niedopałki. Białe tło, widać tylko papierosy.

  

Teraz terapia antynikotynowa jest jeszcze bardziej skuteczna!! Specjalnie dla Państwa rozbudowaliśmy ofertę terapii wspomagających rzucanie palenia. Posiadamy najnowsze programy na rzucenie palenia.

 

Dlaczego nasza terapia antynikotynowa jest najsilniejsza?

Wysoką skuteczność zabiegów udało się osiągnąć dzięki precyzyjnemu ustawieniu pasm częstotliwościowych. Teraz w terapii antynikotynowej wykorzystuje się tylko precyzyjne przedziały, co sprawia, że jest ona celna jak „nabój kulowy snajpera”, w odróżnieniu od wcześniej i powszechnie stosowanej terapii, przypominającej raczej „nabój śrutowy”. Dodatkowo zastosowano falową zmianę wzmocnień sygnału, aby nie doprowadzić do szybkiego przemęczenia systemów biologicznych organizmu, co obserwuje się  przy stałej ekspozycji na bodziec o tym samym natężeniu! 

 

Skuteczne rzucanie palenia w Zielonej Górze!

Modyfikacje parametrów przyczyniły się do zwiększenia efektowności terapii antynikotynowej oraz do trwałości efektów! Tylko urządzenia z serii MORA Super posiadają nowe terapie antynikotynowe! To jedyna taka terapia antynikotynowa w Zielonej Górze! Terapia biorezonansowa MORA jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych sposobów rzucenia palenia. Pozbawia uczucia głodu nikotynowego oraz pomaga odtruć ze szkodliwych toksyn nagromadzonych wskutek wdychania dymu papierosowego.

 

 

Dwie terapie antynikotynowe w jednym czasie!

Nasze urządzenie MORA posiada dwa moduły terapeutyczne, dzięki czemu można aplikować dwa pasma częstotliwościowe jednocześnie! Podczas jednego zabiegu odbywają się więc jednocześnie dwie terapie antynikotynowe. Skraca to znacznie czas terapii do 20 minut! “Normalnie” taka terapia na rzucanie palenia trwałaby 50 minut. Z nami zaoszczędzisz swój czas! Dodatkowo terapia antynikotynowa jest teraz silniejsza!!!! Urządzenie MORA posiada nowy rozbudowany wzmacniacz sygnału, dzięki czemu impulsy działają mocniej i skuteczniej! 

 

Dłonie i stopy podłączone w terapii antynikotynowej

W trakcie terapii antynikotynowej impulsy przekazywane są zarówno przez elektrody ręczne jak i przez stopowe. Nasze elektrody pokryte są potrójną warstwą złota, dzięki czemu impulsy są lepiej odbierane przez organizm niż w innych urządzeniach. Nie osadza się na nich żaden czarny osad, który tak naprawdę jest naturalnym zjawiskiem chemicznym przy elektrodach miedzianych a nie efektem „wyciągania” nikotyny z organizmu. Nikotynowa dopiero będzie wychodzić w trakcie kilku dni po zabiegu, dlatego należy wtedy pić więcej wody niegazowanej, by ułatwić detoksykację!!! 

Mężczyzna w zielonej koszuli siedzi na przeciwko biorezonansu i trzyma w dłoniach elektrody. Wykonywana jest terapia antynikotynowa

 

Na terapię antynikotynową przynosimy swoje papierosy!

Prosimy, aby na zabieg rzucania palenia przynieść ze sobą dwa papierosy: jednego całego, drugiego wypalonego.

  

Jeden zabieg antynikotynowy!

Aby rzucić palenie wystraczy jeden zabieg! Prawie 90% osób już po jednej terapii antynikotynowej rzuca palenie! Terapia antynikotynowa z najnowszymi ustawieniami jest niezwykle silna i ma długofalowe oddziaływanie. Głód nikotynowy ustępuje z reguły w przeciągu 2-12 godzin po terapii.  

 

Koszt terapii antynikotynowej:  80zł  

 

NOWOŚĆ

SUPER MOCNY ZABIEG ANTYNIKOTYNOWY

Nowy, jeszcze bardziej rozbudowny i unowocześniony zabieg antynikotynowy. Jest dwa razy mocniejszy od terapii podstawowej! Poleca się go jedynie przy bardzo silnym uzależnieniu od nikotyny lub u wieloletnich palaczy! 

Koszt terapi antynikotynowej wzmocnionej: 100zł  

 

 

Ewentualne poprawki terapii antynikotynowej

Czasami zdarza się, że ktoś potrzebuje przyjść, aby potwórzyć zabieg. Do 10 dni można przyjśc na gratisową poprawkę, a do 3 miesięcy na zabieg za 50% ceny. 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.