Bardzo wielu ludzi cierpi na problemy alergiczne takie jak zmiany skórny czy bóle brzucha. Niewielu z nich jednak wie, że mogą to być pasożyty a nie alergie. Objawy w obu przypadkach są takie same. Szacuje sie, że duża część dolegliwości alergicznych jest w rzeczywistości wywołana robakami!

 

Pasożyty atakują coraz częściej

Zakażenia pasożytami są bardzo częste z uwagi na coraz większą chemizację życia i osłabienie naszego układu odpornościowego. W ostatnich latach liczba zakażeń wzrosła wielokrotnie (i to nie tylko wśród ludzi ale także u zwierząt domowych i hodowlanych). Zauważono, że znaczny wzrost problemów alergicznych ale okazuje się, że część z nich jest wywołana przez pasożyty.

 

Objawy zakażenia pasożytami wyglądają jak alergia

Pasożyty to ciało obce, które każdy organizm będzie traktował jako wroga. Organizm uruchamia więc mechanizmy samoobronne, do których należy między innymi zwiększone wydzielanie histaminy. Histamina z kolei jest substancją, która wywołuje wszelkiego rodzaju stany zapalne (katary, skurcze, świąd) i jest tak samo zwiększana przy alergii. Obrazowo można zatem stwierdzić, że widzi pasożyta jako wielki alergen. Powstają więc zmiany skórne, świąd ciała, atopowe zapalenie skóry, katary, kaszel oraz bóle brzucha, które z braku potwierdzenia infekcji bakteryjnych są traktowane jako problemy alergiczne. Leki antyhistaminowe mogą przynieść nieco ulgę ale dopiero ukierunkowane oczyszczanie z pasożytów pozwoli na pełne wyzdrowienia.

 

Przykład alergii i pasożytów

Jednym z wielu przykładów, z jakim mieliśmy do czynienia w naszym gabniecie, jest przypadek czteroletniej dziewczynki, która od dłuższego czasu chorowała na alergię skórną. Swędzące czerwone plamy pojawiały jej się w zgięciach rąk i nóg. Mimo odstawienia wielu produktów z diety zmiany skórne nie ustępowały. W naszych testach wyszło, że dziecko ma glistę (co jest bardzo powszechne – 70% dzieci ma większe lub mniejsze obciążenia glistami). Po trzech miesiącach kuracji na pasożyty zmiany skórne uspokoiły się całkowicie!

 

Jak sprawdzić pasożyty?

Medycyna alternatywna oferuje bardzo skuteczny sposób jakim jest Test Obciążeń Biorezonansem MORA. Można o nim poczytać więcej w zakładce Test Obciążeń. W naszym gabinecie wykonujemy to badanie oraz prowadzimy na podstawie uzyskanego wyniku ukierunkowane oczyszczanie z pasożytów. 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087