baner biomora 2020 kompr

Bardzo wielu ludzi skarży sie na to, że odczuwa dolegliwości alergiczne ale niewiel z nich wie, że przyczyną alergii mogą być pasożyty! A często tak właśnie jest! Szacuje sie, że przynajmniej połowa dolegliwości alergicznych jest wywołana przez pasożyty! Zmiany skórne, świąd, katar oraz bóle brzucha, to tylko niekóre z nich. 

 

Pasożyty atakują coraz częściej

Jedna sztuka pasożyta glisty. Leży na szarym tle. Wygląda jak wąż czy zaskroniec. Zakażenia pasożytami stały się w ostatnich latach bardzo częste z uwagi na coraz większą chemizację i modyfikację genetyczną jedzenia, zanieczyszczenia powietrza i wody oraz ogromny rozwój elektryczności, która nie jest bez znaczenia dla komórek naszego ciała, w których to poruszają się elektrony! W ostatnich latach liczba zakażeń wzrosła wielokrotnie (i to nie tylko wśród ludzi ale także i u zwierząt domowych i hodowlanych), podobnie jak liczba alergików. Zauważono, że pasożyty często leżą u podłoża alergii.

 

 Dlaczego pasożyty wpływają na alergię

Dziewczynka w wieku 4-5 lat, w kucykach po boku, zasmarkana smarka w chusteczkę. Na dole ma całą masę chusteczek. Pasożyty to ciało obce, które każdy organizm będzie traktował jako zagrożeniem, którego trzeba się pozbyć. Można by obrazowo określić, że organizm widzi pasożyta jako wielki pyłek. Uruchamia więc mechanizmy samoobrony, do których należy między innymi zwiększone wydzielani histaminy. Histamina jest substancją, która wywołuje wszelkiego rodzaju stany zapalne i alergiczne (katary, skurcze), po to, aby w ten sposób pozbyć się intruza. Niestety, pasożyta nie można się tak łatwo pozbyć. Mimo walki organizmu on nadal siedzi w środku.

Organizm stale wytwarza tą histaminę skutkiem czego układ odpornościowy staje się „nadwrażliwy” i przy kontakcie z innymi, zupełnie przypadkowymi czynnikami – takimi jak kurz, perfumy, niektóre pokarmy (z reguły te, które jemy najczęściej) – reaguje stanami zapalnymi i alergią! Są one jakby taką kroplą przepełniającą szklankę wody.

 

 

Przykład alergii i pasożytów

Jednym z wielu przykładów jest przypadek małej dziewczynki, lat 4, która od dwóch lat chorowała na alergię skórną. Swędzące czerwone plamy pojawiały jej się w zgięciach rąk i nóg po zjedzeniu nabiału, pomidorów i czekolady. Mimo odstawienia tych produktów dolegliwości chwilowo ucichły, ale pojawiły się ponownie. Tym razem reagowała na inne produkty. W testach z kropli krwi i biorezonansu okazało się, że oprócz uczulenia na pokarmy ma.. glistę (co jest bardzo powszechne – 70% dzieci ma większe lub mniejsze obciążenia glistami). Po trzech miesiącach kuracji na pasożyty zmiany skórne uspokoiły się całkowicie! Włączenie do diety nabiału, czekolady i pomidorów nie dało już żadnych dolegliwości. Przykład ten pokazuje, że u podstaw alergii leżało zakażenie glistami a pokarmy były tu tylko czynnikami nasilającymi.

 

 

Jak sprawdzić, czy alergia jest wynikiem pasożytów?

W badaniach laboratoryjnch trudno jest wykryć pasożyty. Medycyna alternatywna proponuje dwa badania, które okazują się pomocne. Są to: Test Volla oraz badanie żywej kropli krwi. W naszym gabinecie wykonujemy oba te badania w pakiecie, ponieważ połączenie ich daje najbardziej wiarygodny wynik. Prowadzimy także skuteczne oczyszcznia z pasożytów. 

 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.