baner biomora 2020 kompr

Temat pasożytów przewija sie coraz częściej. Mamy juz świadomość, że pasożyty są realnym i są odpowiedzialne za wiele naszych dolegliwości. Niestety większość lekarzy jeszcze tego nie zauważa, co może wynikać z faktu, że nie uczono ich tego na studiach i jest to dla nich niezrozumiałe, stad wiele osób stara sie oczyszczać z pasożytów na własną ręką widząc i czując problem. Ile powinna trwać kuracja przeciwko pasożytom, aby była skuteczna - to jest jeden z największych dylematów, przed którymi stają ludzie, szukając samodzielnie pomocy w Internecie.

 Zioła i moździerz biały.

 

Zioła na pasożyty w aptekach 

Na rynku mamy obecnie bardzo dużo przeróżnych preparatów naturalnych przeznaczonych do oczyszczania z pasożytów. Są wśród nich znane od wielu lat wyciągi ziołowe klasztorników jak i stosunkowo nowe preparaty, jakie powstały wskutek rozgłosu o pasożytach. Nie będziemy tu omawiać jakości tych preparatów, ponieważ nie jest to tematem niniejszego artykułu, ale istotnym czynnikiem okazuje sie czas kuracji, który jest różny u różnych producentów. To wprowadza dezorientację wśród chorych ponieważ nie wiedzą, czy wystarczy pobrać krople przez 7 dni czy łykać tabletki przez miesiąc albo i dłużej. Najczęściej chorzy wybierają rozwiązanie stosowania kropli przez 7-10 dni, robią przerwę i ponownie używają kropli przez 7-10 dni. czy jest to skuteczne?

 

Czy kuracja 7 dniowa jest skuteczna?

Odpowiedź, jak zwykle nie jest jednoznaczna, ponieważ jest ona uzależniona od najważniejszego czynniki, jaki należy wziąć pod uwagę, rozpoczynając kuracje na pasożyty, a mianowicie od tego, w jakim stopniu jesteśmy zakażeniu pasożytami!!! To niezwykle ważne, ponieważ jedynie na podstawie tego można precyzyjnie określić, jakiej dawki nam potrzeba. Odnośnie kuracji 7 - dniowej to jest ona skuteczna jedynie w przypadku profilaktyki lub niewielkiego zakażenia owsikami, jednak w przypadku większego zakażenia lub zakażenia takimi pasożytami jak tasiemiec, przywry czy glisty, okazuje sie być za słaba. Można powtórzyć cykl 7-10 dniowy kilka razy, co daje już lepszy efekt. Jednak dobra kuracja powinna trwać... 2-3 miesiące!
 

W literaturze medycyny naturalnej czytamy, że leczenie lamblii to okres siedmiu miesięcy. E. Górnica podaje sposób, by przez pierwszy tydzień każdego z siedmiu miesięcy ssać znany lek na gardo chlorochinaldin, ponieważ ma on również działanie likwidujące lamblie. Z kolei N. Siemionowa w swojej książce "Szkoła życia" opisuje przypadki leczenia zakażeń pasożytami, trwające kilka miesięcy a nawet lat! To są oczywiście bardzo ekstremalne przypadki, zwłaszcza te, gdzie leczenie trwa lata, jednak pokazuje to, że zakażenia pasożytami nie do pozbyć sie w tydzień.

  

Oczyszczanie z pasożytów przeciętnego człowieka, obciążonego w średnim stopniu robakami, musi zająć przynajmniej 1-2 miesiąca. W naszej praktyce stosujemy schemat leczenia przez 2,5 miesiąca, po czym wykonujemy badanie kontrolne, by określić, czy nadal są pasożyty, czy juz nie. W większości przypadków po tym okresie nie ma już śladu pasożytów, chociaż zdarzały sie przypadki, kiedy kuracja musiała być nadal kontynuowana!

 


Przypadek dziewczynki z objawami anemii

Trafiła do nas 9 letnia dziewczynka, chudziutka, oczy podkrążone, wyglądająca na 4-5 lat. Rodzice jeździli z nią do wielu lekarzy, miała zrobione przeróżne badania, w tym i na pasożyty z kału, które nic nie pokazało i ostatecznie stwierdzono u niej wrodzone problemy z przyswajaniem pokarmu i anemie i zalecono suplementowanie żelaza w formie syntetycznej. Wygląd i objawy dziewczynki wyraźnie sugerował zakażenie pasożytami, jednak żadne leczenie na pasożyty nie zostało wprowadzone, ponieważ lekarze wykluczyli to za pomocą badania kału. Rodzice jednak chcieli potwierdzenia i trafili do nas na badanie na pasożyty. Poziom obciążenia w teście był tak wysoki, że brakowało skali! Od razu rodzice wykupili dobrane preparaty i przystąpili do odrobaczania. TO co sie działo w czasie tej kuracji, przeraziło cała rodzinę dziecka. Z dziewczynki, już po dwóch tygodniach podawania preparatów, zaczęło wychodzić robaki! Wydalała je podczas wypróżnię w toalecie a kilka razy wymiotowała nawet nimi! Całe szczęście psychika dziecka polepszała sie z dnia na dzień!!! Czuła sie lepiej, miała więcej sił, zaczęła jeść i przybierać na wadze. Po 2,5 miesiąca kuracji czuła sie o niebo lepiej i wyglądała już jak 7 letnia dziewczynka. Jednak urządzenie nadal pokazywało obciążenie pasożytnicze, wiec przystąpiliśmy do dalszej kuracji. Rodzice zgłaszali, że dziecko nadal wydala jakieś jajeczka i białe kulki, jednak czuje sie doskonale i wszystkie problemy zdrowotne... zniknęły! Ostatecznie całe oczyszczanie trawo ponad 8 miesięcy!

 

To był jeden z najbardziej długotrwałych w leczeniu przypadków zakażenia pasożytami, jaki prowadziliśmy. Podobnych mu było kilka, jednak w większości przypadków czas kuracji wynosi około 2,5 miesiąca.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.