baner biomora 2020 kompr

Tasiemiec uzbrojony i nieuzbrojony to wyjątkowo groźne pasożyty, które mogą ukrywać się w człowieku przez wiele lat, nie dając na początku żadnych objawów a wyniszczając całkowicie organizm żywiciela doprowadzając go do wyczerpania.

 

Tasiemiec. Objawy 

Poniżej znajdują się objawy zakażenia tasiemcem uzbrojonym i nieuzbrojonym. Co zaskakujące, w wielu przypadkach zakażenie początkowo przebiega bezobjawowo lub delikatnie chorobowo!! Dopiero po pewnym czasie występują takie objawy jak na przykład:

 • brak apetytu
 • napady wilczego głodu
 • bóle brzucha
 • mdłości
 • brak sił
 • rozwolnienia lub zaparcia
 • wymioty
 • bezsenność
 • alergie
 • powracające bóle głowy
 • duszności
 • chudnięcie lub tycie!
 • osłabienie

 

Zakażenie tasiemcem może także doprowadzić do anemii. Tasiemiec potrafi żyć w organizmie latami. Może nawet niezauważony towarzyszyć choremu aż do śmierci.

 

Tasiemiec. Droga zakażenia

Tasiemiec w całości na czarnym tleTasiemcami można zarazić się poprzez połknięcie jak z surowego lub niedogotowanego mięsa wołowego (tasiemiec nieuzbrojony) czy wieprzowego (uzbrojony) . Można się także zarazić poprzez kontakt z zarażoną osobą, która nie zadbała wystarczająco o umycie rąk podczas wizyt w toalecie. Tasiemcem można się także zarazić od zwierząt. Jaja tasiemców mogą także znajdować się na klamkach drzwi sklepów, na rączkach wózków w marketach czy na uchwytach w autobusach. Dlatego ważne jest aby nie dotknąć brudnymi rękami ust i myć koniecznie dłonie gdy wrócimy do domu. Tasiemcem można zarazić się poprzez spożycie skażonej wody lub ryb (tasiemiec: bruzdogłowiec szeroki)
 

Jak spradzić, czy mam tasiemca?

Jeżeli chcesz wykonać badanie na pasożyty pod kątem zakażenia tasiemcem to zapraszamy do naszego gabinetu na badanie metodą biorezonansu. Jest to diagnostyka stosowana coraz częściej na całym świecie z uwagi na bardzo wysoką potwierdzalność wyników. Dzięki temu badaniu bedziesz wiedział, czy masz tasiemca lub inne pasożyty czy nie. Dodatkowo wykonujemy obrazowe badanie z tzw. żywej kropli krwi, gdzie można na własne oczy zobaczyć zmiany wskazujące na zakażenie pasożytami. Połączenie tych dwóch badań daje CI prawie 100% pewność. W naszym gabinecie otrzymasz także odpowiednią pomoc w zwalczeniu pasożytów. Przeprowadzamy skuteczne kuracje likwidujące pasożyty. 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.