Diagnostyka pasożytów często jest utrudniona, co sprawia, że nie leczy się przyczyny choroby. Człowiek leczy się bezskutecznie przez lata a to i tak niewiele daje. Takich przypadków mamy coraz więcej.


Szokujący przypadek zarobaczenia

Trafiła do nas mała dziewczynka, która cierpiała na ataki padaczki. Były one tak silne, że dziecko kilkakrotnie mdlało i było hospitalizowane. Rodzina dziewczynki przeżywała tragedie, ponieważ trzeba była stale czuwać na jej życiem. Dwa razy była przewożona z przedszkola do szpitala po tym jak zemdlała po ataku. Zrobiliśmy dziewczynce badania na biorezonansie, które wykazało zakażenie glistami! Rodzice byli zdziwieni, ponieważ wykonali wcześniej inne badania, z których nic nie wyszło. Przystąpili jednak do kompleksowego oczyszczania dziecka z pasożytów polegającego na podawaniu dobranych przez nas preparatów, przeprowadzaniu serii 10 zabiegów na biorezonasnie MORA oraz na wprowadzeniu odpowiedniej diety.


Po dwóch tygodniach kuracji dziecko zaczęło… wymiotować robakami!!! To, co mama opisywała, było przerażające. Takich wymiotów było kilka, powtórzyły sie jeszcze w kolejnych dniach, ale w mniejszym stopniu. Dziecko mimo takiego przeżycia czuło sie bardzo dobrze, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dziewczynka zdrowiała i odzyskiwała siły, dlatego jej psychika była umotywowana i podbudowana takimi postępami i nie przeraziła sie tym, że wyrzuciła z siebie robaki. Kuracja trwała 9 tygodni. W tym czasie nie doszło do żadnego ataku padaczki!!!! Jednak po odstawieniu leków ponownie doszło do ataku, jednak był on zdecydowanie mniejszy. W badaniu kontrolnym okazało sie, że w organizmie dziewczynki nadal są niewielkie ilości glisty. Wprowadzono kolejne działania oczyszczające. Dziecko nie ma do dziś ataków.

 

Glisty przyczyną chorób

Przykład ten bardzo wyraźnie pokazuje, jak niezauważalną przyczyną dolegliwości mogą być pasożyty. Mogą one siedzieć w organizmie człowieka przez wiele lat zatruwając go swoimi wydzielinami i powodując wiele różnych chorób. W tym przypadku objawy zakażenia glistami były bardzo specyficzne, ponieważ padaczka nie należy do typowych dolegliwości odpasożytnicznych. Najczęściej są to bóle brzucha, częste przeziębienia, przewlekły kaszel, astma i zmiany skórne.

 

Glisty. Duża ilość robaków, wyglądają jak dżdżownice.

 

Zrobić dobry test na pasożyty

Jeśli ktoś boryka sie z takimi problemami a dotychczasowe leczenie nie daje zadowalających rezultatów to warto wykonać test na obecność pasożytów - badanie biorezonansem MORA. Jest to jeden z najlepszych testów, jaki możemy polecić.Warto dodać jedną uwagę, że warunkiem rzetelnych wyników jest dobry sprzęt diagnostyczny. Na rynku jest bowiem wiele różnych biorezonansów a większość z nim ma niestety wątpliwą jakość. Polecany jest biorezonans MORA, posiadający certyfikat dla urządzeń medycznych.